folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çocukluk Efsaneleri ...

Çocukluk Efsaneleri ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

ben birinci sınıftayken okulun bahçesindeki Atatürk büstüne çıkmış bi çocuğu feci dövmüştüm.. Atatürkün mezarına basılmaz diye.. sonrasında öğretmenim kulağımı çekip anlatmıştı mezarı olmadığını.. :) 

bi de ben küçükken Eminönünü , Evinönü sanırdım :D abim Eminönünden ayakkabı almış bende evinönü sandığım için evin önünde bakıyorum da bakıyorum yok anasını satim ayakkabı satan yok nerden aldı bu ayakkabıyı diye kendimi yemiştim :D

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

ToR5 bunu yazdı:
    -----------------------------

Bruce Lee ölmedi ki.

Asıl Shaggy'nin ölümü acayitir. Hani ABD uyuşturucu mafyası onu tren raylarına kafasını yatırıp ezmesi hakkında ne düşünüyorsunuz onu söyleyin :D O kadar sıradışı bir kurguydu ki herkes gerçek belledi.

Ona hala inanıyorum ben adamı görüyorum ama hala gerçek olduğuna inanıyorum çünkü bir hikaye ancak böyle ballandırılıp anlatılır. O değil de bir ara dj akman'da öldü diyorlardı :D Asıl en acayip olan, lise zamanında cep telefonlarında video oynatıcı çıkmış, video oynatıcılı telefonu olan herkes ve video oynatıcılı telefonu olan bir arkadaşa sahip herkesin bildiği bir hikaye vardı. Kızın biri annesi kuran okurken gitmiş sus demiş, annesi susmayınca Kuran-ı Kerim'i yakmış sonra yarı fare yarı insan olmuş. Videosu da var tabi arkadan arapça birşeyler söyleniyor falan. Bu hikayeyi kim uydurduysa o kadar güzel uydurmuş ki kimden dinlediysem noktası virgülüne kadar aynı anlattı. Daha sonra anlaşıldı ki, hollandalı mıydı neydi bir heykeltraşın yaptığı heykelmiş o video da ki. Hatta tv'ye bile sıçradı bu olay. Vay amk ya ne günlerdi

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Herhangi bir metanın ki bu,değerli yahut değersiz ne olursa olsun.Üzerine "scurpp" diye tükürüp,"bunu elleyenin Allah belasını versin" diyerek,o metayı "Haramlamak" diye bir eylem vardı.Hatta bunu,gılgamış destanı gibi değersiz bir sunta parçasının üzerine kiremit parçası ile yazıya dökülmüş olanı bile mevcuttu.Bir şekilde anneleri tarafından oyncakları dışarı atılmış çocuğun,camdan sarkarak,çocuk çocuk bırak onu ben haramladım onu diyerek oyuncağını savunmaya çalışan denyolar yüzünden,servet değerinde bir oyuncak koleksyonum olmuştu.Bu mallar,ben oyuncağı alırken camdan doğru bakıp annelerine dönerek,"enneeee yenisini alacan banane yenisini alacan" diye zırlarlardı.Ben de meybuzumu çeker yoluma bakardım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

ya 2pac nasıl öldü ? madem öldü bu adamin albumleri öldükten sonra nasıl hala cıkmaya devam ediyor :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

çok vardı onlardan :)

-çarşaflı kadınların iç çamaşırı giymediğine inandırmışlardı 8 yaşımdaydım gittim çarşaflı bir bayana sordum tokadı yedim.

-birisi üstümüzden geçerse boyumuzun kısa kalacağına inandırılmıştık, bütün çocuklar birbirimizin üstünden geçmeye çalışırdık yaş 5-6

-hindilere taş atarsan öldüğünde onlar da seni taşlar (köy hindilerini koruma maksatlı babanne yalanı)

-kurbanda kesilen hayvanlar kesilirken zevk alıyor (kasap hilmi amca)

-kızların orasına bakarsan kız gibi olursun. merak işte beş yaşında komşu kızının iç çamaşırını indirip bakmışım.

-solucanların gözü varmış kıyametin kopacağını duyunca görmemek için gözlerini çıkarmışlar.

-biçerdöverler buğday yiyerek çalışır.

-sokak hayvanları insanların çöpe attığı yiyecekleri ziyan olmamaları için yer, onları ayrıca beslemene gerek yok.

-tofaş şahin dünyanın en iyi arabasıdır.

-japonyada insan gibi robotlar var (yaş 7)

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

çok vardı onlardan :)

-çarşaflı kadınların iç çamaşırı giymediğine inandırmışlardı 8 yaşımdaydım gittim çarşaflı bir bayana sordum tokadı yedim.

-birisi üstümüzden geçerse boyumuzun kısa kalacağına inandırılmıştık, bütün çocuklar birbirimizin üstünden geçmeye çalışırdık yaş 5-6

-hindilere taş atarsan öldüğünde onlar da seni taşlar (köy hindilerini koruma maksatlı babanne yalanı)

-kurbanda kesilen hayvanlar kesilirken zevk alıyor (kasap hilmi amca)

-kızların orasına bakarsan kız gibi olursun. merak işte beş yaşında komşu kızının iç çamaşırını indirip bakmışım.

-solucanların gözü varmış kıyametin kopacağını duyunca görmemek için gözlerini çıkarmışlar.

-biçerdöverler buğday yiyerek çalışır.

-sokak hayvanları insanların çöpe attığı yiyecekleri ziyan olmamaları için yer, onları ayrıca beslemene gerek yok.

-tofaş şahin dünyanın en iyi arabasıdır.

-japonyada insan gibi robotlar var (yaş 7)

iyiymiş :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

bunu kaç kişi hatırlıyor. hiç bi bilyalım olmadı babama o kadar yap dedim yapmadı :D bisiklete bin dedi içimde ukte olarak kalmıştır :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

bende hep süpermen gibi uçmaya çalışırdım annemin eşarplarını bağlardım sırtıma pelerin yapardım hatta bir keresinde tv de izlemiştim lulu diye geri zekalı kız düşerken şemsiye açıyordu ve yavaşça iniyordu bende denemiştim ve alnım yarılmıştı şemsiye beni düşürmüştü birde yoldan geçen seyyar satıcılardan çok korkardım bana göre onlar çocukları çalıp akşam yiyen insanları 7 yaşına kadar evden dışarı çıkamamıştım onlar yüzünden :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

rebellisch bunu yazdı:

bunu kaç kişi hatırlıyor. hiç bi bilyalım olmadı babama o kadar yap dedim yapmadı :D bisiklete bin dedi içimde ukte olarak kalmıştır :D

bilyalı benimde hayalimdi asla tekerleri toplayamazdım :) hep birtane bulurdum gerisini bulamazdım :(

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:

ya 2pac nasıl öldü ? madem öldü bu adamin albumleri öldükten sonra nasıl hala cıkmaya devam ediyor :)

Hocam Tupack box maçı çıkışında öldürüldü albümleri ise ölmeden yaptıkları ama yayınlamadıklar bir sürü şarkının düzünlenip derlenip piyasaya sunulmasıdır şuan Ceza'nında yayınlanmayan bir sürü şarkısı vardır.

Bruce Lee vurulmadımı ya sette "Ölüm Oyunu" filmini çekerken ?

Toplam Hit: 7258 Toplam Mesaj: 48