folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Çanakkale‘Yi Gezmek Artık Paralı Oldu

Çanakkale‘Yi Gezmek Artık Paralı Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:
    -----------------------------

C_e_Z_a bunu yazdı:

IRET bunu yazdı:

Hojam gezi rehberleri var basılmış hazırlanmış, şehitliklerin de yeri değişmiyor. Alırsın haritanı ve gezi rehberini gider güzel güzel dolaşırsın. NP.

hocam 12 kişiden az gidince tamam kişisel olunca al gezi rehber kitapcığıını oku. ama grup gidişlerde (ki bu rakam da belediye tarafından 12+ olarak hesaplanmış) zaten rehber tutuyorsun. 

Yani sen şimdi tamam para alsınlar, ben şehitlerimi görmeye giderken para veririm, manevi değerlerimin parayla ölçülmesinede razıyım - sağın beni memelerim süt dolu diyosun !

Hocam, sen böyle bir zihniyete sahipsen karşında ceddinin tarihi olsa, silin ne olsa eskide kaldı dersin be :)

yo öyle birşey demiyorum ki sen öyle algılıyorsun :) ben diyorum ki kaçak rehberleri düzene sokmak belediye kontrolüne almak için  güzel bi sistem yapmışlar destekliyorum. senin anladığın meme süt.... tatmin olacaksan evet öyle memem var hemde süt dolu belediyenin sağmasını bekliyorum.

Babacım pişkinlik yapmada harbiden ne anladığını bana tam olarak söyle!
    Bu belediyelerin üzerinde bir durum, orası MİLLİ bir değer. Oraya eğer Türkiye Cumhuriyeti sahip çıkamıyorsa , kimse kızmasın ama bürokratına kadar hepsi cehennemin dibine gitsin!

Rehberleri önlemek yok düzenleme yapmak cart curt , bunlar bahane. Bunlar koca bir ülke için afedersin devede kulak.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek

Aslında milleti gaza getirmek için abartılmış bir haber.Giren herkesten para alınacak demiyor,hatta para alınacakta demiyor."12 kişi ve üstü gruplara 140 TL ödeyerek “alan kılavuzu” alma zorunluluğu getirildi" diyor haberde.

Sen istediğin gibi ücretsiz,para vermeden gidip gezebilirsin,ha biz 12 kişiyiz artı klavuz istiyorsan oradan 140 TL verip yararlanabiliyorsun.

Niye bu kadar abartıyor bizim milletimiz anlamıyorum.Olmadı gelirsin 15 kişi teker teker girersin gene para vermezsin bu kadar basit.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

C_e_Z_a bunu yazdı:

C_e_Z_a bunu yazdı:

IRET bunu yazdı:

Hojam gezi rehberleri var basılmış hazırlanmış, şehitliklerin de yeri değişmiyor. Alırsın haritanı ve gezi rehberini gider güzel güzel dolaşırsın. NP.

hocam 12 kişiden az gidince tamam kişisel olunca al gezi rehber kitapcığıını oku. ama grup gidişlerde (ki bu rakam da belediye tarafından 12+ olarak hesaplanmış) zaten rehber tutuyorsun. 

Yani sen şimdi tamam para alsınlar, ben şehitlerimi görmeye giderken para veririm, manevi değerlerimin parayla ölçülmesinede razıyım - sağın beni memelerim süt dolu diyosun !

Hocam, sen böyle bir zihniyete sahipsen karşında ceddinin tarihi olsa, silin ne olsa eskide kaldı dersin be :)

yo öyle birşey demiyorum ki sen öyle algılıyorsun :) ben diyorum ki kaçak rehberleri düzene sokmak belediye kontrolüne almak için  güzel bi sistem yapmışlar destekliyorum. senin anladığın meme süt.... tatmin olacaksan evet öyle memem var hemde süt dolu belediyenin sağmasını bekliyorum.

Babacım pişkinlik yapmada harbiden ne anladığını bana tam olarak söyle!
    Bu belediyelerin üzerinde bir durum, orası MİLLİ bir değer. Oraya eğer Türkiye Cumhuriyeti sahip çıkamıyorsa , kimse kızmasın ama bürokratına kadar hepsi cehennemin dibine gitsin!

