folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Cebit 2007 - 7 Ekim 2007

Cebit 2007 - 7 Ekim 2007

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek

way bea:Dbenide ekleyin listeye:)  çok merak ediyom ya şu cebiti ya. Elektronik şeyler filan. Hatun da vardır inş:)) Bizde beyaz tişörte kumaş boyasıyla tahribat yazıp gelieriz:D(Milet kçıyla güler sonra:) ) Napalım no money :(

edit: Yaw bide 11 bucuk da buluşcaz ya . 11 bucukda cebitin onunde mi olcaz yoksa bi yerde toplanıp orda cebite çıkartmamı yapcaz:) Ben avrupa yakasındaym.Deniz otobüsüyle mi karşıya geççez.

Long Live Turkey..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerimo
    kerimo's avatar
    Erkek

Bende HolySeclorum la birlikte oradayım :D

Desdur ERKEK var!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theimpossible
    theimpossible's avatar
    Erkek
    ZaYGo bunu yazdı:
    -----------------------------

way bea:Dbenide ekleyin listeye:)  çok merak ediyom ya şu cebiti ya. Elektronik şeyler filan. Hatun da vardır inş:)) Bizde beyaz tişörte kumaş boyasıyla tahribat yazıp gelieriz:D(Milet kçıyla güler sonra:) ) Napalım no money :(

edit: Yaw bide 11 bucuk da buluşcaz ya . 11 bucukda cebitin onunde mi olcaz yoksa bi yerde toplanıp orda cebite çıkartmamı yapcaz:) Ben avrupa yakasındaym.Deniz otobüsüyle mi karşıya geççez.

hoca avrupa yakasındayım diyorsun bide karşıya gemiyle mi diyorsun!. cebit beylikdüzünde he karşıda değil:):):):) ben ordayım zaten hep :)  orada yardımcı da oluruz! :):):)

theimp0ssible - cout << " Emektar TBT'çı " << endl ;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackdeath
    blackdeath's avatar
    Erkek

hacı  sayfaya bı gırdım bole karsıma sıyah ekran cıkınca dedım ulan ne oldu bırı ındexmı attı (gercı ole bı durum olma sansı yok 

eger ıstanbul dısında olmassam ben ve antivirus berabher gelicez

bu arada bı kac kısıye soledım bılet ayaralamaya calısıyorum ayarlarsam burdan bıldırırım

agzıyla içmesini bilmeyenlere yeni rakıdan bir yenilik 35lik yenifitil. ışığa kadar götürür.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    11.30 da cebitin içinde olun siz, zaten oradaki kalabalığı görürsünüz :D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ZaYGo bunu yazdı:

hoca yakınsa taksim  meydan dan değilse mecidiyeköy köprüaltı servisler var 2 tam bilet karsılıgında cebite kadar seni fırlatıyorlar:P

[22817//kaanabak]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    beni ekleyin listeye la:D orda olucam:) pazar günü. Dershaneden kaçıp:)

Long Live Turkey..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

ben orada olacam saat 11 gibi mcdonldsın yanındaki  kapıdan giris yapacam kapının önünde bekliyor olacağım blackdeath ile  zaten tahri tsrhtü gördüğüme yapısacam walla  sapık falan zannetmeyim he :D

Nev-i Şahsına Münhasır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

kaanabak kadıköydeki gibi senden daha güzel stickler beklioruz :F Bi kaç tane afi$imsel $ööle ne bilim büük bişiyler falan olsun sana zhmt :D

foto makinası getirmeyi unutmayın :D

Bu arada Bahçelievler-Güngören-Bağcılar-Bakırköy-$irinevler-Esenler vs taraflarından cebite gidicaklar varsa pm le fln amkı$alım ak beraber gidelim :|

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

20 kağıt çok örenci adama aq

kgd
Toplam Hit: 82068 Toplam Mesaj: 338