folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Çocuklara Bunları Öğretiyorlar

Çocuklara Bunları Öğretiyorlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

ulan daha doğduğunu bilmeyen çocuğa ölümü öğretmenin mantığı nedir?

birgün öleceksiniz haa dikkat edin, sözümü dinleyin yoksa ölünce cehenneme gidersiniz..

sus bakayım sen bilmezsin hocalar bilir, bak cehennem orda atıveririm seni..

geçen bursa ulu caminin önünden geçiyorum, kandil günü mü ne tıklım tıklım herkez dolmuş, hoca anlatıyor, bilmemkim cehennemi gezmiş, (ne ara gittiyse,bi de seyir defteri tutmuş heralde :)

işte biyerde adamlar görmüş, adamlar neşter yiyolar , bunlar kim demiş bizimki, o da demiş dünyada zina yapan erkekler.. vay amk dedim fanteziye bak neşter yediriyolar, o sırada da adamın biri de ne yiyolarmış duyamadım dedi, ben de yarramı yiyolarmış dedim az kaldı dayak yiyodum tüydüm hemen ahah :D yani bu kadar yobaz bir insan topluluğu müslümanlar..

müslümanlar diyorum, çünkü İslam la müslümanlar aynı şey değiller, hatta alakaları bile yok..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    shockman bunu yazdı:
    -----------------------------

AntiOksidan bunu yazdı:
    Lan bazılarını okudum helal olsun adamlar dini nasıl öğretiyolar demiş,tamam dinini öğrensin eyvallah problem yok ta ulan kör müsünüz
    17 ÇOCUK ÖLDÜ ORDA ÖLDÜ!HELAL DEDİĞİNİZ ADAMLAR 17 ÇOCUĞUN VEBALİNİ TAŞIYOR
    Yazık size be vallaha yazık

Taktiri İlahi Bu Günü Sabaha kadar Sağ Geçirebileceğine Sen Garanti verebilirmisin. ?

Bu arada O Minik yavrular için Üzülmemek elde değil tabiki. Tabiki Üzülmeyen yoktur olaya, Lütfen ama Çarpıtmayalım Konudaki tartışma farklı.

iyi abi ben seni öldüreyim sonra takdiri ilahi diyeyim var mı böyle birşey?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek
    shockman bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:
    Lan bazılarını okudum helal olsun adamlar dini nasıl öğretiyolar demiş,tamam dinini öğrensin eyvallah problem yok ta ulan kör müsünüz

Taktiri İlahi Bu Günü Sabaha kadar Sağ Geçirebileceğine Sen Garanti verebilirmisin. ?

Bu arada O Minik yavrular için Üzülmemek elde değil tabiki. Tabiki Üzülmeyen yoktur olaya, Lütfen ama Çarpıtmayalım Konudaki tartışma farklı.

:) hocam cem yılmaz ın 2. versiyonu sensin galiba.sen yıkık dökük bi binada otur bina göçüncede buna taktiri ilahi de.bütün önlemini alacaksın,eğer buna rağmen bişey olursa yapacak bişey yoktur.

bu arada elhamdülillah müslümanım.hiç bi Allah'ın kulu dinimi sorgulayamaz.söylemek istemeseydim söylemezdim.bundan sonra da kimsenin inancını sorgulama.ayıptır...

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    onur35 bunu yazdı:
    :) hocam cem yılmaz ın 2. versiyonu sensin galiba.sen yıkık dökük bi binada otur bina göçüncede buna taktiri ilahi de.bütün önlemini alacaksın,eğer buna rağmen bişey olursa yapacak bişey yoktur.

bu arada elhamdülillah müslümanım.hiç bi Allah'ın kulu dinimi sorgulayamaz.söylemek istemeseydim söylemezdim.bundan sonra da kimsenin inancını sorgulama.ayıptır...
    hocam müslümanım dersen kabul etmezler, sen ne biçim müslümansın niye yobaz değilsin diye sorgulamaya kalkarlar..

en iyisi İslam dinine inanıyorum de..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

cold-m4 bunu yazdı:
    shockman bunu yazdı:

AntiOksidan bunu yazdı:

iyi abi ben seni öldüreyim sonra takdiri ilahi diyeyim var mı böyle birşey?

