folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cekilis Under Amcanin Bizi Diskoya Goturmemesi Adina Powerbank Hediyesi (Katilim Sartini Okuyun Once) - KATILIMCI LISTESI EKLENDI

Cekilis Under Amcanin Bizi Diskoya Goturmemesi Adina Powerbank Hediyesi (Katilim Sartini Okuyun Once) - KATILIMCI LISTESI EKLENDI

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Yaz yaz 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

12 saat banlanma olayını anlamadım :) :) ama bende katılmak istiyorum yaz benide hocam :) 

Kazanirsan hediye alirsin kazanamazsan 12saat ban alirsin (teselli ikramiyesi)

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

12 saat banlanma olayını anlamadım :) :) ama bende katılmak istiyorum yaz benide hocam :) 

hiç banlanmamıştım ilk olacak :)

Naber la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

Zaten iki kat fazla şansın var bizden adil olması açısından senin de kendi kendini banlamanı istiyorum çıkmazsa.

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Beni yaz ama çıkarsa kreyziye gönder adan askermiş

Yav he he
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Benide ekle bari hocam listeye :)

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Tek tek banlamakla uğraşmayın çekiliş sonrası siteyi kapatın 12 saat :D

beni iki kere yaz hacım ilk ban kendime ikinci banı çekilişle başkasına hediye edeceğim :D

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    leadertay bunu yazdı
    underzero bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

Zaten iki kat fazla şansın var bizden adil olması açısından senin de kendi kendini banlamanı istiyorum çıkmazsa.

Kurallar da yazili olmasaydi kendimi de banlardim ama kurallarda yakili olmasa bile ben cekilise katilmadigim icin banlanamam

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

bu tarz çekilişlere katılmayı seviyorum.Ve benide yazar mısınız 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yalnız ben katılma mesajı attığını sırada ban şartı yoktu. Sözleşmeye sonradan madde konulamaz. Konulduğu için çekilişte ismim iki kere yazsın. Duble mezarcılık. :D

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 46929 Toplam Mesaj: 434
hediye varta under amca