Clash Of Clans Hack !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Düzenleme, tekrar yollamış.

Cupofcoffee tarafından 09/Kas/15 15:21 tarihinde düzenlenmiştir

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

106 level'im..zevkle oynuyorum hile yoktur olsa bir zaten yapmam..iş arasında,boşluklarda ara ara savaş yapıp çıkıyorum gayet keyifli

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

131 levelim. Baglandik oyuna oyle de kaldik :)

jailbreakli ipadi olan bir arkadasim, istedigi kisiye fake saldiri atarak bombalarinin tuzaklarinin nerede oldugunu gorebiliyordu o kadar. 

Daha da baska hack mumkun degil, hele ki kaynak ve tas olayi hic mumkun degil.

youtube da gordugun cogu video demo ya da gelistirici hesaplarindan.

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Dayılar pc uzerinden bluestack ile oynayan var mı ? Pc acik birakip ne kadar süre online kalabiliriz yapan var mı ? Eskiden kalıyodu baya bi sure simdi hareket algilamayinca atiyomus oyundan. Mouse click programlarıda ise yaramiyomus. Var mı bu sekil takilan ?

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasiftt
    yasiftt's avatar
    Erkek

clash bot die bişey war. bluestacks diye pogram var ındırıousun daha sonra o programın ıcıne clashı ındırıosun daha sonra clash botu kuruosun. orda asker kamplarını felan gosterıosun o kendı kendıne sureklı asker uretıp savasıo maden kasıo ben kullandım bayada kastım tavsıye ederım. daha detaylı youtube da bulabılırsın

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

Ve bu botlar 1 gunluk deneme surumlerı verıyor. ındırıp denemıstım ben ama bot yerıne xmodu daha mantıklı buluyorum o yuzden botu sadece 1 gun deneme surumuı olarak kullandım.

Allah büyüktür vesselam...
Toplam Hit: 4367 Toplam Mesaj: 27