folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cehaletin Sonu.. Küflü Bir Şeyler Yemek

Cehaletin Sonu.. Küflü Bir Şeyler Yemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

acilde ne yaparlar bilmiyorum ama biraz belirti görürsem giderim. şuanlık bi problem yok inşallah bi şey olmaz. bi tabak yoğurt yedik şimdi biraz da su içeyim.. bilmem ne kadar faydası olur falan.. hiç böyle bi durum görmedim.. sanırım bir ilk

Hocam hastane yakınsa git.

Midenin bulanmasını bekleyene dek karaciğerin den geçen o yemekler damarında dolaşıyor olabilir.

Şimdi zarar vermese bile sonuçta bedenine zararlı bir şeyler girecek.

zeybekustasi tarafından 05/Ağu/13 01:05 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

resimleri ekledim arkadaşlar bunlardı yediklerimiz :)) 

ohaa :D hocam .. kars kaşarı gibi olmuş bunlar

bişey olmaz ne olacak hocam kus geçer .. çok düşünme bence psikoljik biraz sıkıntı çekersin o kadar..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    zone bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

resimleri ekledim arkadaşlar bunlardı yediklerimiz :)) 

ohaa :D hocam .. kars kaşarı gibi olmuş bunlar

bişey olmaz ne olacak hocam kus geçer .. çok düşünme bence psikoljik biraz sıkıntı çekersin o kadar..

ahahhaha amk ne güldüm ya kars kaşarı ahahahahah :D

Hoca bi önceki mesajımda dediğimi yaparsan birşeyin kalmaz .

Ignorance is bliss.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@schwarz, çok sağol hocam, baya bi su içtim kustum, su içtim kustum.. en son iftarda yediğim pilavdaki şehriye bile dışarı çıktı bıraktım ben de sanırım yeterli olmuştur :))

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

@schwarz, çok sağol hocam, baya bi su içtim kustum, su içtim kustum.. en son iftarda yediğim pilavdaki şehriye bile dışarı çıktı bıraktım ben de sanırım yeterli olmuştur :))

Şehriyelerde çıktımı tamam o zaman sıkıntı yok önemli olan şehriyeyi çıkartmaktı :P:P

Ignorance is bliss.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

annen söylemese bişey olmazdı ama bundan sonrasını bilemem

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

Şehriyelerde çıktımı tamam o zaman sıkıntı yok önemli olan şehriyeyi çıkartmaktı :P:P

eyvallah sağolasın :) işin kötüsü o kestane şekerinden sonra cips de yedik :) onlar da çıktı sonra sanırm şekerler sonra da pilav :)) 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

Hacuuu çok geçmiş olsun :)

Üzüldüm tabi bu talihsiz duruma ama iyi de güldüm ne yalan söyliyim :)

Hani belli olmaz bazen çok az küflenirde bu eklediğin resimlerde kestane kalmamış sadece küf yemişin amk :)

Hiç bir şey olmaz. Olsa bile miden bozulur yani hiç endişe etme. Baktın garip giden birşeyler var vücudunda acile git.

Tekrardan geçmiş olsun :)))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    bilenyok bunu yazdı

Hacuuu çok geçmiş olsun :)

Üzüldüm tabi bu talihsiz duruma ama iyi de güldüm ne yalan söyliyim :)

Hani belli olmaz bazen çok az küflenirde bu eklediğin resimlerde kestane kalmamış sadece küf yemişin amk :)

Hiç bir şey olmaz. Olsa bile miden bozulur yani hiç endişe etme. Baktın garip giden birşeyler var vücudunda acile git.

Tekrardan geçmiş olsun :)))

sağol hocam :) evet trajikomik bi durum biraz da benim ahmaklığım.. ya kardeşim ben geldiğimde yemiş iki tane. paketi ben açsaydım şüphelenirdim ama o açmış yemiş olduğu için ben de düşünmeden yedim ... ve gördük.. neyse gece gece iyi action oldu. bi de sesim kısıldı benim :) hani maçlarda çok bağırıp ses çıkmıyor ya ben de kusmaktan ses gitti

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Birşey olmaz hacı. Millet o kadar küflü peynir kemiriyor birşey olmuyor, sana da birşey olmaz. :)

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
Toplam Hit: 11825 Toplam Mesaj: 82