folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çok Acil Tlf. Kaskosundan Anlayanlar!!

Çok Acil Tlf. Kaskosundan Anlayanlar!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

beyler durum önmli ya .. tlf çaldırdım yurtta ama kakosu var.koridorda ütü masasının üstündeydi.bugün 12:15 de fln çalındı şuana kadar işlem yapmadım.

bazı kasko maddeleri:

1)teminat kapsamı

a)aşırılma.aşrılmadan kasıt;kamuya açık olmayan mekanlarda ürünü yda ürünün içinde bulunduu çanta kutu ceket vs. gibi eşyaların çekmece masa vb. yerlerde bırakılması nedeni ile çalınmasına neden olabilecek hırsızlıklar.

2)teminat dışı

a)aşırı ihmal

b)unutma , kaybetme

3)diğer şartlar

a)çalıntıdan maksat;cihazın kapalı bir yerden kırılma,zorlanma veya anahtar uydurma yoluylayapılan hırsızlığı veya aşırılmasıdır.

b)kırılma yoluyla kapalı ortamlarda tüm hrsızlıklarda emniyet tarafından verilen görgü tespit tutanaı şarttır.

bnm telefonun i-mei numarasını deiştirip herhangi bi telefoncuya satarsa ne olur?

uydurmadan dolabı kilidini yamultup  açsam görgü tespit tutnaı tuttursam parmak izi falan alınır mı?

veya uygun bi yalan bulsak benm telefon yalan olmadan!! bide tlf biraz önce çalındı dicem yarın polise sorun olurmu?

hiç başınıza geldimi? ne yapmam gerek hocalar bi yard. olsanızz!! şimdiden saolun

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    beyler yazan yok galiba ya ..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

abi cok geç kalmışsı...

erken davranıp 2 arkadaşı ayarlayıp

bi dolabı az kanırtıp içindeki telefon calındı die polise haber versydin...

Kimseye calındığını vs sölemeseydin...

O zaman olurduda...

İş işten geçmiş polis fark eder...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

bilenler nolcakki ? onlar bişey demez polise fln .. ben yetrki alayım tutnaı

abi derim yeni oldu olay fln yemez mi?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

abi telefon kayıtlarına bakılacak saat kacta kapatıldığı fln araştırılacak...

akşam fark ettik... sabah olunca sizi cağırdık de...

şimdi milleti organize et...

Bilenlerden kimse sesini cıkarmasın hiç bişiden haberi olmadığını sölesin tembihle...

oda arkadaşlarınada kur senaryoyu, oldukca basit olsun aksam yurda geldik cekmeceyi az zorlamışlar içinden almışlar desinler...

sağlam rol yaparsanız alırsnıız tutanağı...

sonrasında kargo mecbur verecek parayı...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    genelde boyle olaylarda benim arkadaslarim tirsar ya neyse

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    telefonum kapalı olarak şarjdaydı zate !! alıp gitmiş çocuk

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theimpossible
    theimpossible's avatar
    Erkek
    aynen hoca bencede öyLe .rene'ninde dediği gibi sağlam bi roL yaparsanız aLırsınız!. hadi kolay gelsin ..

theimp0ssible - cout << " Emektar TBT'çı " << endl ;
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek
    ben sigortacıyım. yaptırman gereken , polis tutanağı yaptırmak ve şirkete ihbar etmek tutanak yapılırken olayı mantıklı şekilde anlat öyle tutsunlar . şekersigortamı?

Temel adalettir .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    şu an elimde görgü tespit tutanağı , ifade var. ama olay bugün oldu dedim kaskoya yarın bildiricem sorun olur mu ki? eğer bilen varsa ( şeker sigorta kasko ) hangi belgeler gönderilecek yazabilirmisiniz? teknoSA dan aldım telefonu bana bir belge verdiler kasko belgesi üstündeki numaralar hep başkasına ait çıktı biri hiç cevap vermio. cepkask.com dan numarayı aldım 7/24 hizmette dio aricam birazdan.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BarettamazZ
    BarettamazZ's avatar
    Erkek
    abi ne gereği var yalan dolanın :) al polise 1 paket malbuş bak nasıl tutanak yazıyor sana :) o yırtmayin kendinizi :D

...::: BarettamazZ :::...
Toplam Hit: 1861 Toplam Mesaj: 20