folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder [Cebit 2009]-Geleneksel Tahribat.Com Cebıt Buluşması Gerçekleştirildi..

[Cebit 2009]-Geleneksel Tahribat.Com Cebıt Buluşması Gerçekleştirildi..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

HeyQirs bunu yazdı:
    -----------------------------

Esetin Karıya Kırmızılı Herif Yasladı Orada Dibine Kadar :D  

Karı Döndü Bagırdı Korktum Orada Zaten :D  

Edit: Bide Kültür Bakanlıgından Bolca CD Çalındı :D 

Konulu Film İzliycektik Bide Flash Bulamadık :| 

kultur bakanligi dedin aklima geldi, kultur bakanligi standinda dizustu bilgisayarda yarisma yapiliyordu Turkiye deki tarihi kulturel yerleri fare ile yerlerine koydukca puan aliyorsun,

sure 1 dk. 

sure az yerlestirecek yer cok olunca herkes eli bos cikiyordu.

bende bi dalavera ile sureyi 1 saate cikarttim :) adam da yetistiremeyecegim diye yardim edeyim diye havali havali soyluyordu.

5 dk gectigi halde hala parcalari yerlestirdigimde sureye bi bakti hemen durdurdu bu bozulmus bi saniye dedi :)

neyse sifirdan basladik tekrar 1 cd kazandik.

-

bu arada icinde musiki cd si olan poset kimdeyse o posetler bana aitti. o kalabalikta nereye koyduysam hatirlamiyorum kaybettim. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

stantlar arasinda gecerken ust katlarda kameramanlar fotografcilar bi yere odaklanmis cekiyorlardi,

50 kisi birden bizi cek bizi cek diye bagirinca,

kameralarin ve fotografcilarin dondugunu gordum, son gordugum ise herkesin ortaparmak gostermesiyle kameralarin caktirmadan yavas yavas eski cektikleri konuma dogru donmeleriydi

kameramanin yuz ifadesini gormenizi isterdim.

yetisseydim boyle bi duruma izin vermezdim ama is isten gecmisti :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    Murat abi ben fazla takılamadım sizinle ama bi kaç tane foto çektim onları akşam eve gidince gönderirim sana.

Naber la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    @underzero

abi smile adsl de oturduğun bank'ın yanında boşluk olduğunu gören minili hatunun karizmana dayanamayıp koşarak gelip yanına oturduğunu ve resim çekindiğinden bahsetmiyorsun , bu kadarda mütevazi olunmazki :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAXION
    HAXION's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

Olumsuz diğer izlenimim Hocalar iett, diyanet işleri,akp, tır firması, uçak firması, garip tanımlayamadığım aracın firması harley firması, FAtih belediyesi :) bunların standları bilişim fuaarında ne alaka diye düşündürdü beni Türk telekom turkcell avea vodafone gibi devlerden eser yoktu sanki anlaşmışlar gibi

Fuarın bilişim değil, eşantiyon fuarına dönüştüğünü sebep göstererek katılmamışlar.. 

http://www.superpoligon.com/haber/12869

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HAXION bunu yazdı:
    SeRDaR bunu yazdı:

Olumsuz diğer izlenimim Hocalar iett, diyanet işleri,akp, tır firması, uçak firması, garip tanımlayamadığım aracın firması harley firması, FAtih belediyesi :) bunların standları bilişim fuaarında ne alaka diye düşündürdü beni Türk telekom turkcell avea vodafone gibi devlerden eser yoktu sanki anlaşmışlar gibi

Fuarın bilişim değil, eşantiyon fuarına dönüştüğünü sebep göstererek katılmamışlar.. 

http://www.superpoligon.com/haber/12869

Böyle bile olsa koskoca firmaların bu açıklamayı yapmaları ne kadar ayıp sıradan insalarmış o sıradan insan diye tabir ettiğiniz insaların hepsi ama hepsi emnim bu gelmeyen markaları kullanmıştır. Hala daha kullanıyordur ve o çıkarttığınız yenilikleri kullanmıştır eşantiyon için miş verdiği 3-5 eşantiyonun lafını yapan şirketler nasıl devleşmiş anlamıyorum böyle açıklamayıda ancak Büyük firmaların Türkiyede ki yöneticileri yapar Adamın düşüncesi verdiği eşantiyonda yazık

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

under abi o cd efsane cd ydi. usta müzisyenlerin cd siydi bilerek onu al dedim malum enstruman arşivimde göremedim bi ara alırım senden diye düşünmüştüm senin poşetide yürüttüler.

