C# Ta Bir Kaç Soru ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

bugun gunduz onlayndım hatta ortak tanıdıgımız biri gordu FCN gelince yaz ' yazdıgım baslıgı :|

bu mesajı okursan mutlaka donus yap bana baskan :|

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Project ozelliklerinden console applicationu degistir windows application yap. Console.outlar gozukmez ozaman

değeri değiştirememenin sebebi yetkiler olabilir Visual studioyu administrator olarak açıp dene (admin de olsan sag tiklayip run as administrator de)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------

Project ozelliklerinden console applicationu degistir windows application yap. Console.outlar gozukmez ozaman

değeri değiştirememenin sebebi yetkiler olabilir Visual studioyu administrator olarak açıp dene (admin de olsan sag tiklayip run as administrator de)

console app'nı wiin app. olarak değiştirdigimde proje çalışmazki. sonucta sadece sınıflar var

---------

değeri değiştirememin sebebi zaten belirttigin gibi  sağ tıklayıp admin olarak çalıştırmamaktan kaynaklı  bunu zorunlu kılmak için  sandmanın dedigi gibi manifest dosyasına

<requestedExecutionLevel level="requireAdministrator" uiAccess="false" />    bunu ekledim  admin olarak açılması zorunlu oldu  

manifest dosyasına ekleme yaptıktan sonra program normalde bilgisayar açıldıgında calısıyordu (regeditteki run degeriyle) fakat şimdi çalışmıyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onalti
    onalti's avatar
    Erkek

up

Naber lan filozoflar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:

1- Console application olarak  yapılan projeyi nasıl gizlerim ? 

2- regeditte deger girmem gerekiyor fakat yönetici izini vermeden çalıştırınca program işlevini yapıyor fakat regedite değer girmiyor bunun için yönetici olarak çalıştırmayı nasıl zorunlu kılabilirim ? 

3-  aşağıda verdigim degeri program üzerinden bi türlü değiştirtemedim ya bieşyi eksik yapıyorum yada yine izinlerle alakalı bişi  

Key: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System 
    Value: EnableLUA
    Set to: 0 to disable, 1 to enable

şimdiden teşekkürler ...

Şeyhinde dedigi gibi projeyi windows application yap, konsol hiç gözükmesin.

regedite yazma v.b yönetici yetkisi gerektiren herhangi bişey başarısız olduğunda proram hata versin kapansın, başka türlü zorunlu hale getiremezsin.

The king is bleeding.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

gVeR bunu yazdı:

FCN bunu yazdı:

1- Console application olarak  yapılan projeyi nasıl gizlerim ? 

2- regeditte deger girmem gerekiyor fakat yönetici izini vermeden çalıştırınca program işlevini yapıyor fakat regedite değer girmiyor bunun için yönetici olarak çalıştırmayı nasıl zorunlu kılabilirim ? 

3-  aşağıda verdigim degeri program üzerinden bi türlü değiştirtemedim ya bieşyi eksik yapıyorum yada yine izinlerle alakalı bişi  

Key: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System 
    Value: EnableLUA
    Set to: 0 to disable, 1 to enable

şimdiden teşekkürler ...

Şeyhinde dedigi gibi projeyi windows application yap, konsol hiç gözükmesin.

regedite yazma v.b yönetici yetkisi gerektiren herhangi bişey başarısız olduğunda proram hata versin kapansın, başka türlü zorunlu hale getiremezsin.

windows applicationa çevircem gibi gözüküyor. form1.hide la görcez artık işimizi console u gizlemeyi başaramadım 

2. sölediginde yapabilecegim bişi değil keyloger oldugu için ne kapatabilirim nede kullanıcıya uyarı tarzı bişi çıkarabilirim :D  

ilk mesajdaki 3. sorumuda nasıl yapabilirim o keydeki degeri 1 ise 0 veya 0 ise bişi yapmamam lazım   uac yi bypass gibi bişi bunu nasıl halledebilirim  degeri okumaya calıstım ama başarılı olamadım

Toplam Hit: 2450 Toplam Mesaj: 17