folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Çamaşır Makinesini Çalıştıramadık

Çamaşır Makinesini Çalıştıramadık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    ucenmi bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    ucenmi bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Makinenin altındaki ayakları sonuna kadar sıktık şuan tekrar calıstırdık bir problem yok inşallah olmazda son 10 dakikası bitişe :D

Edit:Yine aynısı oldu

hocam sonuna kadar sıkmayacaksın o elinizle salladığınızda hissettiğiniz boşluğu gidermek için o vidalı ayakları kullanacaksınız ne tarafa dogru sallanıyorsa o tarafın ayagını açın sallantı kesilene kadar

hacı 2 dalga halinde oluyor olay 1.sinde normal evlerde olan makinalardaki gibi biraz şiddetli oluyor ama 2.sinde durdurmazsak sanki motor içinden çıkacak gibi şiddetli oluyor.

hocam o onun sıkma olayı o yüzden çok sallanıyor normal yani son dakikalarda çok sallanması. ama yinede biraz devirini düşürü 900 devir yeterliydi galiba sıkma olayı için fazlası hem çamaşıra hem makinaya yazık

son 5 dakika yani son dakika dediğim hocam.Ya cok dikkatimi cekmedi ama ben böle bişey hiç görmedim daha önce sanki makina yerinden uçacak gibi en sonuncusunda dur bakalım ne olacak dedik makinanın köşeleri bildiğin yerden 2-3 cm kadar zıpladı.

o kesin sıkma olayı ama deviri çok yüksek dediğim gibi düşür devirini .

800 olması lazım hacı brosurunde 800 yazıyordu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

up !

Son probleme çare yok mu yav

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

up !

Benim Makine 1000 Devir, Ama Ben 600 Devirde Kullanmasını Tembihledim Hanıma... Bir Sorun Yok.. Elbiselerde İstediğim Gibi Tertemiz.

Son Olarak Edited İle Şunu Diyecem Senin Makine Yeni Olmasına Rağmen Arızalı... Malesef Öyle Pat Diye Denmez Belki Ama Evet Arızalı.. O Makine Arızalı....

ShockMan tarafından 15/Kas/12 09:20 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

makina yatağa bile gelebilir bu ve panpa ların marifeti dehşet.ekmeği ustasına yaptıracaksın herkes işini yapacak derdi rahmetli peder işi yetenek sahibi insanların yapması fayda verir.90 larda bi makinamız vardı simtel diye evde kimse olmadığında yada olduğunda bira içerken makinanın karşısına oturur sızardım amma aptallıkmış diye unutamam çamaşır makinası öyle işte.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

up !

Benim Makine 1000 Devir, Ama Ben 600 Devirde Kullanmasını Tembihledim Hanıma... Bir Sorun Yok.. Elbiselerde İstediğim Gibi Tertemiz.

Son Olarak Edited İle Şunu Diyecem Senin Makine Yeni Olmasına Rağmen Arızalı... Malesef Öyle Pat Diye Denmez Belki Ama Evet Arızalı.. O Makine Arızalı....

Aynen.Şimdi 600 devirde denicem.Olmadı arıcaz servisi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

up !

Aynen.Şimdi 600 devirde denicem.Olmadı arıcaz servisi.Bu devir olayı sıkma yani kurutma mı ne oluyor anlamadım.Dakikada 600 kere dönme demek galiba.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

up !

Aynen.Şimdi 600 devirde denicem.Olmadı arıcaz servisi.Bu devir olayı sıkma yani kurutma mı ne oluyor anlamadım.Dakikada 600 kere dönme demek galiba.

Evet O Dakikadaki Birimdir, Saniyede O Kadar Dönerse Değil Odada Dolaşmak Helikopter Olur Ortalıkta Havada Dolanmaya Başlar. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

dostum soyle bir mesajlarina goz gezdirdim de konu boyunca, 

sen makinanin zaten anasini aglatmissin gibime geliyor. calisan makina calismaz artik bunlari gorunce

All I need is a possibility.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

sen makinanin zaten anasini aglatmissin gibime geliyor. calisan makina calismaz artik bunlari gorunce

Hiç Bu Açıdan Bakmamıştım Sanırım Haklısın Ve Güldürdün Beni Hocam. :))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

hacı ben makina üstünde hiçbişey yapmadım ki.Tornavida bile değdirmedik geldiği vaziyet buydu.

Toplam Hit: 5369 Toplam Mesaj: 56