Bilgisayar şirketlerinden adam gibi şirket yoktu.Yazılım şirketlerindende.Kaspersky göremedik mesela.linux göremedik şişko göbekliyi :)

bide gökselin konserinde sadece biz değil yanımızdakilerde öksürükten dağıldılar :) sarper kardeşimiz mi yapmış bunu :) 

patlamış mısırları yere dökenlerden şikayetçiyiz.

siz diyanetten ayrıldıktan sonra ordaki kadınla başbaşa oturdum bayağı soru sordum lakin tatmin etmedi beni.

bi arkadaşımız (korsan program kullanınca oruç bozulurmu sorusuna güldüm:) aklı sarışında kaldı saçmaladı bu yüzden :)

müridlerin arasındaki soğukluk normaldir abi.yeni tanışanlarda zamanla efsane aday olmaya çıkıyorlar.

Müridlerin karınlarını doyuran stand görevlilerine teşekkür etmek borçtur.

son olarak : böyle etkinlikle müridler kendilerini çereye karşı birazda olsa hür olduğunu yani etrafta yaşayan toplumda kendisinede hey arkadaş burda bende varım diyebilme ruhunu aşma noktasını öğrendiğini düşünüyorum.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eNsyNzM
    eNsyNzM's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:

eNsyNzM bunu yazdı:
    Under hocam resüm isterük resüm :(((

hoca senn kimdin ? saçları karışık yeni mürit hani arkadaşlarını getirmişdin ? :D

ayrıca bazılarımız  eşşeğin kulağına su kaçırmadı dimi?

-bayanlara sarkıntılık

-yerlere çöp atma/patlamış mısırları dökme

bunları biz yapmadık dimi

Yok hoca gelemedim ya.. Ben değilim :)

Sadece merakımdan istedim resimleri :|

İdrakın yüceliğine çıkamıyorsan, inkarın basitliğinden kurtul !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Valla ne yalan söliim c.tesi günü bayağı hastaydım griptim ate$ler içinde yatıordum kendimi cebit e getirmek için içmediim ilaç içmediim vitamin kalmamı$tı neyseki sabah bayağı biraz iyiydim kalkıp geldik aslında ordada pek iyi sayılmazdım sesim borazan gibiydi vs.. :/ metrobüste mr dark yafşaıyla kartvizit çaldık metrobüsün tutunma yerlerinde. sonra fuar giri$ine geldik o elemanlardan be$ tl ye bilet aldık sonra bi adam geldi aynı giri$ kartlarınıı bele$e daıttı :B bende aldım bi tane ve sonradan gelen müridlerden birine satarak bele$e giri$i sağladım.Fuar mal gibiydi ttnet türk telekom gibi yıkmayı planladığımız firmaların standları yoktu:/ Diyanet in standında güler yüzle kar$ıladıkları için oraya saldırı düzenlenmedi :B hafiftan absürt sorular sordular bayanlara.içimden biri abdest gusul sorusu sormaz umarım diye geçirdim;D Kuran ı kerim meallerini kutuyla götürecektm ama olmadı dört tane alabildim bi tanesi bende kaldı diğerlerini mahallede birilerinie verdim bi nevi misyonerlik faaliyeti :G 3d standında çalan klub müziinde kaygusuz ve bi kaç mürid dans ederken olayı halay a çevirdim ve hemen hemen btn müridler halaya ba$ladı. ondan sonra stand görevlisi müziği kapattı.Koruyucu melek muhabbetindeki standdaki panoyu komple götüren arkada$lara yuh çekiorm :D gerçi ben kırdım onu üstüne yatarak :/ smile adsl bölümünde stand görevlisi bayan yanımda durduğu için muratzero abi kıskandı ve hemen yanına oturtmak için israr etti :P neyse sonra diğer erkek stand görevlileride üstüme çullanınca ortam bayaı bir karı$tı orda:F Emirreis i gördük Türk.net standında kilo almı$sın diyen birine kızdıını görünce aynı $eyi tekrar edemedim :P  vs  vs güzeldi ya
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ExcaliburTBT bunu yazdı:
    sonra fuar giri$ine geldik o elemanlardan be$ tl ye bilet aldık sonra bi adam geldi aynı giri$ kartlarınıı bele$e daıttı :B bende aldım bi tane ve sonradan gelen müridlerden birine satarak bele$e giri$i sağladım.

cakal, biz bedava bilet bulmaya cabaliyoruz adam elindeki beles bileti muride para karsiliginda satiyor. 

Toplam Hit: 55168 Toplam Mesaj: 243