Clash Of Clans Hack !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek

meraba arkadaşlar bu google playde ve apple storeda olan bi oyun var biliyosunuzdur "Clash Of Clans" bu oyun beni delirtmek üzere herşeyi oyunda satın alınan yeşil taşlara bağlamışlar. bu oyunun bi hilesi varmıdır varsa yardımcı olabiliecek arkadaşlar varmıdır. yardım edin çıldıracam :D

Her Şeyden Önce Korkmayı Bırakıp Bir Gün Öleceğini Kabullenmelisin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

client-base oldugu icin bu tip oyunlarda hile yapılamaz.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek

hocam görüntüler fln var youtube da yani imkansızmıdır ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

supercell sırf bu oyun sayesinde cok büyük cirolar yapan bir sirket haline geldi.

online olarak oynanan bir oyunda da en dikkat edilmesi gereken nokta hilenin önüne gecmektir. oyun verileri sunucu tarafında tutulup telefondan bagımsız oldugu icin, ücüncü parti yazılımlarla senin oyuna müdahale etmen demek, saniyeler sonra oyundan disconnect edilip degistirdigin verilerin aynı eski haline dönmesi demek.

youtube'daki videoları izlemedim ancak sahtedir. bir gün hilesi bir sekilde bulunsa bile hile yapanlar da tespit edilir, veriler de geri döndürülür, hile de yayılmadan kapatılır.

hack tool oldugunu iddia eden yerler de survey doldurtarak sazanlardan para koparır bu sekilde.

yani hic kendini bosuna yorma, tas satıp para kazanan bir oyunda hile bulamazsın.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek

sağol hocam ozaman devam edecez böyle yapacak bşi yok :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek

peki bu oyunu arka planda sürekli çalıştırmak için bi uygulama varmı yada ekranda sürekli açık kalmasını sağlayacak (telefon rootlu) ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ya böyle para tuzağı oyunlar yerine Age Of Empires takılsana hocam. 

mkyb tarafından 06/Nis/14 14:31 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Ya böyle para tuzağı oyunlar yerine Age Of Empires takılsana hocam. 

oyun çok sarıyo hocam ya :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    batuhanboran95 bunu yazdı

peki bu oyunu arka planda sürekli çalıştırmak için bi uygulama varmı yada ekranda sürekli açık kalmasını sağlayacak (telefon rootlu) ?

oyunu bluestacks üzerinden acarak bir makro programıyla fareyi ekran üzerinde gezdirtebilirsin.

hic denemedim ama yapılabilir sanıyorum.

muhtemelen android icin de makro programı vardır aynı sekilde ama ona sarj dayanmaz.

bence bu fuzuli islerle ugrasacagına normal bir sekilde oyna gitsin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    batuhanboran95 bunu yazdı

oyunu bluestacks üzerinden acarak bir makro programıyla fareyi ekran üzerinde gezdirtebilirsin.

hic denemedim ama yapılabilir sanıyorum.

muhtemelen android icin de makro programı vardır aynı sekilde ama ona sarj dayanmaz.

bence bu fuzuli islerle ugrasacagına normal bir sekilde oyna gitsin.

eyvallah sağol hocam 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

aklımda ki soruya bende cevap bulmuş oldum :))

level kac hocam senın ?

Toplam Hit: 4344 Toplam Mesaj: 27