folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çocukluk Efsaneleri ...

Çocukluk Efsaneleri ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

EnerJiC bunu yazdı:
    -----------------------------

bende hep süpermen gibi uçmaya çalışırdım annemin eşarplarını bağlardım sırtıma pelerin yapardım hatta bir keresinde tv de izlemiştim lulu diye geri zekalı kız düşerken şemsiye açıyordu ve yavaşça iniyordu bende denemiştim ve alnım yarılmıştı şemsiye beni düşürmüştü birde yoldan geçen seyyar satıcılardan çok korkardım bana göre onlar çocukları çalıp akşam yiyen insanları 7 yaşına kadar evden dışarı çıkamamıştım onlar yüzünden :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

rambonun tüfeğini bıçağını ve bandajını aldırmak için çok ağlamıştım. sünette bile okadr ağlamadım :)

All is well
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juliet
    Juliet's avatar
    Erkek
    SweeneyTodd bunu yazdı:

HoLyCat bunu yazdı:

ya 2pac nasıl öldü ? madem öldü bu adamin albumleri öldükten sonra nasıl hala cıkmaya devam ediyor :)

Hocam Tupack box maçı çıkışında öldürüldü albümleri ise ölmeden yaptıkları ama yayınlamadıklar bir sürü şarkının düzünlenip derlenip piyasaya sunulmasıdır şuan Ceza'nında yayınlanmayan bir sürü şarkısı vardır.

Bruce Lee vurulmadımı ya sette "Ölüm Oyunu" filmini çekerken ?

bruce lee için asıl efsane buydu. sette kursunlanarak öldüğü, aslında gerçek fakat brucee lee değil onun oğlu adını hatırlayamadıgım bi lee o ölmüştü yanlış hatırlamıyosam. Bruce lee beyin a*cıklamasından öldü

011100110110000101111010011000010110111000101110011000010111011001101001
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

Juliet bunu yazdı:
    SweeneyTodd bunu yazdı:

HoLyCat bunu yazdı:

ya 2pac nasıl öldü ? madem öldü bu adamin albumleri öldükten sonra nasıl hala cıkmaya devam ediyor :)

Hocam Tupack box maçı çıkışında öldürüldü albümleri ise ölmeden yaptıkları ama yayınlamadıklar bir sürü şarkının düzünlenip derlenip piyasaya sunulmasıdır şuan Ceza'nında yayınlanmayan bir sürü şarkısı vardır.

Bruce Lee vurulmadımı ya sette "Ölüm Oyunu" filmini çekerken ?

bruce lee için asıl efsane buydu. sette kursunlanarak öldüğü, aslında gerçek fakat brucee lee değil onun oğlu adını hatırlayamadıgım bi lee o ölmüştü yanlış hatırlamıyosam. Bruce lee beyin a*cıklamasından öldü

Brandon Lee, Crow mu Crows mu neyse işte filmin adı onun çekiminde. Bruce Lee beyinde bulunan tümör yüzünden zaten ölmeden bir kaç ay önce hastanelik olmuş beyin yüzünden. 

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Sanırım bu konuda en çarpıcı olanı, cep telefonlarına kontör yüklemenin en el yakıcı olduğu dönemlerdeki, çağrılaşma olayıydı. Çaldırıp bırakarak, telepatik yoldan haberleşmeye hatta sohbet etmeye çalışırdık. Sevgilinin çağrısını asla çağrısız bırakma... yoksa onu sevmediğini zannedecektir. Çaldır babam çaldır :D:d:d

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

Daha neler neler var :D

Ahmet kayanın ölmedigini yurd dişinda yaşadıgını söyleyenler var : |

Rivayetlere göre ben küçükken televizyonda Selahattin Alpayı görüncede acayip Tırsarmışsım

asdasdsa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    rebellisch bunu yazdı:

bunu kaç kişi hatırlıyor. hiç bi bilyalım olmadı babama o kadar yap dedim yapmadı :D bisiklete bin dedi içimde ukte olarak kalmıştır :D

vardı la benim :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

Opter bunu yazdı:

ToR5 bunu yazdı:

Bruce Lee ölmedi ki.

Asıl Shaggy'nin ölümü acayitir. Hani ABD uyuşturucu mafyası onu tren raylarına kafasını yatırıp ezmesi hakkında ne düşünüyorsunuz onu söyleyin :D O kadar sıradışı bir kurguydu ki herkes gerçek belledi.

Ona hala inanıyorum ben adamı görüyorum ama hala gerçek olduğuna inanıyorum çünkü bir hikaye ancak böyle ballandırılıp anlatılır. O değil de bir ara dj akman'da öldü diyorlardı :D Asıl en acayip olan, lise zamanında cep telefonlarında video oynatıcı çıkmış, video oynatıcılı telefonu olan herkes ve video oynatıcılı telefonu olan bir arkadaşa sahip herkesin bildiği bir hikaye vardı. Kızın biri annesi kuran okurken gitmiş sus demiş, annesi susmayınca Kuran-ı Kerim'i yakmış sonra yarı fare yarı insan olmuş. Videosu da var tabi arkadan arapça birşeyler söyleniyor falan. Bu hikayeyi kim uydurduysa o kadar güzel uydurmuş ki kimden dinlediysem noktası virgülüne kadar aynı anlattı. Daha sonra anlaşıldı ki, hollandalı mıydı neydi bir heykeltraşın yaptığı heykelmiş o video da ki. Hatta tv'ye bile sıçradı bu olay. Vay amk ya ne günlerdi

O metafizik hikaylerin hastasıydım zaten. Minübüse gece 12 den sonra bien bir kız şöföre para uzatırken ayaklarının ters olduğunu (sanki cinlerin eklemlerinde bir sorun varmış gibi.) görmesi ve daha sonra yolculara bu durumu haykırmak için ter dökerken yolcularının hepsinin ayağının ters olduğu hikayesi de yaygındı. Müsait bir yerde inen bu kızın kafasının ters olarak indiği :D ve çevre yolunda gezdiği.

Hatta Ters ilişki yaşarken öpüşmeyi sevenler için müthiş bir ikon olduğunu da anlatan sapık bir arkadaşım vardı. :D O kadar efsaneydi kendisi.

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

"Çingeneler, çocukları kaçırıp kol, bacak kestikten sonra sokakta dilendirirler. Ve tüm çingeneler akşam 7'den sonra sokağa çıkar"

Ebene atlıyim sezercik! çektiğin "szercik yavrum benim" filminde erol taş'la beraber bir nesil'i çingenelere düşman ettin. 13 yaşıma kadar akşam 7'den sonra dışarı çıkamadım ak. Şimdi bile bir çingene görsem korkudan elimi kolumu bağdaş yapıyorum. Gerçi sezercikten çok annelerin hayal güçleriyle alakalı. allahtan trt o dönem, kuzuların sessizliği, alien falan yayınlamıyordu. yoksa çantamızda ultra prima stoklarıyla dolaşırdık. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Kurbağa kermit bana hep korku filmi gibi gelirdi, tek başıma izleyemezdim. ayrıca siyah-beyaz tvmizdeki her futbol takımının aynı takımlar olduğunu varsayıp hiç ayırt edemezdim.

Toplam Hit: 7233 Toplam Mesaj: 48