folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Cem Garipoğlu Yakalandı !!!!!

Cem Garipoğlu Yakalandı !!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı:
    -----------------------------
    arada doğruları söylüyor :f 

kafası güzelken :W 

Orman Mühendisi //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7eVeNPouND
    7eVeNPouND's avatar
    Erkek
    Ceza Kanunu hükümlerine göre, Cem Garipoğlu'nun alabileceği en ağır ceza 24 yılı geçmiyor. Garipoğlu'na 18 yaşından küçükleri bağlayan kanun maddesi hükümleri uygulanacak. Buna göre, Garipoğlu 'ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını' öngören suçtan suçlu bulunursa bu ceza en az 18, en çok 24 yıl olarak uygulanacak. ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkteam
    turkteam's avatar
    Erkek

Garipoğlu ailesinin yapmış olduğu canilik her zaman oluyor bu ülkede. Önemli olan ünlü bir aileden gelmiş olmanız. Nice haberlerde konteynıra atılan, parçalara bölünüp sobada yakılan, kutuların içine konulan insanlar oldu ama bu kadar haber konusu olmadılar.

Medyanın iki yüzlülüğü ortaya çıkar elbet, bekleyip göreceğiz.

Babasının tavrına gelince, şov yapmaktan öte gitmeyecek ezik kişilikli ruh bunalımına girmiş bir birey. Basın açıklaması yapabilirdi avukatı aracılığıyla..

Benim merak ettiğim, yakalanan ile teslim olan kişilere farklı ceza hukuku mu uygulanıyor ?

Kafa kesmek hele hele testere ile kesmek nasıl bir ruh halidir onu da merak etmiyor değilim. O psikolojiye sahip insana ne tür bir ceza verilecek merak konusu. Deli raporu verip kurtarılır mı ?

Ev Yapacaksan Betondan, Kız Alacaksan Japondan Al..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkteam
    turkteam's avatar
    Erkek
    Bir de Cem zurnasını çocuk şubesine götürdüler, Hrant Dink'i vurana kemik yaşı kontrolü yapılmıştı, buna da yapılacak mı , 200 günde uzayan sakala bakılırsa kemik yaşı  biraz fazla, hatta çok fazla !

Ev Yapacaksan Betondan, Kız Alacaksan Japondan Al..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek
    ulan adam teslim olmasa dahada bulunamıyacakmış demekki... üstelik yurt dışına hiç çıkmadım diyor en fazlada 24 yıl hapis yatabileceği söyleniyor..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

alicem bunu yazdı:

ultrAsker bunu yazdı:
    18 yaşını doldurmıcak olsa daha çoook saklanırdı bu :) milleti yiyiyolar polisin başarısı diye.

hoca 18 yaş olayında önemli olan suçun işlendiği zamanki yaşıymış teslim olduğu zamanki değil

evet hocam bunu ögrendim özür dilerim anlık bişeyle yazmıştım dogrusu öyle degilmis.

@gambler

'beyin ve ruhla alakası ne ?

senin kadar beyinsiz görmedim zaten hayatımda =))

beddua mı edicen ne ediceksn et hiçbişi olmucagı için rahatım

ayrıca 17 yasında milletin evine gittigine göre 14-15 de alta yatmaya baslamıstır heralde :)'

kimin kaç yaşında kimin altına yattığı seni ilgilendirir mi? kız ne yaparsa yapsın hiçbişey kafasının kesilmesini gerektirmez. ben burda ne kızı savunuyorum ne cgyi ama siz ben o adamı savunuyorum diyorsanız kafasını kesmesini haklı bulmussunuz demektir bununda beyinle ve ruhla çoook yakından alakası vardır :)

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Lathedarkman bunu yazdı:
    ulan adam teslim olmasa dahada bulunamıyacakmış demekki... üstelik yurt dışına hiç çıkmadım diyor en fazlada 24 yıl hapis yatabileceği söyleniyor..

bu olayın içinde çok bityenigi var ama hayırlısı... bence burda harcanan kızdır çogu kişi bu olayın içinde. garipoglu ailesinin geçmişten de gelen olayları var zaten bekleyelim bakalım ortaya çıkacak mı

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

bit yeniğindende fazlası var fakat komplolar içinde dolaşılıyor

bir kenarda bürokrosi (her zaman yalan dolan doludur siyaseti gerçekta yaratanlarda bürokratlardır.siyasi liderler sadece kukladır.ahmeti

biraz pohpohlarsın olur sana akp genel başkanı)

bir kenardada para babası iş adamı kılıklı aşağılık kişilikleri üzerinde usa dollars işareti taşıyan aşağılık insan grubları (bir ülkedeki bir zümreyi temsil ederler

sayıları fazla deildir.kendilerinden daha fazla sayıda olmasına izin vermezler.kendi aralarında bile mücadele vardır.kurtlar vadisinde görmenize gerek yok

açın tarih kitaplarını karşınıza bolca çıkar.yarattıkları para ve ekonomik nüfuzları ile ülkeyi bile tehdit ederler)

aktörler : 

cem gariboğlu katil olarak medyaya nam salmış ve bu şekilde malzeme olmuştur.aşagılık kesimlerce kanundan korunmuştur.ailenin prestiji sarsılınca

teslim edilmiştir

münevver karabulut : bu olayda planlı bir şekilde katledilmiştir.medya tarafından acımasızca malzeme konusu edilmiştir

gariboğlu sülalesi : güç konumunda olan bir zümreden olduklarını bu zümrenin ve kendilerinin aşagılık olduklarını,bu zümrenin bürokrasiyle birlikte oyunlar ve dolaplar

hatta kopmlolar olusturulabildiğini tekrar ispatlamışlardır

soralım kendimize neden emniyet müdürleri v.s bürokratlar yer değiştiriyor.bu adamlar siyyasetin karayüzüdür

mademki türksün systeme göster ürksün
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    neden hep cem suçlanıyor? kızın yada kızın babasının annesinin hiç mi sucu yok? bizim kültürümüzde bir kızı erkek arkadasının evine tek basına göndermek var mı? nişanlisi değil sözlüsü değil... barda dans ederken çekilmiş resimleri var... kızın ailesi bunları hiç görmedi mi acaba? ailesi cemin satanist siteler üye olduğunu biliyormu... bunu bildiği halde neden cemle gezmesine izin vermiş..? kızın dövmeyen dizini döver....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

MaliAcikgoz bunu yazdı:
    neden hep cem suçlanıyor? kızın yada kızın babasının annesinin hiç mi sucu yok? bizim kültürümüzde bir kızı erkek arkadasının evine tek basına göndermek var mı? nişanlisi değil sözlüsü değil... barda dans ederken çekilmiş resimleri var... kızın ailesi bunları hiç görmedi mi acaba? ailesi cemin satanist siteler üye olduğunu biliyormu... bunu bildiği halde neden cemle gezmesine izin vermiş..? kızın dövmeyen dizini döver....

Senin düşünceni ne destekliyorum, ne de tamamen karşı çıkıyorum.

Kızını dövmeyeceksin ama serbestliğide abartmayacaksın.

Ayrıca kızın ailesinin izin vermesinin nedeni Garipoğlu ailesinin milyarları olabilir mi düşünmeden edemiyorum.

He is finding himself.
Toplam Hit: 11196 Toplam Mesaj: 89