folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Çaykur Didi'nin İçinden Çıkan Yabancı Madde

Çaykur Didi'nin İçinden Çıkan Yabancı Madde

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Abi dava açın para kazanın.Ama nasıl kanıtlanır bunun onun içinden çıktığı acaba.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı

http://www.gib.gov.tr/fileadmin/mevzuatek/eski/harc_teb_60_ek.pdf

Mahkemeyi çocuk oyuncağı mı sanıyorsunuz? Hakkınızı aramayın demiyorum. Olayın çözümüne bakmak lazım. Sadece başvuru ücreti burada. Git gel paraları ve giden vakit keza. Bu iş bireysel olmaz. Yapmanız gereken çocuğuza Çevrenize almayacaksınız. Gıda tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile 

Sağlık Bakanlığı na incelenmesi için başvuru yapacaksınız. Onlar uğraşacaklar.

Bence doğallıktan kaynaklanıyor. Cunku evde yaptığım reçel bozuluyor. Marketten aldığım hiç etkilenmiyor. Bunların da koruyucu madde az veya çok katmışsa böyle olabilir. Araştırma yapmak lazım. By araştırmayı da yapması için mevcut şartlarda Bakanlığı haberdar etmek lazım.

hocam doğru yapılmış bir reçelin son kullanma tarihi yok diye okudum ben içindeki şekerden ötürü sen yanlış yapıo olmayasın.

arkadaşların dediği gibi doğallıktan olsa bile sistemleri doğru çalışmıyor demektir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek

birisi sakızını düşürmüş olmasın...

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek

kazan dibinde kalan çoken maddelerin sonucu olabilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı

okul kantininde geçen sene 1 liraya didi sattık bu senede 1.25 liraya fuse tea satıyoruz didi den 2 kat daha fazla gidiyor. yani 1500 kişilik okulda araştırma yapsalar fuse tea çaykur dan daha pahalı satmamıza rağmen 2 ka daha fazla satılıyor.

okulda 1. sınıf 8. sınıf aarası

hocam meraktan soruyorum böyle birşey teknik olaral nasıl mümkün oluyor siz 4+4+4 e geçmediniz mi :

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

kristal kolaya yolla

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Şu ana kadar didi içmedim, bu fotodan sonra sikseler içmem. Belki de çay toplanırken yanlışlıkla gelen kurt vb bişeydir. O kadar kaynama soğuma işleminden sonra bu hale gelmiştir :D

Önceki sayfalarda milli şuurdan bahseden bi arkadaş var baya güldürdü :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı
    Hakkinen bunu yazdı

okul kantininde geçen sene 1 liraya didi sattık bu senede 1.25 liraya fuse tea satıyoruz didi den 2 kat daha fazla gidiyor. yani 1500 kişilik okulda araştırma yapsalar fuse tea çaykur dan daha pahalı satmamıza rağmen 2 ka daha fazla satılıyor.

okulda 1. sınıf 8. sınıf aarası

hocam meraktan soruyorum böyle birşey teknik olaral nasıl mümkün oluyor siz 4+4+4 e geçmediniz mi :

tahminimce çevrede yeteli okul yoksa ayırmamış olabilirler ilkokul ortaokul diye

test 1 2
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Didi ne lan? Bim'deki Teatone bile ondan daha güzel.

İsterse 5 lira olsun yine de Lipton IceTea içerim. Şeftali favorim zaten. Yeşil çaylıyı da beğendim. Ama bir de mangolu yapmışlar allah belalarını versin. Öksürük şurubu gibi. Mangolu icetea mi olur lan? Dur hatta mail atıcam.

krypt tarafından 21/Eyl/14 12:56 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek
    ustura bunu yazdı

fuse tea daha güzel

+1 bencede

Toplam Hit: 6087 Toplam Mesaj: 37