folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Cep Telefonu Aksesuar Sitemizin Açılış Şerefine Çekiliş İle Muhteşem Hediyeler SONUÇLAR AÇIKLANDI !..

Cep Telefonu Aksesuar Sitemizin Açılış Şerefine Çekiliş İle Muhteşem Hediyeler SONUÇLAR AÇIKLANDI !..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek

@DevilKingtr

hocam sağolsun dün sipariş verdim, bugün elime ulaştı.

teşekkür ediyorum kendisine.

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

@komutan hocam hayırlı olsun güle güle kullan sürekli bekleriz :) ürün a++ umarım beklediğin gibi çıkmıştır , desteğin için teşekkür ederim.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek

Benim pakette tam 24 saat 10 dakikada geldi. Müthiş hızlı. Bu arada kılıfın yanına ekstradan ekran koruyucu ve 3 tane şeker koymuş. Şekerler ekran  koruyucudan daha çok mutlu etti beni. 

İmza mı? O da ne demek?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    osmaman bunu yazdı

Benim pakette tam 24 saat 10 dakikada geldi. Müthiş hızlı. Bu arada kılıfın yanına ekstradan ekran koruyucu ve 3 tane şeker koymuş. Şekerler ekran  koruyucudan daha çok mutlu etti beni. 

afiyet olsun hocam :) mutlu günlerde kullanman dileğiyle, desteğin için çok teşekkür ederim, sürekli bekleriz.

DevilKingtr tarafından 15/May/18 15:40 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

haydi bakalım

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djmatrax
    djmatrax's avatar
    Erkek

Çekilişe benide eklerseniz sevinirim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

hocam iphone 6s var. önceleri Anti Shock Silikon Kılıf kullanıyordum ancak ekranın yanlarını korumadığı için 2 kere düştü. ikisinde de kırıldı ama metal gövdeye birşey olmadı. ekran kısmındaki o kavisli kısmı koruyabilecek ama dalın olmayan uygun fiyatlı ne önerirsin acaba?

TeRRoR tarafından 15/May/18 17:28 tarihinde düzenlenmiştir

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

hocam iphone 6s var. önceleri Anti Shock Silikon Kılıf kullanıyordum ancak ekranın yanlarını korumadığı için 2 kere düştü. ikisinde de kırıldı ama metal gövdeye birşey olmadı. ekran kısmındaki o kavisli kısmı koruyabilecek ama dalın olmayan uygun fiyatlı ne önerirsin acaba?

bunun için crash kullanabilirsin hocam :) zırh görevi yapar , birde sağlam ekran camı alırsan tadından yenmez..

https://www.ceparea.com/Apple-iPhone-6-6s-Kilif-CepArea-Crash-Silikon-Kapak

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diathorus
    Diathorus's avatar
    Erkek

Hayırlısı olsun dostum, beni de yaz :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

Ben de varım. Siteye de bakayim ne varmis ne yokmus :)

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
Toplam Hit: 26042 Toplam Mesaj: 316
çekiliş indirim ceparea kura