Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar,

Biz de şu var. Çok memnunum, yada memnun değilim dediğiniz ürün yada ürünler var mı? 

Gözüme kestirdiğim LG'nin directdrive motor teknolojili FH296TDWA3 ürünü var. Bir de sizlere sorayım dedim. 

Bütçe 1.400 1.500 

Kapesitesi 8 kg ve üstü.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

normalde arçeliği sevmem ama çamaşır makineleri sağlam oluyor

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Bi ara cok arastirdim. Hepsiburada.com profilonun aradigin fiyata makineleri var. Saglamlik kalite bence en iyisi o fiyata. Digerler markalarda goruntu var icraat yok yada cok sesli ve malzeme kalitesi düsük. Ayrica arkadasim arcelik aldi makine sıkmada evde şantiye çalışması var zannedersin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

Bi ara cok arastirdim. Hepsiburada.com profilonun aradigin fiyata makineleri var. Saglamlik kalite bence en iyisi o fiyata. Digerler markalarda goruntu var icraat yok yada cok sesli ve malzeme kalitesi düsük. Ayrica arkadasim arcelik aldi makine sıkmada evde şantiye çalışması var zannedersin.

Hocam bu dediğim üründe o ses olayı en aza indirgeniyor. Motor diğer makinalardaki kayışlı ve kasnaklı şekilde değil. Hem de 1200 devir çeviriyor ve 6 farklı yıkama opsiyonu var.

Bu arada incelediğim ürünü bayide 1250 TL'ye buldum. Hayret dedim. Nette daha ucuzdur diye düşünmüştüm. Yarın bi gidip peşin yada tek çekimde indirim yapıyorsa daha da aşağıya alabilirim diye düşünüyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=Z4NwqN4vqEw

DJ_Alper bunu yazdı

normalde arçeliği sevmem ama çamaşır makineleri sağlam oluyor

Bundan önceki arçelikti bizim de. Gerçekten uzun ömürlüydü. Şimdiki de regal'di oda 7 yıl boyunca tek bir sorun çıkarmadı. Ama şimdi kazan kaldırdı. Servis geldi 235 TL dedi. O yüzden yeni bakıyorum.

coLin tarafından 28/Tem/17 19:57 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Hocam bosch 9 kg aldık çok memnunuz baya uyguna almıştık 3 sene önce falan

bosch ürünlerine bakmanı şiddetle tavsiye ederim 

ürün az içine girmiş diye değişim yaptılar kurulumda

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek

Baba tam model mi bilmiorum ama göstergeler falan herşey aynı 3 senedir falan kullanıo valide.  çok memnun. bende lg alacam die tutturmuştum. dinlemedim kimseyi aldım . acayip memnun

Edit : ben aldığımızda merak edip denemiştim :) videoda ki gibi çarmaşıların sallayı, yukarıdan aşağı bırakıo falan hepsini yapıo alet gösterdiği gibi :)

Shuqufe tarafından 28/Tem/17 21:03 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Birazda şans işi elbette ama bizde bocsh marka çamaşır makinesi var 2002 yada 2003 gibi aldık yıl oldu 2017 hala çalışıyır ve tamir yüzü görmedi. Ama annem her yıkamada kalgon koyuyor.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Hic dusunme arcelik al. Alirkende arastir burdan al uygununu bulamazsan. Cok kazancli cikarsin.

https://www.asilev.com.tr/Arcelik-9103-YCMS-A-1000-Devir-9-kg-Camasir-Makinasi,PR-1076.html

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Arçelik aldım kullanıyorum çok şükür tık yok alırken 200 lira fazla verip 8 yıla çıkarmışdım garantiyi gerek olmıçak gibi 4 senesinde daha bi yamuğunu görmedim makinanın.

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cappuccino
    cappuccino's avatar
    Erkek

Lg 9 kg 6 ay evvel 1700 tl aldım. Tek kişilik yorgan bile yıkıyor. Kullanıcı olarak memnunum. Tavsiye ederim.  Keşke türk malları da bu kalitede olsa yerli malı alsak.

demir alsam dünyadan bana karışan mı var ?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Çamaşır makinasında yazılım ve kazan dışında hemen hemen herşey aynı la . 20 model varsa 1 markanın 15 tanesi her şeyi aynı kg dışında . 

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 3453 Toplam Mesaj: 38
tavsiyesi çamaşır makinası