Cinler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakaleyn
    sakaleyn's avatar
    Erkek

50- Yine o vakti hatırla ki biz, meleklere: "Âdem'e secde edin!" demiştik. İblis hariç olmak üzere onlar hemen secde ettiler. İblis cinlerdendi, Rabbinin emrinden dışarı çıktı. Şimdi siz beni bırakıp da İblis'i ve soyunu dostlar mı ediniyorsunuz? Halbuki onlar sizin düşmanınızdır. Zalimler için bu ne kötü bir değişmedir.

Bu ayetten apaçık cinlerin atasının iblis olduğu görülmekte

yani biz cinlerin kafirlerine   iblise tabi olanına şeytan deriz.İslamiyette

Cinlerin pek çoğu kötü yani şeytan olduğuna göre bırakalım bu ayakları biz onlara dokunmasakta onlar bize 24 saat dokunmakta!!!

DÜŞMANIMIZI TANIYALIM!

-
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizmatrixxx
    karizmatrixxx's avatar
    Erkek
    beht be daha cinlere inananlarda varmiş

<header> ===> </header>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakaleyn
    sakaleyn's avatar
    Erkek

karizmatrixxx bunu yazdı:

beht be daha cinlere inananlarda varmiş

Dinin İslamiyetse  ayet ve hadisler açıktır.

Değilsede zikimden aşşağı kasım paşasın...

-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    cinle birebir sevişmiş arkadşaım var benim her nese şaka bi yana cinler tabiki var hala inan varmış beah diyişininde çok saçma hala kendilerini böle şeylere alıştıramamış insanlar varmı beah diorum bende her nese cinler var allah bizide yarattı onlarıda ha şu var o ipneler in ömrü bizimkinden 3 kat falan uzun : ) öle bi durum söz konusu bu arada eskiden hani hacı hocaların cinleri var diolar ya aynen dorudur kuranandada öle bi yer var cinler göğe çıkıp gelecek ve geçmiş hakkında bilgi alırlarmış kurandada şuna benzer bişi yazıordu biz göke bekçi koyduk onlar gelip göremesinler die   gibi bişi di.... var koçum var evleniolar düğün yapıolar bi tomar şey soğan kabuğu yakarsan tarra yedin :D:D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek

evet sogan kabuklarına aksam ezanından sonra basmayacakmıssın paraları oluyomus

iblis cinin atası degıl iblisin ataları cinler olabılır ama ıblıslerde melektır

bu arada kadınlarla erkek cınler ılıskıye gırıyomus gece 12 den sonra bayanlar fazla banyo yapmaz genelde

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

Sen Cinleri Geçte Bak Ne diycem bi akşam çok darlanmıştım içim sıkılıyo herneyse a.q. yattım

gece gece. ardından saaatler geçmiş ben bi uyandım lan kımıldayamıyorum a.q. sadece dilim gözlerim azda çenem.kımıldıyo ulan çoook korktum lan hem kımıldayamıyorum hem karanlık hem etrafı kesiyorum bakıyorum noldu lan diye salonun ortasında kanepede kalakaldım. ulan ben başladım dilimi ısırmaya acıdan dolayı belki kımıldayabilirim diye ve yaklaşık 7 - 12 dakka arası mücadele ettim a.q. harbiden hem yusuf yusuf oldum ama en sonunda kımıldamayı başardım. sonra kalktım ama nasıl fırladım yataktan bi fırladım yumruğumu sıktım yumruğu salonun lambasının anahtarına bi gömdüm ışık yandı sağa sola baktım a.q. ne in ne cin ne karabasan hiç bi z.km yok etrafta. sonra bi sövdüm ana avrat cindi karabasandı homurdandım walla dümdüz gitttim ( zaten gece gece dellendim.) ama bi z.km yok meydan okudum annayacağınız salonda elimde de süper bi sopa a.q. sormayın gitsin sonra iyice araştırıp soruşturduktan sonra anladımki kanepede mal gibi pozisyonda uyuyakalmışım a.q. geçici felç olmuşum uykuda kımıldayamadım. çünkü bu bana  2 yıl sonrada oldu hiç takmadım kafaya tekrar gözümü kapadım uyudum.  (Bu Hikaye GERÇEK ve Karabasan Diye Bi Şey Yok.)

