folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Clash Of Clan Tbt Müritleri İcin Server Acalim

Clash Of Clan Tbt Müritleri İcin Server Acalim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu ara sıkça başıma geliyor adam bi tane asker basıyor sonra savaşı bitirip gidiyor. Bot mu yapıyor bunu ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek

su gereksiz diyenleri not edin biri acarsa gelmesinler :D

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek

takip

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu ara sıkça başıma geliyor adam bi tane asker basıyor sonra savaşı bitirip gidiyor. Bot mu yapıyor bunu ?

kupa düşürmek için bilinçli yapıyorlar.

ganimet yok bu ara serverda. millet kupa aralığını değiştirip ganimet arıyor.

Valla az biraz bende sıkıldım. 107 lvl full 9th köyümü satmayı düşünüyorum :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Satmayı düşünürsen fiyat nedir hocam?

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek

137 lvl köyüm var, duvarların yarısından çoğu lvl10, birazı lvl11 kalan çok azı da lvl9. th10 full e yakın hesabım var . son güncellemeyle boku çıktı oyunun.

bir şekilde ganimet toplayabilsen de kalkan kolay kolay alınamadığı için ( sıkıntı ) koruyamıyorsun . kalkan alabilmen için saldıran kişinin seni bi güzel yamultup depolarına tecavüz etmesi gerekiyor artık . nekadar da savunman full ve kalen asker dolu olsa da, canı sıkılıp sana saldıran birileri illaki çıkıyor .

hadi millet dalmasın diye kupa düşürecem desen yine olmuyor. şöyle ki : uğraştım 600 kupaya kadar indirdim (evet! uğraştım bununla ve kolay değil) 15 dakika oyunu kapatıp mutfağa gittim millet dalıp teslim oluyor hemen 1200 kupa olmuş tekrar.

arık 5 işçinin 4 ü boşta bekliyor .

içimden geldiği şekilde söylersem şöyle olucak : supercell yapacağınız işi s.....m !

valar morghulis ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

3 yıldır oynuyorum ben de, tabi uzun süre oynamadığım vakitlerde oldu.

Ama şu hile olayından kastınız nedir anlamadım ?

Oyunun dinamikleri çok sağlam, klan savaşlarında herkes kendi dişine göre rakip bulabiliyor. 

Seviyem düşük ben ne yapıcam diye derdiniz olmuyor.

Yeşil taş olayı da ileriki seviyelerde anlamsızlaşıyor. Şimdi benim duvarlarım için gereken miktar 3M altın. 

Gidip 14000 taş alsam 270 liraya, yapabileceğim duvar sayısı 4 ya da 5. Yani benim duvarları tamamlamam için 5 bin lira falan bayılmam lazım :D

O yüzden klan savaşlarını düzenli yapan bir klan bulursanız, oyun tadından yenmiyor :)

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek

hocam kısa zamanda yapalım şu server işinide. kasalım hesapları tahribat.com klanı olarak dalalım aralarına :D

yenilgi yenilgi yeter ya :)

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek
    ApuLitik bunu yazdı
    crimeangel bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Satmayı düşünürsen fiyat nedir hocam?

hocam sen ver fiyat, aklıma yatarsa satarım. isim değiştirme hakkıda duruyo daha. değiştirmedim.

aktif oynuyorusan oksuzlar klanına gir orada nnn nickli hesap benimki :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
Toplam Hit: 2024 Toplam Mesaj: 20
sunucu sunucu clash of clans