Cildirmamak Elde Degil ( Tavsiyeiz Nedir )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    el_turko
    el_turko's avatar
    Erkek
    3 senedir birinle cikiyorum,ilk baslarda ask mesk cok guzel seyler yasadik ve bütün imkanlari zorladik ve basardik,niyetimiz ileriye dönük hayat kurmakti ve her ilk adimida o atmisti,onun icin herseye göze aldim,herseyide sildim,maddi manevi herseyi verdim,oda benim icin aynisini yapti baslarda,ve acayip bi sekilde baglandik,kopamaz hale geldikson 6 aydir laylay lom olduk anlayacaginiz :( ,simdi bana dedigi ben evlenmek istemiyorum ve birisine bagli kalmak istemiyorum diyor,o kadar yalvardim yakardim bu niyetinden vazgeciremedim,halada cabaliyorum,halen iyi derecede olmasada kem küm muhabbetimiz var,icimden yüzüne cok laf vurmak geliyor ma onu kaybetmemek icin yapamiyorum,yazip yazip siliyorum mesajlari,ama kafayi yiyecek durumdayim,ne yapmami önerirsiniz ve tavsiye edersiniz arkadaslar ?? aramizda bu türlü olaylari yasayan ve tecrübeli kisiler vardir,tavsiyleriniz ne olacak ??
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    el_turko
    el_turko's avatar
    Erkek
    yok mu bir arkadas tavsiyede bulunacak :((((((
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek

Dostum bence oturup kızla ciddi ciddi nedenlerini konus bunun.. Aynı olay su anda bende de var ve yavaş yavaş durumu duzeltdigimi hissediyorum..

Ona neden evlenmek istemedigini sor, bi kisiye baglı kalmak istemiyorum diyosa sor bakalım iliskinizin ona gore anlamı neymis.. Onu kaybetmek istemiyorsan ona görüslerinden dolayı soguk davranma onu anlamaya calıs. Hem yaş da cok onemli bu konuda aklı basında kızlar genelde 25 yas gibi dusunur evliligi ve olabildigince iliskiyi uzatmak isterler sırf ilerde pisman olacakları bir karar vermemeleri icin.. 

Az da olsa yardımcı olabilmissem ne mutlu bana.. Hem evliligi aceleye getirme dostum.. Zamanı gelince kendi isteyecekdir :) 

I am a Gamer. Not because I dont have a life, but because I choose to have Many.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Tavsiyem, git yüzüne vur, bu kadar cektiğinin hıncını bi sağlam cıkart :)

O kızdan ne karı olur ne bişey olur, bu gün evlensen 3 gün sonra tüpcüyle sucuyla ne yapacağını kestiremezsin güvenemezsin...

Bırak hocam o hatunu...

Rene demişti dersin... 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    el_turko
    el_turko's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

O kızdan ne karı olur ne bişey olur, bu gün evlensen 3 gün sonra tüpcüyle sucuyla ne yapacağını kestiremezsin güvenemezsin...

Bırak hocam o hatunu...

Rene demişti dersin... 

bir yandanda kaybetmek istemiyorum,sanki ben o olmusum veya icinde bulndugum ortamdan öyle görünüyor düsünüyorum,senin yazdigin aklimdan gecmiyor degil ve hatta ailesine gitmek bile geciyor aklimdan,kiziniz benim hayatimi yakti baskasinin hayatini yakmasina izin vermeyin demem yeterli gelecek ama nedense.................
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

Bırak hocam o hatunu...

Rene demişti dersin...

:D Direk yargısız infaz gibi olmazmı bu belki kız baglanmak istiyor da hazır degil :) kendini kimseye baglanacakmis gibi hissetmiyodur belkide :) Birbirlerini seviolarsa gercekden yazık olur :) 

Yok kız Gencim, guzelim, severim, gezerim  mantıgındaysa :D haklısın iki tane de benden vur 

I am a Gamer. Not because I dont have a life, but because I choose to have Many.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    el_turko
    el_turko's avatar
    Erkek

ahhhh bu sevgi  ahhhhh

sakin beni birakma,ben sensiz yasayamam  ,sen benim hayatimin anlamii nefesim oldun,sen yokken hersey manasiz anlamlasiyor,benim tadim sensin yasama sevincim,beni hayata baglayan tek sensin

zamaninda bunlari söyleyen kisi,simdi nasil olurda farklilasir anlayamiyorum,haaa sucum günahim olsa kabul edecegim kabullenecegim ama malesef yok sucum :)  tek sucum onu bu derece sevmem 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek
    Kızlara onu bırakmayacagin garantisini verir yada hissettirirsen tepene cıkarlar :) Herzaman iclerinde seni kaybetme korkusu olmalı.. yoksa kus ucar gider :D sende arkadan aglarsın ucdu, ucdu kus ucdu die

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deeppurple33
    deeppurple33's avatar
    Erkek
    bence bu kızın cocukluguna inmk lazım sorunu kökünden  halletmek lazımmm:D:D....

..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    el_turko bunu yazdı:

ahhhh bu sevgi ahhhhh

sakin beni birakma,ben sensiz yasayamam ,sen benim hayatimin anlamii nefesim oldun,sen yokken hersey manasiz anlamlasiyor,benim tadim sensin yasama sevincim,beni hayata baglayan tek sensin

zamaninda bunlari söyleyen kisi,simdi nasil olurda farklilasir anlayamiyorum,haaa sucum günahim olsa kabul edecegim kabullenecegim ama malesef yok sucum :) tek sucum onu bu derece sevmem

hacı.  kadınlar maymun gibidir, yeni bi dal tutmadan tuttukları dalı bırakmazlar

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eReN_77
    eReN_77's avatar
    Erkek
    yol ver gitsin senın sevgını anlamıyorsa ustune fazla dusme dahada şımarır.

KederLi Geçse Bazı Günler Seviyoruz Seni Can Gönülden Nasıl Bir Sevgi Ah Bir Bilsen Efes Bilsen Herşeyimsin Sen..
Toplam Hit: 2080 Toplam Mesaj: 16