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    karabasan denen sey vardır arkadas ınsan sırtıustu yattıgı zaman ustune oturup bogazını sıkar vede solugunu keser sonra bırakır karabasan yakalayınca sana altın yerı gosterıyomus  yanı gomu sonra melek gıbı bıseye donusuyomus nasıl yakalanır dıye sorarsanız bıldıgımız gumus kılıtlı ıgneyı ustune taktıgın zaman senın kolen oluyomus takı bırakana kadar gercekten var kılıktan kılıga gırıyo

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeriSaN
    PeriSaN's avatar
    Erkek
    Noyan bunu yazdı:

Sen Cinleri Geçte Bak Ne diycem bi akşam çok darlanmıştım içim sıkılıyo herneyse a.q. yattım

gece gece. ardından saaatler geçmiş ben bi uyandım lan kımıldayamıyorum a.q. sadece dilim gözlerim azda çenem.kımıldıyo ulan çoook korktum lan hem kımıldayamıyorum hem karanlık hem etrafı kesiyorum bakıyorum noldu lan diye salonun ortasında kanepede kalakaldım. ulan ben başladım dilimi ısırmaya acıdan dolayı belki kımıldayabilirim diye ve yaklaşık 7 - 12 dakka arası mücadele ettim a.q. harbiden hem yusuf yusuf oldum ama en sonunda kımıldamayı başardım. sonra kalktım ama nasıl fırladım yataktan bi fırladım yumruğumu sıktım yumruğu salonun lambasının anahtarına bi gömdüm ışık yandı sağa sola baktım a.q. ne in ne cin ne karabasan hiç bi z.km yok etrafta. sonra bi sövdüm ana avrat cindi karabasandı homurdandım walla dümdüz gitttim ( zaten gece gece dellendim.) ama bi z.km yok meydan okudum annayacağınız salonda elimde de süper bi sopa a.q. sormayın gitsin sonra iyice araştırıp soruşturduktan sonra anladımki kanepede mal gibi pozisyonda uyuyakalmışım a.q. geçici felç olmuşum uykuda kımıldayamadım. çünkü bu bana  2 yıl sonrada oldu hiç takmadım kafaya tekrar gözümü kapadım uyudum.  (Bu Hikaye GERÇEK ve Karabasan Diye Bi Şey Yok.)

İşte senin anlattığın durum Karabasan denen durum

Karabasan denince hemen aklınıza alaaddinin cini gibi birşey gelmesin ya da diğer çizgi filmlerdeki gibi

Dağlar Gışımış Yolcu Üşümüş Nasıl Edem Ben, Dağlar Harami Deşme Yarami PERİŞANIM Ben
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeriSaN
    PeriSaN's avatar
    Erkek
    anaconda bunu yazdı:

Bu Resmin Orjinalini Gordum Ve Düzce Kabalak Mevkiginde Olmus Benim Arkadasımın Abisi resim cektirirken Gece O Da Resme Cıkmıstı

Arkadaşının abisi keklemiş seni :P

Dağlar Gışımış Yolcu Üşümüş Nasıl Edem Ben, Dağlar Harami Deşme Yarami PERİŞANIM Ben
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Connection bunu yazdı:

karabasan denen sey vardır arkadas ınsan sırtıustu yattıgı zaman ustune oturup bogazını sıkar vede solugunu keser sonra bırakır karabasan yakalayınca sana altın yerı gosterıyomus  yanı gomu sonra melek gıbı bıseye donusuyomus nasıl yakalanır dıye sorarsanız bıldıgımız gumus kılıtlı ıgneyı ustune taktıgın zaman senın kolen oluyomus takı bırakana kadar gercekten var kılıktan kılıga gırıyo

Usta sen bunları bırak havassla falan uğraş.Cin işleri öyle bildiğin gibi değildir.www.hermetics.org sanırım böyle bir site var.Biraz kurcalarsan mail listlerini bulursun.Bunlar birbirleriyle büyü kitapları falan paylaşıyorlar.Büyü dediğime bakma.Cinleri vs. Çağırmak için ritüeller var.Fakat bunları yapmak g*t ister.Yapıpta kontrol etmek daha bi g*t ister.Böyle şeylerle fazla uğraşmayın kafayı yersiniz.Ben kendimden biliyorum.Ayrıca şuda bir gerçek kameralar cinleri kaydedemezler.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 12788 Toplam Mesaj: 32