folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cehaletin Sonu.. Küflü Bir Şeyler Yemek

Cehaletin Sonu.. Küflü Bir Şeyler Yemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

@schwarz, çok sağol hocam, baya bi su içtim kustum, su içtim kustum.. en son iftarda yediğim pilavdaki şehriye bile dışarı çıktı bıraktım ben de sanırım yeterli olmuştur :))

üzüldüm sonrada iyi güldürdün :d. gecmiş olsun

bende dünden kalma çay icmiştim icine bakmadan amk
    baarsaktan bi ses geldi akabinde sahurda ne yediysem cıktı kaba bölgelerden ;d
    caya baktım yüzeyinde 4-5 mm capı da 3 olusum heralde mantardı
    3 gün önceydi . yaşıyom hala :d

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    5Agustos1921 bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

@schwarz, çok sağol hocam, baya bi su içtim kustum, su içtim kustum.. en son iftarda yediğim pilavdaki şehriye bile dışarı çıktı bıraktım ben de sanırım yeterli olmuştur :))

üzüldüm sonrada iyi güldürdün :d. gecmiş olsun

bende dünden kalma çay icmiştim icine bakmadan amk
    baarsaktan bi ses geldi akabinde sahurda ne yediysem cıktı kaba bölgelerden ;d
    caya baktım yüzeyinde 4-5 mm capı da 3 olusum heralde mantardı
    3 gün önceydi . yaşıyom hala :d

geçmiş olsun sana da hocam :) tercübe oldu.. ilk kez gıda ile ilgili bi sorun yaşadım.. bi daha başıma gelmez her halde :) bi de schwarz ın dediği gibi kusma yöntemini öğrendim iyi oldu bu da :) yazıları okuyanlar da faydalandı.. :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

Hacı o küf olmayı da geçmiş kendi cumhuriyetini ilan etmiş nasıl anlamadınız ya.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

acile gitmende fayda var.. enazından Karaciğer testlrine bakarlar zehirlenmelerde en cabuk etkilenen organlardan biridirde..

gitmem diyorsan 

114 diye bir numara var zehir danışma hattı.. bence burayı bi ara...

yardımcı olurlar..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roe
    Roe's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    zone bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

resimleri ekledim arkadaşlar bunlardı yediklerimiz :)) 

ohaa :D hocam .. kars kaşarı gibi olmuş bunlar

bişey olmaz ne olacak hocam kus geçer .. çok düşünme bence psikoljik biraz sıkıntı çekersin o kadar..

ahahhaha amk ne güldüm ya kars kaşarı ahahahahah :D

Hoca bi önceki mesajımda dediğimi yaparsan birşeyin kalmaz .

hocam kars kaşarına bende güldüm gözümden yaş geldi resmen :D 

Geçmiş olsun hocam 

Im not sure..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    mrkps bunu yazdı

acile gitmende fayda var.. enazından Karaciğer testlrine bakarlar zehirlenmelerde en cabuk etkilenen organlardan biridirde..

gitmem diyorsan 

114 diye bir numara var zehir danışma hattı.. bence burayı bi ara...

yardımcı olurlar..

aradım şimdi hocam ama aramaz olaydım. kadın gecenin kasvetinden midir nedir dövecek gibi konuşuyordu.. bu 3. söyleyişim değil mi dedi (halbuki 2 kere söyledi) bulantı kusma ve ishal olursa hastahaneye gidin, besin zehirlenmesi yaşıyorsunuz dedi.. ben de bi şey yok şuan dedim. zaten şimdi gitseniz de mucizevi bi ilaç yok dedi boşuna gidersiniz dedi..

zaten ilk telefonu açtığımda iyi geceler dedim ben küflü .. dedim evet belli oluyor dedi :) 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

resme baktım 

kestane sekeri nerde.?  fıkra gibi lan :)

hiç bir sey olmaz sen raad ol hacı

gecmiş olsun

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek
    NigraSilva bunu yazdı

Hacı o küf olmayı da geçmiş kendi cumhuriyetini ilan etmiş nasıl anlamadınız ya.

geçmiş olsun hocam çok güldürdün vallahi billahi :D

Zehirrr . . .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Küfürlü bişeyler yemek diye okudum ha :) Hoca çok zarar vermez mide asidi çok kuvvetlidir sindirirsin ama yine de yarın bi gastroontoloji mi ne bölümü var mideye bakan. Bi poliklinge gidip doktora sor buraya sormakla olmaz bu iş. 

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

sen benim kestane şekerlerimi istemezsen böyle olur işte :P

şaka bi yana geçmiş olsun hocam 

Toplam Hit: 11871 Toplam Mesaj: 82