Rehberleri önlemek yok düzenleme yapmak cart curt , bunlar bahane. Bunlar koca bir ülke için afedersin devede kulak.

olay belediyenin rehberlere uyguladığı düzenlemeden ibarettir. çocuk çocuk muhabbet amacınız belli gidin ona uygun konu açın konu bürokratı millet vekili değil. konunun dışına çıkıp duruyorsunuz amacınız belli tartışılmaz sizle.

İmzalar Kaldırılsın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

thanatosus bunu yazdı:

Aslında milleti gaza getirmek için abartılmış bir haber.Giren herkesten para alınacak demiyor,hatta para alınacakta demiyor."12 kişi ve üstü gruplara 140 TL ödeyerek “alan kılavuzu” alma zorunluluğu getirildi" diyor haberde.

Sen istediğin gibi ücretsiz,para vermeden gidip gezebilirsin,ha biz 12 kişiyiz artı klavuz istiyorsan oradan 140 TL verip yararlanabiliyorsun.

Niye bu kadar abartıyor bizim milletimiz anlamıyorum.Olmadı gelirsin 15 kişi teker teker girersin gene para vermezsin bu kadar basit.

yok olmaz hocam tatmin olmaları lazım devlete laf atmaları lazım. anlatamazsın ki anlamayana. adam alan kılavuzu haberini aldı devletin yönetimine bürokratına getirdi yok böyle bi anlayış.

İmzalar Kaldırılsın!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

olay belediyenin rehberlere uyguladığı düzenlemeden ibarettir. çocuk çocuk muhabbet amacınız belli gidin ona uygun konu açın konu bürokratı millet vekili değil. konunun dışına çıkıp duruyorsunuz amacınız belli tartışılmaz sizle.

Hacı ben kimseye laf atmak için bahane olarak bu tip olayları kullanmam. Kimseyede şehitler üzerinden siyaset yaptırmam. TBT'de buna benzer konularda tutmumu görebilirsin. Sen hala işin belediye kısmındasın, yani illa bu işin aslı nere dayanıyor görmemek, göstermemek isteğindesin. Hocam bırakın şu ciğersiz siyaseti ya, siyasetinde bi haysiyeti olsun.

Dünyada eğer bir ülke varsa milli ( özellikle kurtuluş savaşları, tabi varsa bizden başka ülkenin böyle onurlu bir mabedi.) müze ve parklarına girişte para alan, tüm sözlerimi geri alıcam bir örnek göster sadece.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

C_e_Z_a bunu yazdı:

Hacı ben kimseye laf atmak için bahane olarak bu tip olayları kullanmam. Kimseyede şehitler üzerinden siyaset yaptırmam. TBT'de buna benzer konularda tutmumu görebilirsin. Sen hala işin belediye kısmındasın, yani illa bu işin aslı nere dayanıyor görmemek, göstermemek isteğindesin. Hocam bırakın şu ciğersiz siyaseti ya, siyasetinde bi haysiyeti olsun.

Dünyada eğer bir ülke varsa milli ( özellikle kurtuluş savaşları, tabi varsa bizden başka ülkenin böyle onurlu bir mabedi.) müze ve parklarına girişte para alan, tüm sözlerimi geri alıcam bir örnek göster sadece.

girişte para almıyor git gez parayı rehberden alıyo bu ayrıntığı göz ardı ediyorsun.

İmzalar Kaldırılsın!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

tamam hacı tamam, milletin milli değerleride artık parayla olsun. hatta Anıtkabir'e girişte de para alsınlar :) millet detaylara girince işin aslını görmez olmuş anasını satayım, fikre bak :) herşey parayla olsun, boğazımıza bi saat bağlasınlar aldığınız oksijenden de para kessinler ne olsa faydalı :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

fetoşun ana haberleri verdimi acaba bu haberi çok merak ediyorum

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megamo
    Megamo's avatar
    Erkek

Şehitlikte kapitalizme yenik duştu desenize.

İşsizlik neden var çünkü nekadar çok işsiz varsa, insanlar okadar düşük maaşa razı edilir.
Toplam Hit: 5770 Toplam Mesaj: 45