folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder "Çok Seksisin" Deyip, Uçağa Almadılar!

"Çok Seksisin" Deyip, Uçağa Almadılar!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acirci
    acirci's avatar
    Erkek

ABD'de mini etekle uçağa binen bir kadın "fazla açık" giyindiği için uçaktan indirilmek istendi...

ABD'DE üniversite öğrencisi Kyla Ebbert, mini eteğiyle Teksas'a gitmek için Southwest Airlines Havayolu'na ait uçağa bindi.

Hostesler, uçak hareket etmeye hazırlandığı sırada, 23 yaşındaki genç kadına "Fazla açık giyinmişsiniz.

Bu haliniz çok kışkırtıcı... Şirketimiz aile havayoludur. Müşterilerimizden uzak durun ve uçağı terk edin" uyarısında bulundu.

Neye uğradığını şaşıran Kyla, kıyafetinin neresinin açık olduğunu sorunca "Her tarafı" cevabını aldı. Kyla apar topar uçaktan çıkarıldı. Daha sonra üzerine küçük yeşil bir hırka giyen ve tişörtünü aşağı çeken kadın görevlileri ikna ederek uçaktan indirilmekten son anda kurtuldu.

Yaşadıkları karşısında şoka giren Kyla, "Uçaktaki bütün gözler üzerimdeydi. Bana yapılan uyarıları herkes duydu. Kendimi çok aşağılanmış hissettim" dedi.

Ahhada resmi :)  http://img47.imageshack.us/my.php?image=2168kp1.jpg

Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    bana yollasınlar ben sırtımda kucağımda heryerimde taşırım onu uçağa gerek yok

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Hatun gayet muhafazakar...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Türkiyede olsa abavv yer yerinden oynardı :D

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    aynı bahaneyle bi erkeği indirdiklerini düşünsenize , puah :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    travesti amk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sorması ayıp hırka neresini örtmüş :P

bide hatunda şaşırmış bi hal yok istiyo galiba (: 

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acirci
    acirci's avatar
    Erkek
    DeceroN bunu yazdı:
    -----------------------------
    Türkiyede olsa abavv yer yerinden oynardı :D
    haklısın walla hoca onlar yapar laik biz yaparız gerici oluruz yok olmadı Türkiye Endonezya benziyecek şimdi acaba ABD mi Endonezya benziyor :)

Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

her yeri kapalı ya bunun neresi açık sizde :D . gel kızım ben seni götürürüm

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    ibosoft bunu yazdı:

sorması ayıp hırka neresini örtmüş :P

bide hatunda şaşırmış bi hal yok istiyo galiba (: 

galiba :)

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

odun_komuru bunu yazdı:
    bana yollasınlar ben sırtımda kucağımda heryerimde taşırım onu uçağa gerek yok

:))

Toplam Hit: 5628 Toplam Mesaj: 37