folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Cebit 2007 - 7 Ekim 2007

Cebit 2007 - 7 Ekim 2007

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    tahribatin kuruldugu gunden beri takip eden biriyim formlara az katilsamda surekli tetikte beklemekteyim boyle bir bulusmayi bende kacirmak istemezdimki ama calisiyorum allah kahretsin:(

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmedmurad
    ahmedmurad's avatar
    Erkek
    bende geliyorum benide ekleyin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    benide  eklremisiniz kesin geliorum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek
    hajılar bizde gelices arkadaşlarla ama duyduğuma göre amd ve intel stand acmıcakmış neden böle bişi oldu ne anlamı kalırki ozaman fuaarın:S

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kaanabak bunu yazdı:
    -----------------------------

Biraz uzakkaldım konuya..

yaw anadolu tarafından nasıl gidilecek? toplu halde olursa ii olur ben pek yol iz bilmemde.. Beni bi aydınlata bilirmisiniz?

Stickerları bastırmaya çalışırım yarın stickerların son durumu yazarım buraya..

Pankart gibi bişler yapcazmı yaparsak taşımazı zor oluyo yaw :D 

-----------------------------

kaan sen boşver şimdi pankartı :P Stickerları yaptır olm :P Olmadı ben etiket getiririm Bastıramassan Orda Cebitte Bi Yerde Bastırırız Ak nolcak:P Tanıtım Amaclı Diye:P

[22817//kaanabak]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    istanbula gelicem o siralar cebit icin. emir msn den bana ulas :)

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek

bir sürü bebe takılıyo peşime... :)

benle alakası yok maili gören damlıyo amk 17 yaş altına karambol yapmak lazım...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

Peki 90 doğumlular gelebilirmi ?:D

Amk kasımda 17 bitiyor ...

Abüü gelimmi ?:D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek
    beyler bugun fuara giden arkadaslar varsa bilgi verirse cok iyi olur.. bizde hafta sonu gelmeyi dusunuyoruz ama amd - intel firmalarinin stand acmicaini duyduk bu yuzden vazcayar gibiyiz.. bilgisayar firmalari olmadan fuarin ne anlami kalirki? :S bgn giden arakdaslar varsa ortam ve standlar hakkinda bilgi verirlerse cok sevinirim taa eskişehirlerden boşuna gelmeyelim iyi değilse.

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek
    Mecidiyeköy tarafından gidecek olanlar varmı varsa toplu gıdelım (gecen seneden tecrubelıyım bu arada:)
Toplam Hit: 82085 Toplam Mesaj: 338