Canlarım benim arkadaşlar lütfen ama lütfen böyle yapmayın yahu, orada bir ihmal var, Bu inkar eidlemez, Ancak kasıtlı bir cinayet varmış gibi konuşuyorsunuz, Lütfen ama böyle olmazki ama. :(

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    abi ne olursa olsun o çocukların vebalini taşıyolar, madem sahip çıkamıcaklardı hiç girişmeselerdi o işe, hem beynini yıka hem ölümüne sebep ol, sonra takdir-i ilahi..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:

ulan daha doğduğunu bilmeyen çocuğa ölümü öğretmenin mantığı nedir?

birgün öleceksiniz haa dikkat edin, sözümü dinleyin yoksa ölünce cehenneme gidersiniz..

sus bakayım sen bilmezsin hocalar bilir, bak cehennem orda atıveririm seni..

geçen bursa ulu caminin önünden geçiyorum, kandil günü mü ne tıklım tıklım herkez dolmuş, hoca anlatıyor, bilmemkim cehennemi gezmiş, (ne ara gittiyse,bi de seyir defteri tutmuş heralde :)

işte biyerde adamlar görmüş, adamlar neşter yiyolar , bunlar kim demiş bizimki, o da demiş dünyada zina yapan erkekler.. vay amk dedim fanteziye bak neşter yediriyolar, o sırada da adamın biri de ne yiyolarmış duyamadım dedi, ben de yarramı yiyolarmış dedim az kaldı dayak yiyodum tüydüm hemen ahah :D yani bu kadar yobaz bir insan topluluğu müslümanlar..

müslümanlar diyorum, çünkü İslam la müslümanlar aynı şey değiller, hatta alakaları bile yok..

hocam söylediklerinde genelleme yapmışsın.yani bütün müslümanlar bu anlatılan zırvalara inanmıyor.ya Allah aşkına sorunumuz ne yaa.Allah bize bi kılavuz göndermiş,oda Kur'an.ben dinim ile ilgili Kur'an dışı bir şeye sadece zırva derim ve inanmam.işte bu sapmaların hepsi tarikatlardan ve cemaatlerden kaynaklanıyor.o cemaat liderleri kendi menfaatleri için insanları kandırma yöntemleri üretiyorlar ve çoğu müslüman da da başarıyorlar.yaşamamız gereken sadece Kur'an sal müslümanlıktır,gerisi zırvadır.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

shockman bunu yazdı:

Canlarım benim arkadaşlar lütfen ama lütfen böyle yapmayın yahu, orada bir ihmal var, Bu inkar eidlemez, Ancak kasıtlı bir cinayet varmış gibi konuşuyorsunuz, Lütfen ama böyle olmazki ama. :(
    hoca senin söylediğin kader olayına giriyor,kaderimiz belli ancak,nasıl olsa kaderimiz belli ölceğimiz varsa ölürüz mantığıyla hareket edersen,anında yolcu olursun.hemde hava yolları ile :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Shockman;
    İhmal var diyorsun ya hala,hala böyle diyorsun ya,ve hala orada 17 çocuk ölmüş bunu biliyorsun ya hiçbirşey diyemiyorum.

not:senden beklemezdi bunu shockman
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

cold-m4 bunu yazdı:
    abi ne olursa olsun o çocukların vebalini taşıyolar, madem sahip çıkamıcaklardı hiç girişmeselerdi o işe, hem beynini yıka hem ölümüne sebep ol, sonra takdir-i ilahi..

Tamamda Allah taktir etmeden hiç bir ölüm gerçekleşmez, Oradan Sağ Çıkanlara Ne diyeceksin. Sağ Salim Çıkanlarda var. Örneğin Otobüste gidiliyor Otobüs Kaza yapıyor kimisi feci şekilde Can veriyor, Kimiside Burnu bile kanamadan Kurtuluyor Bunları Bilimle Açıklayamazsın Hocam.

Mantığın bittiği Noktalardan Bahsetmek Bu konunun Dışında bir konudur derin konulara Açılır. Bilgimiz Dışındaki İlimler le ilgili Duygusal Tavır almamız Doğrumudur. Değildir tabiki, Ama Müslümansın yada Değilsin bu konuda Bir baskı altında değilsen Olay orda biter, Hayatı Birbirimize zehretmeden yaşamayı bilmeliyiz.

Senin inandığına ben benim inandığımada Sen İnanmak mecburiyetinde değilsin nihayetinde. O Çocukların Seçme hakları var. Seçebilecek Yaşta Olduklarınıda Söyleyebilirim. İlerleyen yaşlarda alacakları Eğitimde Pekiştirecekleri bilgilerdir bunlar. Ama İlerde Red edebilirlerde. Kimse Sonucu tam olarak Kestiremez yani.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 15102 Toplam Mesaj: 112