folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çeçen Komutanları Kimler Öldürüyor?

Çeçen Komutanları Kimler Öldürüyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

1

http://www.internethaber.com/images/news/78160.jpg

11 Aralık 2008 Perşembe
    İstanbul'da bir Çeçen komutan daha öldürüldü. Gece karanlığında çapraz ateşe tutulan komutanı öldüren silahlar ise az rastlanır cinsten...

2

http://www.timeturk.com/images/news/10135.jpg
    17 Eylül 2008 Çarşamba
    Çeçenistan'da albay olarak görev yapan Gazhi Edilsultanov (57)'un, kafasına iki el ateş edilerek infaz edilmesi olayı sır perdesini koruyor.

KESKİN NİŞANCI VE UZAKTAN ATIŞ BİRİ ALNINDAN BİRİ KULAĞINDAN GİRDİ 

gece karanlığında yolda yürüyen birine bu kadar isabetli atışların yapılabilmesi için çok etkili bir silahın kullanıldığını düşünüyor. 

Hacılar bence Rusya'nın yaptığı sukastler bunlar, Rus gizli servisi diye düşünüyorum, adamlar ne belaymış ya, savaş olmuş bitmiş ama peşlerini bırakmıyolar, izlerini buluyolar. 

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chass
    Chass's avatar
    Erkek
    savaş hala devam etmekdedir hocam ve rus gizli servisinin ülkemizde ne kadar etkili olduğunu göstergesidir.. bizim mit uyuya dursun

Sanat için soyunana alkış tutan eller allah için kapanana neden zulmeder...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    acan işi bunlar, kurtlar vadisi hep bunları gösteriyor işte :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek
    ruslar hocam kim vurcakki başka rusya sonuçta kapalı bi kutu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Bu Rusya neymişte haberimiz yokmuş...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek

kurtlar vadisini izleyenler hatırlar belki buna benzer bi olay vardı 2-3 sene öncekiğ bi dölümde hani cecenistandan 3 kişi geliyodu laz ziyanın paralarını polat bunlara vermişti iplikçi nedim fln acayip tırsmıstı cecenlerden. sonra bunları sarı bi hatun vardı ruslardan o karı öldürdü 3 ünüde ona cok benziyo bu olaylarda. Kurtlar vadisinin gercekliği işte

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek
    yelsin dönemindeki  fiyaskoyu Putin&nedvedew  dönem,inde telafi eden rusya gelecek tekrar cecenistan direnişinin hortlamaması için harekete lider kadro olacak herkesi temizliyor
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

efrasyap bunu yazdı:
    -----------------------------
    yelsin dönemindeki  fiyaskoyu Putin&nedvedew  dönem,inde telafi eden rusya gelecek tekrar cecenistan direnişinin hortlamaması için harekete lider kadro olacak herkesi temizliyor

bence rus komutanlardan da birkaç tane indirmek gerekiyor, yoksa rusya temizliğe devam edecek.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

Chass bunu yazdı:
    savaş hala devam etmekdedir hocam ve rus gizli servisinin ülkemizde ne kadar etkili olduğunu göstergesidir.. bizim mit uyuya dursun

mit uyuyor demek =)

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    size apo şurada gidin vurun size yetkı verıyorum deseler öldürmezmısınız? buda onun gıbı bişey sanırsam

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chass
    Chass's avatar
    Erkek
    YesTERFoX bunu yazdı:

Chass bunu yazdı:

mit uyuyor demek =)

hıhı uyuyo adamlar rusyadan gelip burda intikam alıyo ruhumuz duymazken amk 350 kişi gellip aktütünü basıyo bizde istihbaratın haberi olmuyo sence uyanıklarmı?

Sanat için soyunana alkış tutan eller allah için kapanana neden zulmeder...
Toplam Hit: 4010 Toplam Mesaj: 20