folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Çok Komik Bi Fıkra [Kopmak Garanti] Yani Kopmayalarda Koptum Desin:D

Çok Komik Bi Fıkra [Kopmak Garanti] Yani Kopmayalarda Koptum Desin:D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

mAdmAn bunu yazdı:
    -----------------------------
    fıkrayı editleyemiom şimdi ama sana bişi açıklıcam orda TC polisi derken buyuk iht dunyada bir tek tc polisi burjuva kesimden yanadır ya onu demek istio herhalde tc polisinin dunyada ayrı bir yeri var:D bide burjuva turk mesyası:D:D:D

ama ben yasmadım:D

Aq türkiyeden başka yer mi gördünde sırf türkiyede polislerin burjuva kesimden yana olduğunu söylüyosun.Dünyanın çoğu yerinde böyledir.Değildir dersen o senin mallığındır

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    mAdmAn bunu yazdı:
    aq altı ustu bir fıkra yazdık bi anamızı sikmediiniz kaldı aq

jop muş ne diosun kelv1n misin nesin ne jop ozlemesi 1 mayısta gormedikmi ropu çocuklarının nasıl vurduğunu dunyanın her yerinde duzgun kutlanıo fakat turkiyede neden olmuo?

burjuva dan yana değilmiş.

1 mayısta işçilerin gosterisini joplarla engellemeye çalışan polis, liberal sistemden yana değilde nedir?

tamam daha yorum yazmayın bu soruları kendi kendime sordum ben cvp vermenize gerek yok fıkranında içine ettiniz aq
    polis hiç bir siyasi görüşü destekleyemez. saçma sapan konuşma. müdahale edilmesi gerekirse eder. bunu senin sorgulamaya hakkın yok. bir ülke var ve ondan şikayetçiysen s. git zorla tutmuyoruz. burjuva tanımını hele bi öğren ne polisler tanıyorum ben ne polisler. sizin gibiler için o jobu başka amaçlar için kullananlarıda var sen anlamadın ama ;)(gereken yere sokarlar)

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mAdmAn
    mAdmAn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kelv1n bunu yazdı:
    mAdmAn bunu yazdı:

jop muş ne diosun kelv1n misin nesin ne jop ozlemesi 1 mayısta gormedikmi ropu çocuklarının nasıl vurduğunu dunyanın her yerinde duzgun kutlanıo fakat turkiyede neden olmuo?

1 mayısta işçilerin gosterisini joplarla engellemeye çalışan polis, liberal sistemden yana değilde nedir?

tamam daha yorum yazmayın bu soruları kendi kendime sordum ben cvp vermenize gerek yok fıkranında içine ettiniz aq
    polis hiç bir siyasi görüşü destekleyemez. saçma sapan konuşma. müdahale edilmesi gerekirse eder. bunu senin sorgulamaya hakkın yok. bir ülke var ve ondan şikayetçiysen s. git zorla tutmuyoruz. burjuva tanımını hele bi öğren ne polisler tanıyorum ben ne polisler. sizin gibiler için o jobu başka amaçlar için kullananlarıda var sen anlamadın ama ;)(gereken yere sokarlar)

polis hiçbir siyasi goruşur destekleyemez.

ben destekler demiorumki ama desteklio yıllardan beri polisler her zaman zenginden yana olmuştur bu her zaman boyle sadece polisle olsa iyi medya, adalet...

demokraside duşunce ozgurluu vardır --- ama turkiyede hala binkusur duşunce suçlusu yatıo

demokraside insanlar istediği partiye oy verebilir -- kenan evrenin yaptığı şeffaf pusulaları hatırlayın

demokraside sanatını yapan insanlar engellenmez -- ahmet kaya, nazım hikmet

polis siyasi goruş desteklemez --- işte usttekiler oluosa buda olur ;)

barnak bassam?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    mAdmAn bunu yazdı:

Kelv1n bunu yazdı:
    mAdmAn bunu yazdı:

polis hiçbir siyasi goruşur destekleyemez.

ben destekler demiorumki ama desteklio yıllardan beri polisler her zaman zenginden yana olmuştur bu her zaman boyle sadece polisle olsa iyi medya, adalet...

demokraside duşunce ozgurluu vardır --- ama turkiyede hala binkusur duşunce suçlusu yatıo

demokraside insanlar istediği partiye oy verebilir -- kenan evrenin yaptığı şeffaf pusulaları hatırlayın

demokraside sanatını yapan insanlar engellenmez -- ahmet kaya, nazım hikmet

polis siyasi goruş desteklemez --- işte usttekiler oluosa buda olur ;)

zenginin yanı? kaç kişi tanıdın böyle benim tanıdıgım çoğu polis senin söylediklerinin tam aksi davranışlar sergiliyor. yazık yazık.

http://www.yenisafak.com.tr/arsiv/2006/SUBAT/05/d03.html     çok demokratik.

http://www.milliyet.com.tr/1998/12/23/sanat/san1.html    çok demokratik.

demokraside insanlar istediği partiye oy verebilir --  bana şimdiden bahset sokayım kenan evrene ok?

polis siyasi görüş destekleyemez --- ne kadar şikayet, karalama, bok atma vs. yapsanızda polisin görevi ülkenin iç huzurunu sağlamaktır. bu sizler yüzünden olmuyor.

sana demokratik(!) olan bir sürü yazı yazabilirim ama okuyabiliten varmı bilemem. herşeyden şikayet edin ztn biz sizi istemiyomuş gibi bir hava yaratmaya devam edin. o kötü emmelerinize ulaşamayacaksınız.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    tc polisi diyor fıkrada deil ya hadi neyse bu arada Diyarbakırda ukrayna polisimi var yada amerikalılarmı polislik yapıyor turkiye topraklarında tek polis vardır zaten ayrıca saçma bi fıkra :))

ANDY // Entelkoylu.Com Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş.Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Tartışmayalım. Savaşmayalım sevişelim. kilit.
Toplam Hit: 4283 Toplam Mesaj: 17