folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Çift Dijital Göstergeli Saat Tavsiyesi

Çift Dijital Göstergeli Saat Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Arkadaşlar marka model ve nispeten fiyat fark etmeksizin,

Çift ( iki tane ) dijital saat göstergesi olan her biri ayrı ayrı ayarlanabilen kol saati tavsiyeleriniz konusunda yardım istiyorum.

Edit : Dijital - dijital olmalı

iLLuMiNaTi tarafından 17/Haz/19 13:59 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Analog-Analog , Analog-Dijital  çok gördüm de; Dijital-Dijital hiç görmedim. algıda seçicilik mıdır nedir. Basit Gri veya Yeşil dijital ekranlar için konuşuyorum. 

Sen gördün de mi istiyorsun, yoksa öyle birden esti mi?

RitmFarbRacourci tarafından 17/Haz/19 12:29 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Tam emin olmamakla beraber akıllı saatlerin istediğin özelliğe sahip olabileceğini düşünüyorum.

Sadece bi imza..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Analog-Analog , Analog-Dijital  çok gördüm de; Dijital-Dijital hiç görmedim. algıda seçicilik mıdır nedir. Basit Gri veya Yeşil dijital ekranlar için konuşuyorum. 

Sen gördün de mi istiyorsun, yoksa öyle birden esti mi?

Görmedim, tamaen gereklilik üzerine bir durum. Ve özellikle dijital - dijital olmalı

iLLuMiNaTi tarafından 17/Haz/19 13:57 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    PcK0 bunu yazdı

Tam emin olmamakla beraber akıllı saatlerin istediğin özelliğe sahip olabileceğini düşünüyorum.

Mutlaka böyle bir model vardır hocam kestirip atmaya gerek yok. Evet tercih edilebilecek bir model değil ama bir yerde olduğunu düşünüyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

https://tr.aliexpress.com/item/SKMEI-Digital-Watch-Men-Multifunction-Waterproof-LED-Military-Sports-Watches-Dual-Time-Analog-Digital-Casual-Men/32720483658.html

https://www.amazon.com/Waterproof-Electronic-Stopwatch-Backlight-Men-Black/dp/B072KR1R4P

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

İkiside dijital olmalı hocam ne yazık ki.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkcell
    turkcell's avatar
    Erkek

FREDERİQUE CONSTANT

char ılkUnluyuBul(char a[10]) { char Unluler[] = { 'a', 'ı', 'o', 'u', 'e', 'i', 'ü', 'ö' }; for (int i = 0; i < 9;i++) for (int j = 0, j < 7; j++){//7 olmasının sebebebi 6 harfli bir sözcük girmişti yanlış hatırlamıyorsam if (a[i] == Unluler[j]){ return a[i]; } } bool UnluIncemi(char a){ char InceUnlu[] = { 'e', 'i', 'ü', 'ö' }; for (int i = 0; i < 4;i++) if (a == InceUnlu[i]) return true;
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Varda bulunduğun konuma göre namaz saatlerini hesaplayıp gösteriyor.

https://www.casio-intl.com/tr/tr/wat/watch_detail/CPA-100-1AV/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Varda bulunduğun konuma göre namaz saatlerini hesaplayıp gösteriyor.

https://www.casio-intl.com/tr/tr/wat/watch_detail/CPA-100-1AV/

Namaz saati önemli değil ama normal saat olarak da kullanabiliyor muşsun bu güzel oldu bunu kayıt altına alalım başka :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Bi yukarı gönderelim belki bilen duyan vardır.

Toplam Hit: 1529 Toplam Mesaj: 13
saat