folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Büyükanıt"A 1 Milyon Ytl"Lik Müthiş Emeklilik Hediyesi

Büyükanıt"A 1 Milyon Ytl"Lik Müthiş Emeklilik Hediyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Paşa'mızı koruma isteğini anlıyorum,AntiOksidan'ın dediği de mantıklı,olası bir PKK saldırısında Paşa'mızın şehit düşmesiyle kazanacakları moral falan ama,koruma sadece araba mıdır?Ayrıca Büyükanıt Paşam 30 Ağustosta görev süresini tamamlayacak.İlker Başbuğ'un bile böyle makam aracı olmamasına ne denir o zaman.Görevde olan Genelkurmay Başkanı'nın Şehit düşürülmesi daha fena değil mi?

Ne yani Paşa'mız sivil hayatında uçakla seyahat ederken de F-16 lar mı eşlik edicek.Gemiyle giderse ne olucak?Önden mayın tarama gemisi falan mı gidicek?

Şimdiye kadar  emekli olmuş Genel Kurmay başkanlarına neden bu araçlardan alınmamış ya da ikamesi?

Ayrıca  Abdullah Gül köşke 30 trilyonluk masraf yaptıysa,dede malına mı yaptı?

Cumhurbaşkanlığı köşkünden bahsediyoruz..Cumhurbaşkanlığı Köşkü bir ülkenin vitrinidir.Diğer ülkelerden devlet başkanlarının mutlaka uğradığı bir yerdir.Bilmem kaç trilyonluk harcama yapılıp güzelleştirilmesinin kime,ne zararı vardır? 

Çekil,Önümden Çekil...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

....

pit10din bunu yazdı:
    -----------------------------

askeri gazinolardan tut taa yurttaki bi çok güzel kamp yerlerinde askeriye war ...

yeteri kadar kaymaklı bi tabaka değiller mi yeterli hizmeti hala mı almıyolar ...

askere giden doğuda çatışan her gençte ölümle karşı karşıya

kendi mahalle arkadaşımı 2. sıradan mantar paraşütle atmışlar bişey olursa eğitim zaiyatı diyolar ...

benim mahalle arkadaşım paraşüt mü görmüştü normal yaşamında :S

tutma yeri bile yoktur mantar paraşütün harika ordumuz işte

askerleri ve vatanını çok seviyo ...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek

1 milyon ytl degil onun parasi. Gazetecilik bu iste.

400 bin tlden ucuza almadilarsa parmagimi keserim

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Asker-siyasetci karşılaştırılması yapılırsa,tabiki asker siyasilerden daha çok hak ediyor,hemde 10 kat daha fazla hak ediyor,bunu tartışmak bile yersiz.Boktan genel müdür bile 100k$ lık arabalarla gezerken bu adama bu araba az bile...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    boşuna tartışmaya gerke yok bu ülkenin %60 ının asker düşmanı olduğunu gös önüne alırsak ne anlatsak boş gelecek.Doğru askerler bunca sene bnoşuna yaşadı zaten kaldıralım tskyı..Kim lan TSK mış.Bizim paralarımızı yiyen kurum başka birşey dğeil..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    Kaç asker çocuğu arkadaşınız yada asker tanıdığınız var da onların hayatları hakkında fikir sahibisiniz. Lojmanda kalıyorlar diye kral gibi yaşar mı oldular. Okul çağından beri eşşek gibi çalışıpta kazıyarak geldiği bu mevkide, koşulsuzca vatana hizmet ederek aldıkları 2.500 ytl mi batıyor gozunuze. Bu adamlar asker olmayı seçmeyipte askeriyeye girdiği puanla mühendis olup 5.000 ytl de kazanıyor olabilirdi. nerede bunun kebap yanı anlamış değilim.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anisiz59
    anisiz59's avatar
    Erkek

evet güvenlik için alınmış bir araçtır kaldı ki yukarıda da belirtildği gibi gerçekte ödenen ücretin o kadar yüksek olduğunu düşünmüyorum, Ankara da tanıdıkları olanlar varsa sorsunlar bakalım son dönemde güvenlik önlemlerinin ne kadar arttırıldığını ve suikast tehlikesinin ne kadar büyüdüğünü,

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    boşuna tartışmaya gerke yok bu ülkenin %60 ının asker düşmanı olduğunu gös önüne alırsak ne anlatsak boş gelecek.Doğru askerler bunca sene bnoşuna yaşadı zaten kaldıralım tskyı..Kim lan TSK mış.Bizim paralarımızı yiyen kurum başka birşey dğeil..
    yaaww askere gitmemişsin etmemişsin zumsuk böyle uzaktan konuşması hoş geliyo

TSK kalksın diyen yok kardeşim ztn siyasetçi böyle dawranıyor diye askerin de böyle yapması gerekmez bunu söylemek istiyoruz :S

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    @zumsuk
    %60 oranını elindeki bir belgeye,araştırmaya göremi yazdın,yoksa tamamen götündenmi uydurdun?

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:
    @zumsuk
    %60 oranını elindeki bir belgeye,araştırmaya göremi yazdın,yoksa tamamen götündenmi uydurdun?

Yok bence %62 de zumsuk iyi anlayalım diye yuvarlama yaptı..

Zumsuk  

Çekil,Önümden Çekil...
Toplam Hit: 6283 Toplam Mesaj: 64