folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Çamaşır Makinesini Çalıştıramadık

Çamaşır Makinesini Çalıştıramadık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

arkada kazanın 4 tane vidası oluyor onları söktünüzmü la, onlar duryorsa makina çalışınca odadan çıkıp gezer söyliim

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

arkada kazanın 4 tane vidası oluyor onları söktünüzmü la, onlar duryorsa makina çalışınca odadan çıkıp gezer söyliim

hacı harbiden 4 tane vida var üstünde arkasına baktıgımda görüyorum.Ama acaba kastettiğin o  vidalar mı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

hacı harbiden 4 tane vida var üstünde arkasına baktıgımda görüyorum.Ama acaba kastettiğin o  vidalar mı

servisi çağır en iyisi vidalara da elleme garanti dışı derler belli olmaz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Hacı resimlerini upload ettim vidaların.Bahsettiğin vidalar bunlar mı?

sss

Bu da yakından çekim vidalardan biri.

ss

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Hocam servisi cagirin gelip bi vidayla hallederseler iade isteyin sifirini versinler illa biyerleri zarar gormustur o haldeyken. 

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

fotoğraflar bende açılmıyor, başları büyük içi uzun  kazan koruyucu 4 tane vida. söküp bi kenara koy. çalıştır makınayı

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

fotoğraflar bende açılmıyor, başları büyük içi uzun  kazan koruyucu 4 tane vida. söküp bi kenara koy. çalıştır makınayı

Ben Gördüm, O Vidalar Açılmadan Makine Çalıştırılırmı Yahu... Allah İyiliğini Versin.. Hocam Sen Haklı Çıktın.. Vidaları Sökmemiş Müritcanımız.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

o nasıl makine hocam ya :D evde çalıştırıp bıraksan pazardan geçerken selam vercek nerdeyse :D :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Vidaları kendim acmıyorum servis gelsin acsın o zaman.Sonra garantiden falan cıkar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ATM-Skim
    ATM-Skim's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Beko marka bir çamaşır makinesi aldık kurulumunu yaptırdık ama adamlar makineyi çalıştırmadan gitmişler bizim arkadaşda bişey dememiş.O yüzden iş bize düştü.Şimdi programı seçiyoz başlat diyoruz makina vınnn edip duruyor bişey olmuyor.Ne yapmamız lazım?

magazaya geri iade

Toplam Hit: 5367 Toplam Mesaj: 56