folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder CHP Genel Merkezi"Ne Mescit!

CHP Genel Merkezi"Ne Mescit!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uglyman
    uglyman's avatar
    Erkek
    allah chp nin başından baykalı mhp nin başından bahçeliyi türkiyenin başındanda erdoğanı eksik etmesin

Şikâyetçi olup ağladığım nice günler oldu. Zaman geldi ki, ağladığım günlere ağladım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

uglyman bunu yazdı:
    -----------------------------
    allah chp nin başından baykalı mhp nin başından bahçeliyi türkiyenin başındanda erdoğanı eksik etmesin

sana allah akıl fikir versin diyorum 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    Geç kaldılar.. Olan oylarıda gidecek, olsun AKP %48 yerine %58 alacak :D

Konumu silenlere inat kürdüm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    YesTERFoX bunu yazdı:

bunun nesini tartışacaz ki :W

adamlarında ibadet etme özgürlüğü var :|

isterlerse oraya kilise diksinler, siz laikliği dinsizlik olarak mı benimsediniz yoksa?

adamlar kamu alanında türban istemedi diye iyice dinsiz oldular...

kara çarşaflı da vatandaş değil mi? Onunda toplantıya katılma hakkı yok mu? yurdum insanı değil mi?

Vatandaştan oy istemek ayrıdır, Çarşafa, türban a "malum" yerlerde tepki koymak ayrıdır...

iyice uçmuşsunuz :W

baykal dan daha büyük şerefsiz yok tabi o da başka bir mesele ama :W

Çok İyiser bakmışsın :) Baykalın türbanlıya rozet takmasını türbana taraftarlarda eleştirdi konu başka. 

Konumu silenlere inat kürdüm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    fatihack bunu yazdı:

yahu birader sen her siyasi konuda böyle ortaya bir hışımla atlayıp saçmalamak zorundamısın.vallahi senin mesajlarını okuyunca tahribat'tan soğuyorum.sürekli karşındakileri siz böyle değilmisiniz, siz şöyle değilmisiniz diye itham ediyorsun.yeter yahu vallahi sinir bozuyorsun.

chp'yi halen Atatürk'ün partisi olarak adlandırıyor olmanda apayrı bir saçmalık olmuş.

ahh ahh şu yaralılar olarak gocunmasanız bu kadar saf olmasanız kim nedir iyice karıştırıcaz...

Chp Atatürk'ün partisi değil hea ??? İşte senin bilginde bu kadr.6 tane ok ilkeleri temsil eder.Atatürk ün görüşlerini, ilkelerini benimsemiş ve yapacağı siyaseti bu ilkelerle yön veren bir partidir.Bu yüzden aleviler özgürlüğünü sağlayan Atatürk partisine yıllardır oy atıyor.Bu yüzden Atatürkçülerin büyük kısmı chpye oy veriyor.

Birde kalkıyorsun diyorsun ki chp ile Atatürk ü özleştirme...HAdi ya senin kıt bilgine göre mi ben adımımı atıcam.Önce kalk git chp tüzüğünü oku sonra git Atatürk ün ilke, inklap ve görüşlerini öğren.Sonra bak bakalım neler benziyor.. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    fatihack bunu yazdı:

yahu birader sen her siyasi konuda böyle ortaya bir hışımla atlayıp saçmalamak zorundamısın.vallahi senin mesajlarını okuyunca tahribat'tan soğuyorum.sürekli karşındakileri siz böyle değilmisiniz, siz şöyle değilmisiniz diye itham ediyorsun.yeter yahu vallahi sinir bozuyorsun.

chp'yi halen Atatürk'ün partisi olarak adlandırıyor olmanda apayrı bir saçmalık olmuş.

ahh ahh şu yaralılar olarak gocunmasanız bu kadar saf olmasanız kim nedir iyice karıştırıcaz...

Chp Atatürk'ün partisi değil hea ??? İşte senin bilginde bu kadr.6 tane ok ilkeleri temsil eder.Atatürk ün görüşlerini, ilkelerini benimsemiş ve yapacağı siyaseti bu ilkelerle yön veren bir partidir.Bu yüzden aleviler özgürlüğünü sağlayan Atatürk partisine yıllardır oy atıyor.Bu yüzden Atatürkçülerin büyük kısmı chpye oy veriyor.

Birde kalkıyorsun diyorsun ki chp ile Atatürk ü özleştirme...HAdi ya senin kıt bilgine göre mi ben adımımı atıcam.Önce kalk git chp tüzüğünü oku sonra git Atatürk ün ilke, inklap ve görüşlerini öğren.Sonra bak bakalım neler benziyor..

İşinize glince camiye ne gerek var gitsin millet evde namazını kılsn, şöyle yapsın böyle yapsın; işinize gelmeyince chp dekiler müslüman değilmi :| Onların namaz kılmaya hakkı yokmu tuvalete sersinler kartonu kılsınlar :|:| 

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

bu olaya gerçekten çok sevindim. insanlar şekillerinden dolayı siyasi parti de sınıflanmaları garip zaten. akp chp kitlesine ,chp de akp kitlesine ulaşma çabası içinde . ne güzel. parti içi mozayiği çeşitleniyor sonuçta. insanların din dil ırk vb.. ölçülerle parti seçmesi değil, çalışan ,güvendiği liderlere oy vermesine doğru gider bu iş.  demokrasi adına güzel bir gelişme.

Temel adalettir .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    zigana bunu yazdı:

bu olaya gerçekten çok sevindim. insanlar şekillerinden dolayı siyasi parti de sınıflanmaları garip zaten. akp chp kitlesine ,chp de akp kitlesine ulaşma çabası içinde . ne güzel. parti içi mozayiği çeşitleniyor sonuçta. insanların din dil ırk vb.. ölçülerle parti seçmesi değil, çalışan ,güvendiği liderlere oy vermesine doğru gider bu iş.  demokrasi adına güzel bir gelişme.

Yani karşıdakinin oyunu almak için herşeyi yapsın öle mi. Pezevengin oyu için ororspuluk yapsın, şerefsiz için şerefsizlik. Bsg 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek
    gkhn759 bunu yazdı:
    zigana bunu yazdı:

Yani karşıdakinin oyunu almak için herşeyi yapsın öle mi. Pezevengin oyu için ororspuluk yapsın, şerefsiz için şerefsizlik. Bsg 

ne alaka kardeşim ,  burda orospuluk yada pezoluktan bahseden oldumu? 

Temel adalettir .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek
    Bu olayin en dramtik ornegini cuma gunu haberlerde gordum bu konuya yakindi. Chp Kadin Kollari Mahalle ziyaretindeler  sokaktaki kadinlar basortulu cogu yetkiliye soruya iste basortusu falan dio muhabir kadin diyo bizim icin farketmez biz partimize yeni katilimlar icin ugrasiyrz gibisinden bisey dedi amac oy baska bi sey diil. Ama orda bi teyze son noktayi "denize dusen yilana sarilir napalim" dedi :)

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
Toplam Hit: 6317 Toplam Mesaj: 40