folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Chrome Otomatik Sekme Kapatma Sorunu ?

Chrome Otomatik Sekme Kapatma Sorunu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Burada mavi ok ile isaretledigim yere basinca bu liste cikiyor.

Arama gecmisini nasil kapatabilirim?

break tarafından 27/May/23 16:44 tarihinde düzenlenmiştir

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Chrome gibi milyonlarca kullancisi olan bir browserin yarattigi su durumun nette bir cozumu olmamasi cok ilginc geliyor bana hala.

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Opera gx ve brave deneme vaktin gelmiş gibi görünüyor. Bir de bitwarden eklentileri. 

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Sadece Chrome da mı oluyor ?

Bende siyah ekran sorunu vardı alt tab ile geçiş yaparken videolar önce siyah ekran sonra 2 3 saniye bekleyip videoyu görebiliyordum. Bu sorunumun kaynağı ekran kartı ayarlarındandı. Güç moduna geçiyormuş. Chrome için özel bir kural ekleyip performans moduna çekince nvdia ayarlarından sorun çözülmüştü.Sonradan da hiç rastlamadım. Farklı bir tarayıcıda da aynı ya da benzeri bir sorun oluyorsa bu ayarlarlar alakalı olabilir.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı

Bende siyah ekran sorunu vardı alt tab ile geçiş yaparken videolar önce siyah ekran sonra 2 3 saniye bekleyip videoyu görebiliyordum. Bu sorunumun kaynağı ekran kartı ayarlarındandı. Güç moduna geçiyormuş. Chrome için özel bir kural ekleyip performans moduna çekince nvdia ayarlarından sorun çözülmüştü.Sonradan da hiç rastlamadım. Farklı bir tarayıcıda da aynı ya da benzeri bir sorun oluyorsa bu ayarlarlar alakalı olabilir.

Sadece Chromde oluyor hocam Operada 52 sekme acik ve bu 52 sekme tam 6gundur acik 52 sekmenin elbette her birini belirli bir sure icinde gezmiyorum hatta 6gundur hic tiklamadigim sekmeler de var ama hicbiri otomatik olarak kapanmiyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı

Sadece Chromde oluyor hocam Operada 52 sekme acik ve bu 52 sekme tam 6gundur acik 52 sekmenin elbette her birini belirli bir sure icinde gezmiyorum hatta 6gundur hic tiklamadigim sekmeler de var ama hicbiri otomatik olarak kapanmiyor.

Kısaca ben de aradım nette, senin sorununu yaşayan başkalarını görmedim. 

Bu gibi sorunlarda ilk akla gelen memory. Yer ile ilgili bir sorun yoksa belki pluginler bir şekilde buna yol açabilir. Plugin yüklüyse sorunu gözlemlemek için bütün pluginleri disable et ya da kaldır. Bir de öyle gözlemle.

Yakın zamanda chrome yeni bir güncelleme aldı ben onunla ilgili olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen chrome://flags/ dan bir ayar değişikliğinde sorun çözülecektir ama fakat hiç bir fikrim yok.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

Memory saver'ı kapatmayı denedin mi? Ayarlardan yapabiliyor olman lazım.

https://allthings.how/how-to-enable-or-disable-memory-saver-in-chrome/#:~:text=Toggle%20Memory%20Saver%20On%20or,the%20toggle%20to%20disable%20it.

Blue Screen of Death
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    MaviEkran bunu yazdı

bu nasil gozumden kacmis :S Ayarladim bakalim biraz bekleyip editlerim, umarim budur tum sorun.

edit: Sonunda bee ! Eyw hocam ise yaradi

Nikoteen tarafından 29/May/23 19:58 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 2229 Toplam Mesaj: 19
chrome sorun kapatma kapama problem otomatik sekme cozum