folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çinlilerin Gözleri Niçin Çekiktir?

Çinlilerin Gözleri Niçin Çekiktir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

"önTürkler'de çekik gözlü seyrek kıllı uzun boy ve sert derililerdi fakat şu anda orta boy ; sık kıllı ; ve günümüz coğrafyasına uyumlu göz , burun ve kulak boyutlarına sahibiz" Lemuria adlı arkadaşımız doğru söylemiş. benim anne tarafı tatar hepimiz çekik gözlüyüz, seyrek kıllıyız ve ben hariç herkes uzun boylu :) (ben melezim o bakımdan galiba) ama zamanla değişiyor herşey onların çocukları daha sık kıllı kısa boylu ve esmer.

birinden duymuştum çinlilerin niye çekik gözlü olduklarını :) baya sallamış ama, çinliler çok pirinç yer pirinçte çok yenilmesi durumunda kabız yaparmış, ee wc de çok ıkınınca yüzün ifadesini hepimiz biliyoruz :D o yüzden alayı cekik gözlü kalmış :P

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    allah ole yaratmış neden ocak başka

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

lemuria;

Mesela Pierre Van Hoijdonk'un çocuğu sarışındı : ) , ama kendisi melez karısıda sarışın değil ; farklı bişe ama çocukları gerçek sarışın ; bu da çok öncelerden soyunda bi sarışının olması ve bi kaç nesil sonra bu genin bi şekilde baskın çıkarak ; bi jenerasyonda patlak vermesi olayı oluyoR .

-------------------------------

bu örnek pekde güzel olmamış çocugun sarışın çıkması bakkal,kasap,elektrikçi vs. gibi unsrulardan dolayı olabilir. :)

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

yolbulucu bunu yazdı:
    -----------------------------
    demekki bu adamları gecmişte bizimkiler savaşıp öldürmek yerine s*kseydi simdi a*-g.t diye bişey olmazdı bunlarda

hay allah tependen baksın senin. :DD  gülmekten yarıldım.  patronda durup dururken niye gülüyom diye mal mal bakıyo suratıma.senin yüzünden interneti kesecek. :D

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

Lemuria bunu yazdı:
    Simel sanırım senin gözlerinin çekik olmasıda ; çok öncelerden annene veya babana kadar uzanan bi zincirden sana akan bi taşıyıcılk söz konusu ..

----------------------------

yok benden önce çekik gözlü olan ailede ne anne tarafında nede baba tarafında Allah vermiş işte şimdi sebepmi arayalım hem böyle çekik gözlü olmak çok eglenceli oluyor bazen arkadaşlarla bir araya gelince beni tanımayanlara melez oldumu söylüyoruz tabi millet inanıyor

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek
    Lemuria bunu yazdı:
    Evet Athzai haklısın dostum ; bu tez çok saçma ona bakarsan önTürkler'de çekik gözlü seyrek kıllı uzun boy ve sert derililerdi fakat şu anda orta boy ; sık kıllı ; ve günümüz coğrafyasına uyumlu göz , burun ve kulak boyutlarına sahibiz ; Simel sanırım senin gözlerinin çekik olmasıda ; çok öncelerden annene veya babana kadar uzanan bi zincirden sana akan bi taşıyıcılk söz konusu .. Mesela Pierre Van Hoijdonk'un çocuğu sarışındı : ) , ama kendisi melez karısıda sarışın değil ; farklı bişe ama çocukları gerçek sarışın ; bu da çok öncelerden soyunda bi sarışının olması ve bi kaç nesil sonra bu genin bi şekilde baskın çıkarak ; bi jenerasyonda patlak vermesi olayı oluyoR .
    abi belki dışardan müdale olmuştur hoijdonkun manitaya olur ya sarışın süyçü fln :P
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scaryhim
    scaryhim's avatar
    Erkek

bence iklimi ile alakalı bi olay

benim amcam gitti o taraflarda 3 sene felan kaldı onun da gözler çekikleşti,

belki iklimi ile alakalı olabilir...

Tarikatın Avukatı alicancicek@gmail.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    benim gözlerde sürmeli ne yapcaz aq :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeRviii
    MeRviii's avatar
    Dişi

-Çinlilerin gözleri niçin çekiktir?