folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Clash Of Clan Tbt Müritleri İcin Server Acalim

Clash Of Clan Tbt Müritleri İcin Server Acalim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek

selaminaleyküm mürit kardeslerim.

kisa süredir clash of clans oynayan bir oyuncuyum ama herseyin sonu yesil elmaslara cikiyor.

bilenler vardir, bilmeyenlere özet geceyim.

ufak arastirmalarim sonucu bu oyuna sunucu yazmis bazi cracker arkadaslar. catur cutur oynuyorlar. 

indirdim kendi bilgisayarimda denedim. sunucuda baslangic geminden tutun ne kadar cer cöpün spawn olacagina kadar hersey ayarlaniyor.

ben kendi serverime baglanip biraz kastim sonra savas ara dedim kendimi  bulup kendime savas actim :D

bu sekilde sunucularda mevcut dolu 1000 lerce oyuncunun oldugu. onlarida test ettim süper calisiyor.

tek eksi yani suanki en son yazilan 6.31 versiyonlu sunucu oyunun 7.200 versiyonlu clientine kadar destekleniyor yukarisi daha yok ama forumlarinda 8 küsüratli client icin calistiklarini yazmislar.

simdi su sunucu: hem 32 hem 64 bit
    http://www.dosya.tc/server6/6oe7f8/UCS-0631-Titan.zip.html

su ios icin client ben sahsen denedim. jailbreksiz kurulurmu bilmiyorum :

http://s6.dosya.tc/server5/a8xq8w/S_Univ_i8_LP_os511_-Locophone-ICPDA.rc326.ipa.html

iosta host dosyaniza: 

SunucuIpAdresi game.clashofclans.com

yazdiktan sonra oyuna giriyoruz tamamdir.

android icin client denenmedi 

http://s6.dosya.tc/server5/t2m2oc/ercell.clashofclans-7.200.12-637-minAPI15.apk.html

android host dosyaniza:

SunucuIpAdresi gamea.clashofclans.com       < (androidde game degil gamea)

Gönlü zengin bir mürit acar bir sunucu hepberaber bol bol yesil tasli takiliriz diye düsündüm.

editt// sunucuyu yazan gencler bunlar ultrapowa.com   kendi sunucularida mevcut

piskopatix tarafından 27/Ara/15 20:55 tarihinde düzenlenmiştir

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

takip...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    serhat8102 bunu yazdı

takip...

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Oyunda hile yaptıkça heyecanı kaçıyor. Eskiden yeşil taş o kadar gerekli değildi  fakat yeni gelen güncellemelerle bilerek mecbur bıraktılar parayla oynamaya. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Hileler yüzünden  gecen sene  80 lvl Account u bıraktım. 

HoLyCat tarafından 27/Ara/15 22:53 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Hırs yapanlar için iyi olabilir de keyfine oynayan için gereksiz. 

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek

neden hile dediginizi anlamadim arkadaslar hile degil kendi limitini koydugumuz sunucudan bahsediyorum. kapitalist düzenin kurdugu herboka öde öde öde demek yerine. bastan yüksek limit koyup herseyini rahatca yapip. stratejik eglenceye baslayalim dedim. yani neden hemen bir hileci damgasi virdunuz anlam veremedim. ömür boyu resource mu kasalim oyunun tadinimi cikaralim arkadas. 1 hafta  anabinanin level yedi olmasini bekletiyor. ulan iscide  mahsus yapmiyo haaa aynen cekici salliyor istese yapar daha hizli :D

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam oyunun amacı o zaten. Aynı şeyi değişik şekilde daha uzun bir sürede tekrar yapmak. Online oyunların geneli böyle. Belli bir yerden sonra insan bıkınca bırakıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Efendi bunu yazdı

Hırs yapanlar için iyi olabilir de keyfine oynayan için gereksiz. 

+1

bi seye benzemez bu sekilde, 2 gune sıkılıp bırakır insan. 

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ben bir pvp inidirip dehşet saçtım. keşke başta keşfetseydim.

okadar kastık kastık şimdi yüksek para istiyor. üç beş kuruş olsa alalım ama 100 liradan aşşağı köyü adam etmek çok zor.

büyücüyü 5. seviye yapana kadar canım çıktı. artık emek harcamak istemiyorum. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aga fena sardım ama milleti görüyorum paso hile ksaıyor sokarım böyle işte

bu arada yeşil taşa 600 tl bayılan arkadşlarım var fazlada saçmalamamak gerekiyor

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 2008 Toplam Mesaj: 20
sunucu sunucu clash of clans