Cildirmamak Elde Degil ( Tavsiyeiz Nedir )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visionary
    visionary's avatar
    Erkek
    Belki seni deniyordur belli olmaz.ama eğer seni gerçekten seviyorsa senden vazgeçemez emin ol..öncelikle konuşmaya çalış sorun varsa onları çözmeye çalış..ama olmuyorsa bırak gitsin değmez ... 
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    el_turko
    el_turko's avatar
    Erkek

sagolun varolun ilgilenen arkadaslar

Allah kimseye böyle dert ve tasa vermesin,gerci beterin beteri vardir ve belkide ben bu konuyu kendime göre büyütüyorum ama aramizda yasayanlar vardir ve insanin ne gibi aci cektigini anlatmama gerek yok

sabretmekten baska bir carem olmadigini biliyorum ve imkansizin sonundada patlamaya hazirim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceku
    ceku's avatar
    Dişi

peki kendisine sordun mu evlenmek istemiyosa seninle nereye kadar götürcekmiş bu ilişkiyi.

Bence yavaş yavaş ayrılık sinyalleri veriyo.Yapabilirsen yol ver gitsin diycem ama çok zor biliyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

madem evlenmek istemiyor hocam bırak gitsin. Bugün giden, Yarın başka biri gelir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izmirim_35
    izmirim_35's avatar
    Erkek
    zorla güzellik olmaz. kız milleti ısrara hiç gelmez. yaşın küçükse evlenme olayı 1 sene içinde mümkün değilse konuşmak bile yanlış. bu devirde senelerce brbirini bekleyen kaç çift kaldı. ezdirme kendini, koy mesafeyi, neden diye sorarsa sölersin bakarsınız duruma, sormazsa bitmiştir zati
Toplam Hit: 2091 Toplam Mesaj: 16