folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Cem Garipoğlu Yakalandı !!!!!

Cem Garipoğlu Yakalandı !!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kompetan
    kompetan's avatar
    Erkek

Az önce hukukcular konuşuyordu.
    Kemik yaşının 18 yaşın altında olduğuna karar verilirse en fazla 24 yıl olan mahkumiyet verilir bununda 3/1 lik indirimine gidilir 16 yıl verilir beraberinde kışkırtma, tahrik unsuruda bulunursa indirileceği(münevverin bu tür birşeye kalkışmış olması örnegin tokat , hakaret ....) 11 yıla ineceğini konuşuyorlardı, yani anlıyacağınız düz hesap en fazla 10 yılla kapatırlar.

"Benimle oyun oynama oyuncağım olursun."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

hay sikeyim böyel işi. millet emniyetin çıkışına gidip linç etmeye kalkıyor.

istanulda işlenen her cinayetle böyle uğraşsalar. bi daha kimse cinayet falan işlemez.

haber izleyemez olduk. ya sel ya demokratık açılım yada bu cinayet haberi. ulen sankı memlekette başka bişi olmuyo

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek
    kompetan bunu yazdı:
    -----------------------------

Az önce hukukcular konuşuyordu.
    Kemik yaşının 18 yaşın altında olduğuna karar verilirse en fazla 24 yıl olan mahkumiyet verilir bununda 3/1 lik indirimine gidilir 16 yıl verilir beraberinde kışkırtma, tahrik unsuruda bulunursa indirileceği(münevverin bu tür birşeye kalkışmış olması örnegin tokat , hakaret ....) 11 yıla ineceğini konuşuyorlardı, yani anlıyacağınız düz hesap en fazla 10 yılla kapatırlar.

daha bide bu 3/1 indimi ile tahrik indiriminin üstüne içeride gösterecegi $$$ iyi hal indirimini ve alabilecegi şartlı tahliyeyi eklememişsin hocam, 8 ile 11 yıldan bahsediyorlar, enteresanki ne enteresan...

:) mutluyum, huzurluyum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek
    Hay amk ya cem kadar başınıza taş düşsün olayı iyice dramatik yaptılar tahribat üyeleri bile etkilenmiş. Tamam cinayet işledid gün aşırı askerlerimiz ölüyor 2 gün konuşuyomusunuz ya

http://yanduvar.blogspot.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ölen şehitlerimizi de konuşuruz vahşice katledilen genç kızlarımızı da şüpheniz olmasın

konuya gelince karabulut ailesinin avukatı açıkladı 4 aya kadar düşüyormuş adamda diyor heralde benimkızıma kendi kendine öldü kararı çıkartacaklar
    çok şükür lavuk adalete teslim etiket oldu sonunda

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turan-Mete
    Turan-Mete's avatar
    Erkek
    dostlar bunlarin hepsi medyayi dolduruyor bosu bosuna... medya icin bizim kafamizi doldurmak icin bir arac.. ulkemiz bolunuyor... daha ciddi meseleler var...dikkat edin !

Nasıl ki doyurulmayan açlık bir müddet sonra, açlık hissinin iptali ve neticede ölüme yol açıyorsa, okuma ve fikretme davası için de aynı şeyler sözkonusu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

@ ultrasker

evet cemi savunuyorum cünkü bi nedeni vardır he kafasını kesmesi gerekirmiydi gerekmezdi ama münevver kaşarı bi kaşarlık yapmıstır kafası atmıstır elemanın öldürmüştür ben olsam bende yapardım birader 

isteyen istediginin altına istedigi yasta yatsın o beni ilgilendirmez ama direk kızı öldürdü die adamın üstüne gidilmesine karsıyım ben ! bunu da o beyin ve ruh temalı saman dolu kafana sok :| sok agır oldu yerleştir :| 

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    bu konu kilitlensin. cem gayripoğluna goyam yeter yahu!!!

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    qaMbLer bunu yazdı:

@ ultrasker

evet cemi savunuyorum cünkü bi nedeni vardır he kafasını kesmesi gerekirmiydi gerekmezdi ama münevver kaşarı bi kaşarlık yapmıstır kafası atmıstır elemanın öldürmüştür ben olsam bende yapardım birader 

isteyen istediginin altına istedigi yasta yatsın o beni ilgilendirmez ama direk kızı öldürdü die adamın üstüne gidilmesine karsıyım ben ! bunu da o beyin ve ruh temalı saman dolu kafana sok :| sok agır oldu yerleştir :| 

Senin dediğin gibi gerçekten telefondaki mesajlar yüzünden öldürdüyse, ben de pek acımam, hatta gözüm dönerse aynısını yapabilirim! Ayrıca millet sırf zengin diye bu yavşağa yükleniyo, yoksa bunun gibi ne cinayetler işlendi memlekette.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ya biraderler karınız değil bir şey değil sevgiliniz tut ki nesaj olayı gerçek ve aldatıyor otomatik man kaşar olur hatun elin kaşarı için ne kendimi zindanlarda çürüteceğim koyarsın tekmeyi güle güle az mantıklı düşünün

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 11222 Toplam Mesaj: 89