Cinler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek
    anaconda bunu yazdı:

Bu Resmin Orjinalini Gordum Ve Düzce Kabalak Mevkiginde Olmus Benim Arkadasımın Abisi resim cektirirken Gece O Da Resme Cıkmıstı

ULAN ANA KONDA  BU YAZ DIKLARINI OKUDUM VARYA GULMEKTEN ALTIMA SICTIM  DEMEK DUZCE KABALAK HAAAA :D INGILTEREDE EGLENCE PARKI GIBI BIR YERDE KUKLAYMIŞ LAN O :)  ZIRTO....    YANI BISEYLER YAZICAN GUNDEME PTURCAN HAAAAA  HIYARTO...

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    hacı bı cesıt gaz vede ısın yollayınca cekılıyomus resımlerı yabancılar ruh vede melek resmı cekmısler gercekten

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Bir örnek daha eklemek istiyorum!

Şimdi Kekê diye bir kürt cininden bahsederlerdi hep. İki kişi üçer tane kibrit alırdı. Her kişi kibritleri U şeklinde birleştirirdi. Sonra U şeklinde tutulan kibritlerin uçları birbirine değdirilirdi. Ardından kürtçe bişeler söylerlerdi tam hatırlamıyorum 3-4 sene önceydi. Ondan sonra sormak istedikleri şeyi sorarlardı. Eğer kibritler içe doru kapanırsa sorunun cevabı olumluydu. Dışa doğru çıkarsa olumsuz, hareket etmez ise belirsizdi.

Neyse benimde o sıralar bilgisayarımın işlemci yanmıştı. Yeni bir bilgisayar almamaya yemin etmişti bizimkiler. Bende yapayım çağırayım dedim şu Kekê yi. İşte tutturduk kibritleri tabi ben hala inanmıyordum. Arkadaş kürtçe kelimeleri söyledi ve bende "1 sene ye kadar bilgisayar sahibi olabilecekmiyim" diye sordum. Kibritler 15 sn sonra içe kaymaya başladı. Ve gerçekten de 10 ay sonra babam yeni bir bilgisayar aldı...

Şahsen benim başımdan geçen bir olaydır.

kendinize ayığ olunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arahman
    arahman's avatar
    Erkek
    cinler çok bahsedilen yere gelirlermiş.Karabasan geçekmi onu bilmem bağzılarına göre çok yorgun olunca insanın uyuduktan sonra yorgunluk yüzünden elini kolunu kaldıramaması.ama cinler gerçektir.

Agrasif miyim neyim?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    la zırtolar yeter susun a.q. :D tariqat ı cinler basacak töbe töbe..

kendinize ayığ olunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek

real kürt senın kıbrıt taktıklerı bı ara bızım ankaradada meshurdu ona pek ınanmam ama aslında konusurken cın degıl 3 harflıler dıye hıtap edılecekmıs

bide her ınsanın cını varmıs arkasından devamlı onu ızlermıs hatta sınır falan yaratıyomus ınsanda derız ya cınlerım tepeme geldı falan dıye dogruymus ımamda oyle dıyo her ınsanın cını varmıs

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hacker-T
    Hacker-T's avatar
    Erkek

aman abi c I n demediyn gözünüzü seveyim :'(

arkadşlarımın yaşadıklarını bilseniz her boka inanırsınız şerefsizim şimdi anlatmaya kalksam gece gece düşer bayılırım falan korkuyorum anlatamammmmmmmmmmm :S üç harfliler diye bişey vardır yane buna kesin inanın :S

noktayi koydUM nickimI degIstirdim aq böle isin icine siciyim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iceboyrulez
    iceboyrulez's avatar
    Erkek
    aslında bu üç harfliler teknolojide kullanılır mı ki mesela istediin sitenin şifresini sor gitsin bulsun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    olm ırc tahrıbata gırınde 3 harflı muhabbetı dondurek yada cagırak :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

Sahsen anne annem  bana cinler yalandir der . Fazla ugrasma derdi ben ona sorardim o solemezdi. Fakat insanlara okur biseyler yapardi korku sinirlerimi ne varmis. Birde annesinden desturluymus ne demek oluyor tam cozemedim. Birgun yine israrci sorularima cevap vermedi tabi ozaman annemde yanimda. Ben gozlerimi kapamistim , herhalde ozaman benim uyudugumu dusunmusler , anneannem basladi anlatmaya bir gun kinadan donuslerinde (eski evler derler ) gelirken anneannem kiz kardesi ve mehmet aga demisiti , bunlar donerken birden ormanin icinde bir isik  ve ruzgar esmeye baslamis isigin geldigi yerden davul ve zurna sesleri geliyormus. Tabi kokrmuslar mehmet aga denilen sahis cikmis bir kayanin ustune ve onlara orada kalmalarini soylemis. Sonra onun anlattigina gore kedi kopek gibi hayvanlar isigin arkasindan gidiyorlarmis. Ayrica dedigine gore bu olaya dugun alayi denirmis . Eger yanina gidersen senide alip  goturulermis . Buolay 6-7 yil once anlatildi. Daha o aksamdan neler anlatildi bilemezsiniz. Yengem bile kiz cocuklugunda anne annemin su anki evinin onunde derin bir kuytuluk vardir. Tam tepenin arasinda evle cukur arasinda yol var . O olaydan once orala cok sik girerdim top falan kacardi almak icin. Yengem anlatiyor 4 . sinifa giderken bir aksam evde en kucuk kiz oldugu icin kalmis . evdekiler okari mahhale denilen yerde dugune gitmisler. Yengem yemin ediyor o issiz cukurdan o gece davul zurna sesleri geldigine . Bu arada annemannem Bulgaristanda yasamaktadir. Ben sahsen korkmustum o aksam . Daha neler var neler fakat yazmasi uzun surer. Ben pek din konulari ile ilgilenmem ama bu korku duygusunu hissetmesini seven biriyim

Toplam Hit: 12786 Toplam Mesaj: 32