folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Büyükbaş İçin GPS Tracker Arıyorum

Büyükbaş İçin GPS Tracker Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Selamlar Beyler,

4 adet büyükbaş hayvan için ekonomik GPS tracker arıyorum. Hayvanlar akşam ahıra dönmüyor, başka tarafa iyi ot olursa gidiyorlar bu seferde o tarafın sakinleri hayvanları başka tarafa kovalıyor.

Akşam köy karanlığında aramak çok zor oluyor, bazen hiç bulamayıp sabah güneş doğunca tekrar aramaya çıkıyoruz.

Bu konuda önerileriniz var mı? Özellik mobilden açıp yerini öğrenmek istiyorum.

1.000-1.500TL'lik IP65 standartlı güzel GPS'ler var ama bize pahalı geliyor.

Nautilus tarafından 17/Ağu/19 21:17 tarihinde düzenlenmiştir

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Banada lazım uppp

Yav he he
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

normal bilindik GPS(arvento,blink,mobinav) firmalarının ürünlerini servis forumlarında ve sayfalarında  250 TL gibi bir rakama bulursun bulamazsan yardımcı olurum

bunlarada telefon bataryası veya lion bataryalardan takarsın hayvanında boynuna gösüne kemer gibi asker kemeri gibi bir şeyle bağlarsan baya sağlam olacaktır

insan müdahalesine bir şey diyemem çalacaklarsa direk kemeri kesip atarlar ama çalınma riski yoksa senin çok çok işini görür

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

alan  ne kadar otlalama alani koy civari vs bisi tavsiye edicem

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

İnek çanı işe yaramıyor mu?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burhan808
    burhan808's avatar
    Erkek

hocam uygulanabilir mi bilemedim, su gecirmez kilifi saglikli bir sekilde yulara monte etseniz ve bu kilif icerisine ucuz yollu bir akilli telefon koysaniz. Bu sekilde illa akliniza gelmistir, gayet ucuz bir yontem olabilir.

"O da Senden Razi Dön Rabbine"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    burhan808 bunu yazdı

hocam uygulanabilir mi bilemedim, su gecirmez kilifi saglikli bir sekilde yulara monte etseniz ve bu kilif icerisine ucuz yollu bir akilli telefon koysaniz. Bu sekilde illa akliniza gelmistir, gayet ucuz bir yontem olabilir.

sarj?

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

https://m.youtube.com/watch?v=np-oTXm5Uh8

İşi fanteziye dökmüş olabilirim ama  :) Şöyle bir köpek getirip götürmez mi onları + bir de drone tamamdır :)

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

arkadaşım da bi arkabası için almıştı. gsm hattı doğru düzgün çekmediği için çok fayda görmediler.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı

normal bilindik GPS(arvento,blink,mobinav) firmalarının ürünlerini servis forumlarında ve sayfalarında  250 TL gibi bir rakama bulursun bulamazsan yardımcı olurum

bunlarada telefon bataryası veya lion bataryalardan takarsın hayvanında boynuna gösüne kemer gibi asker kemeri gibi bir şeyle bağlarsan baya sağlam olacaktır

insan müdahalesine bir şey diyemem çalacaklarsa direk kemeri kesip atarlar ama çalınma riski yoksa senin çok çok işini görür

Hocam Selamlar,

Bu firmalar ile bir görüşeyim. 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
Toplam Hit: 2295 Toplam Mesaj: 18
gps