Çinden Gelen Usb Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

hacılar çinden 2 tb lık bir usb aldım 

usb de fat 32 yazmakta 

bilgisayardan bir kaç resim attım sorun yok 

ama attığım resimleri usb içinde bir klasör açıp o klasöre taşıdığında klasör var ama içindeki resimler yok görünüyor , sonrdan açtığınız klasör boş gösteriyor 

bu hata  ne yapabiliirm ?

teşekkür ederim 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bende 512gb aldım şuanda 128mb gözüküyor ama 2-3 ay kullandım :D

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Bu numarayı 15 senedir yapıyor çinliler..

Ağır çeksin diye bir de demir koyuyorlardı..

:D

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    candemirhalil
    candemirhalil's avatar
    Erkek

Bunu yiyen kaldı mı ki?

2tb usb vay be teknoloji dedirdir. Bunun harici usb virüslü olabilir. Format atıp, başka bir pc de dene sorun çözülecektir, kendi bilgisayarına taktığında aynı sorun tekrarlanacaktır.

Veni, vidi, vici
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

Valla bir abimiz 2tb flash bellek almış Çin'den dedim bak bu flasy 2 tb olamaz falan aldim format attim chkdak attim kume sayisina baktim icine 500 gb veri attim baska yere taktım veriyi oradada okudu erişim var falan sasirmistim

Memento Mori
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

içinden dubel falan çıkmasın kutunun bir bak

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Dostum, 2 TeraByte USB nedir? FlashDisc yada HardDisc. 

Aldığın fiyat nedir? FlashDisk ise o biraz zor da, bildiğimiz Harddisk ise 2 terabyte 'ı biraz mümkün. 

Flaşdisk'in 2 terabyte'ı biraz zor yani. 

Ha. aşağıda USB bellek yazıyormuş 

Netice itibariyle, O elindeki USB Bellek tırt yani. O veri taşıma kapasitesine muhtemel verdiğin fiyat ile ulaşamaz. 

Hâ, muhtemelen vardır 2 TB bellek, lâkin muhtemelen ucuz değildir. Kaldı ki 1tb'lık dahili hafızası olan Samsung Tlf. modelleri var.

RitmFarbRacourci tarafından 26/May/19 12:30 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

2 MB olmasın hocam o ?

Ya da 3 5 aya olur zaten

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

:D 2 tb usb mi olur. bizim kalpazan bir arkadaş bunları getirip satıyordu :DD::D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Bende var 2 tb usb, harici güç kaynağıyla çalışıyorum yaklaşık yarım kilo ağırlığında, ama veri yazdıkça ağırlaşmıyorn çocukken hep ağırlaşmasını beklerdim, 

...said addicted.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

2 tb usb bellek var bende sunucular için ideal markası nedir senin?

Toplam Hit: 6112 Toplam Mesaj: 39
resim usb bellek hata flash disk çözüm eror