folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder [Cebit 2009]-Geleneksel Tahribat.Com Cebıt Buluşması Gerçekleştirildi..

[Cebit 2009]-Geleneksel Tahribat.Com Cebıt Buluşması Gerçekleştirildi..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    Yaw bi de anlamadığım şu dil kursu muhabbeti neydi, en aşağı 5 farklı dil kursu kağıt dağıtıyodu.. Ne biçim teknoloji anlamadım :D

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    her sene bi önceki seneye göre fuarda teknoloji ile ilgili standların sayısı gittikçe azalıyor. Artık teknoloji fuarından çıkmış başka yollara sapmış cebit. ancak tbt olarak orda olmak güzeldi her ne kadar fazla beraber takılamasakta. Bi standta stand görevlisi arkadaşına "biraz önce burdan tank geçti" diyodu :)

Naber la?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    burdanda sorayim caldigi klavyeyi fuardaki iett otobusunde elime tutusturan kimdi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Sarper bunu yazdı:
    -----------------------------
    Buda benim meleğim sarışın olan      

sevgilinse kaldır fotoyu bence

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek
    gelenlerin ayagına saglıkta neden müridlerin bi kısmı soguk duruyo anlamış degilim...

all this pain is an illusion...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

nickneyime bunu yazdı:

biz ilk günü arkadaşlarla gittik, bugün gelmeyi istiyordum ama hafta sonları kursum var doluyum. 

bilişim eğitim merkezindeki çarkı çevirip indirip kazanıp gitmek isteyen var mı CISCO'nun CCNA kursuna ? varsa bi pm atıversin :)

Ben %50 kazandım hajım..

under üstad ile ayak üstü konu ile konuştuk araştırmak lazım dedi ama bu fırsatı kaçırmamak için ön kayıtı yaptırdım ben yazılım uzmanlığına

sistem uzmanlığı ile yazılım arasında kalmıştım:):):)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

oncelikle gelenlere tesekkur ederiz. gelen arkadaslarin isimleri alindi bir guzellik dusunuyorum.

bu fuar bilisim adina hicbir sey yoktu. kargo firmasinin,  partilerin, belediyelerin daha bi dunya gereksiz standlarin bir bilisim fuarinda ne isi var.

devlerden hicbiri yoktu. yani 3g nin yeni cikti musteri kapma yarisinda olan 3 buyuk firma bir bilisim fuarinda yoktu. bilisim adina kesinlikle ve kesinlikle bir fiyaskoydu.

-

Tbt ye gelince, 

gelmeyenler yine cok sey kacirdi. olayin ozetini anlatayim gelmeyenler gozlerinde canlandirsinlar,

11 gibi toplanmaya basladik, biletsiz muridler icin bilet temin etme yarisi surerken tanimadigimiz birisinin gelip 10-15 tane bilet verip gitti. yine yetmedi 5 tl ye karaborsadan aldik. ayni eleman 5 tl ye verdigi bileti 7,5 TL ye satmaya calisinca zittirettik. 

velhasir girdik iceri. ilk once is dunyasini gezelim dedik. herkese kart cikartana kadar bayaa bi ugrastik. lise ogrencilerini almiyorlardi onlara uni ogrencisi muridler kart cikartarak verdiler. 50 kusur kisi olunca biraz uzun surdu 

iett otobusunun icine dolusmustuk, iett duraginda resim cekinmisti. gorevli abi de kareye girince bayaa bi girgirsamata olmustu.

50 kisilik kalabaligi goren standina cagirttirip resim cekiyordu. bizim standimiz kalabalik diyerekten. 

bu sene ki toplanti biraz kisa surdu.  pek sorusu olan olmayinca kisa surdu. toplanti alaninda cebit e bilisimle alakali olmayan firmalarin gelmesini protesto ediyoruz diyerek bitirdik. (guvenlik ters ters bakinca atilmamak adina kisa kestik)

buzdolabi yapiskanindan 1 koli alan murid arkadasa burdan yuh diyorum. konser sirasinda konser alanina biber gazi sikan arkadasa da ayni duygularla yuh diyorum. 

konserden cikan oksure oksure cikiyor baktim murid in elinde biber gazi.

akp standinda seker aldik, okunmus tayyip sekerleri diye dagitiliyordu. tanimadigim birtakim arkadaslar avuc avuc rozet almislardi, "verginin bir kismini kurtardim abi" cumlesi bitirmisti beni.

trt standinda toplu bi resim cekinmistik. guzeldi gorevlilerle beraber cekinince daha havali oluyor. susuzluktan olen murid ve muridelere meyve suyu ikram eden standi (patent enstitusu) gorevlisine tesekkuru bir borc bilirim. (adam kalabaligi gorunce tirsti bir an)

basbakanlik standi icinde Mustafa Kemal Ataturk resminin onunde topluca resim cekinmistik. adamlar bakiyor ne yapiyor bunlar diye :) "tahribat abi" diyince "tahrip etmeyin ama burayi" demisti. 

diyanet in standinda Kurani Kerim aldi muridler. bircok murid burda acilan konulari soruyordu, wireless paylasimdan cekmek caizmi, indirdigimiz mp3 u dinlemek caizmi falan diye. tabi cevaplari duyamadim ben :)

radyasyon koruyucu bayan melekle resim cekindik. ben cekinirken "under abi op melegi" sloganlarina erkek gorevlinin "yok daha neler" diye ziplamisti.

vitrin mankeninin her tarafini ciplerle kaplayip sergilemeleri ve kaptanin her robotun seyine denk gelen cipleri incelemesi,

sahne duzenlemesi dekorasyonu yapan firmanin standinda calan bangir bangir disko muzigi esliginde dans etmemiz. daha sonra ayni muzikte butun muridler halay cekince adam muzigi kapatmasi :)

esset de avp cd si dagitan bayanin ustune yuruyen 50 kisiyi gorunce ciglik atarak kacmasi 

sonra disarida biraz sohbet biraz sonra dagildik.

aklima gelenler bunlar. cikisi toplu sekilde yapmadigimiz icin "dag basini duman almis gumus dere durmaz akar" marsini soyleyemedik. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    Dün hastalığa yakalandım gelemedim.Photoshopmagazinde vardı uğradınızmı standa.

https://t.me/pump_upp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CihanDAR
    CihanDAR's avatar
    Erkek

anlatılanlara göre çok tatlı olmuş

|||...OttOMANYAk...|||
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Under abi senin kargo şirketini neden sevmediğini biliyoruz :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 55155 Toplam Mesaj: 243