Cildirmamak Elde Degil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek
    5 yılda işadamı olan bakan çocukları
    Hepsinin 5 yılda yıldızı parladı. Onların ortak noktası ise bakan çocukları olması..

06 Aralık 2007 10:02
    - Burak ve Bilal kardeşler İstanbul'da 1 milyon YTL'ye villa sahibi oldular.
    - Bilal Erdoğan ABD'nin Maryland eyaleti College Park'ta 261 bin 500 dolara ev aldı.
    - Maliye Bakanı'nın çocukları da ticarette hızla yükselenlerin başını çekiyor.
    - Unakıtan'ın ailesi 2001 yılında ilk olarak AB Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ'yi kurdular.
    - Mersin Limanı'nın işletim sistemi ihalesini de Unakıtan'ın çocukları aldı.
    - Unakıtan'a göre geçen yıl mütevazı olan şirket bugün milyon dolarlık vergi ödüyor. Vergiler sözde ödendi, mahremiyetle gizlendi.

Milli Eğitim Bakanı'ndan güldüren savunma!
    Türkiye ilkokul düzeyindeki araştırmada 57 ülke arasında sondan ikinci oldu, Milli Eğitim Bakanı "yerimizi korumak başarıdır" dedi.

06 Aralık 2007 09:11

Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü’nün (OECD) 57 ülkede yaptığı araştırma, Türk eğitiminin içler acısı halini ortaya koydu. Türk öğrenciler matematik, fen ve sözelde OECD ülkeleri arasında sondan birinci oldu.

ÖGRETMEN ALIMLARI ORTADA UNUTMAYIN

245 PKK'lı serbest bırakıldı !
    PKK'dan kaçarak güvernlik güçlerine teslim olan 245 PKK'lı pişmanlık yasasından faydalandı..

05 Aralık 2007 14:08

Irak'ın kuzeyindeki terör örgütü PKK'ya ait kamplardan, son 2.5 yıl içerisinde kaçarak güvenlik güçlerine teslim olan 245 terörist çıkarıldıkları mahkemelerde, ''etkin pişmanlık'' hükümlerinden yararlanıp serbest kaldı.
    Milli Eğitim Bakanlığı geçen atama dönemlerinde aday memurken istifa edip altı ay yasal bekleme süresini dolduran kişilerin başvurusunu kabul etmişti. Bu durumu göz önünde bulunduran onlarca aday memur, öğretmen olabilmek için istifa etmiştir. Ancak yayımlanan son genelgede aday memurken istifa eden kişilerin de başvurusunun kabul edilmeyeceği belirtilmiştir. Şimdi bu kişiler, hem öğretmenlikten hem memuriyetten yani işlerinden olmuşlardır. Yazık değilmi bu adaylara...
    "Şehit olmak için dua ediyoruz"
    Mehmetçikten ağlatan mektup..

06.12.2007 11:23

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Vakfı Özel Lisesi öğrencilerinin sınır bölgesinde bulunan askeri birliklerdeki vatani görevini yapan Mehmetçiğe destek ve moral amacıyla geçtiğimiz ay gönderdikleri mektuplara ağlatan cevaplar geldi.

NE DİYİM KIRMIZI KANLA RENGİNİ ALMIŞ BAYRAGIM VE ÜLKEM HERŞEYE RAGMEN ÇOK BÜYÜKSÜN

HABER ÇOK AMA BU KADAR YETER...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

hoca bu düzen böyle gelmiş. böyle gider. sadece bu hükümeti suçlamak yanlış olur. allah bilir önceki hükümetlerin neleri vardı.

bu düzeni değiştirmekte öyle kolay olacağını zannetmiyorum.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    :)

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ibo birgun de yorumda bulun :)

adamlar optukce goturdukce sen guluyorsun

nereye kadar ?

hani Allah diyerek gelmislerdi, hani din diyerek oy toplamislardi, hani adaletli sekilde kalkinacakti halk. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Malı iyi götürüyolar ama,milletin gözünün içine baka baka şirket üstüne şirket kuruyolar..Devletin malı deniz yemeyen keriz diye boşuna demiyolar..

Her Hakkım Saklıdır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    HolySeclorum bunu yazdı:
    -----------------------------

Malı iyi götürüyolar ama,milletin gözünün içine baka baka şirket üstüne şirket kuruyolar..Devletin malı deniz yemeyen keriz diye boşuna demiyolar..

-----------------------------
    süper bir sözmüş ya koptum resmen :D

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi

öyle demeyin onlar adalet(!) li bir partinin tohumları onun için böyle adam kayırmazlar(!) cok adaletli(!) olurlar

kendi adamlarına iş yaptırmazlar(!) allah korusun carpılırız korkusu var ya(!) bir de insanların inanclarını hiç hiiiiiiiiiç sömürmezler(!)

kendi cıkarlarını degil hep milletin cıkarlarını dusunurler(!)

onlar Çağdaş demokratik laik(!) Atatürk'ün ilke ve inkılaplarına saygılı bir toplulugun parcasıdır böyle illegal şeylerle işleri olmaz(!).

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    dayı aynen kemal sunalın zübük filmindeki gibi işliyo olaylar ta o zamanlar varmış hala devam ediyo şahsım adına elimden gelen 1 oy onu da vermedim zaten

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    doğumdaki adaletsizlik işte.benim günahım nede ben aç geziyorum.ben niye o pahalı arabalara binip,daha sağlıklı bir hayat yaşamaıyorum..bir ayda kazandığımı,onlar bi yemek parası yapıyorlar.sorada çalışan kazanırmış.çalışa çalışa bi bok olamadım.baştan kaybetmektir bunun adı...maça 2:0 yenik başlamak.işte ortada.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

onlar tanrının sevgili kulları onlara haram yok

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Hiç sevmediğim halde Erbakan'ı arar gibiyim.

Atv de bunlara yakın bir şirkete gitti. Alsın biryerlerine soksunlar.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
Toplam Hit: 8589 Toplam Mesaj: 34