folder Tahribat.com Forumları
linefolder Domain - Hosting - Reseller - Dedicated Server - Virtual Server - IRC Shell - Seedbox
linefolder .Com Sadece 10 Tl, Online, Üstelik Sizin Adınıza, Güvenebilirsiniz, Firmalaşıyoruz!

.Com Sadece 10 Tl, Online, Üstelik Sizin Adınıza, Güvenebilirsiniz, Firmalaşıyoruz!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Merhabalar arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere, uzun zamandır Tahribat başta olmak üzere, birkaç kanaldan host+domain, VDS, Radyo satışı yapıyorum.

Yalnızca Tahribattan bile 50+ müşterim oldu.

İnanın işin en sevindirici kısmı, daha tek bir rahatsızlık bildiren, şikayetçi olan olmadı.

Gerek pm, gerekse msn üzerinden konuştuğum kişilere   fiyat başta olmak üzere, bir çok konuda elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettim.

Herneyse, lafı fazla uzatmadan, söyleyeceklerimi söyleyeyip konuyu tamamlayayım.

Her ne kadar bireysel yeteri kadar müşteriye sahip olabildiysem de, gördüm ki, insanlar karşılarında bir firma görmek, bir firma ile muhattap olmak istiyorlar.

Ben de, uzun zamandır, yavaş yavaş firma çalışmalarımı yürütüyordum, ve nihayet son adımları atma, son rütüşleri uygulama vakti geldi çattı.. Zamanında, işi tam bilmediğimden, hosting hizmeti alırken çok kazık yediğim ve çok problem yaşadığım için, istediğim kalitede server'lar bulmak, iyi bir DC seçmek, gerçekten işten anlayan yardımcılar bulmak vs, vs... derken resmileşme çalışmalarım uzun bir sürece yayıldı

Gerçi herşey tam bitmiş değil ama, artık en azından

belli bir yere, belli bir adrese ve belli-başlı değerlere sahibim.

Tib YS başvurumu yaptım, Levha girişimi yaptım vs...

Bundan sonra, Hosting,Reseller, Radyo, VDS, Domain ve daha birçok hizmeti sitem üzerinden, 13.03.2010 tarihinde aktifleşecek olan ssl güvenliği ile , online olarak alabilecek, ödemenizi yapabilecek ve satın aldığınız ürünü kullanmaya başlayabileceksiniz.

Aslında, her şey tam anlamıyla bittiğinde yapacaktım duyurumu, ama şuan bir kampanya var domain tescil işleminde, dileyen faydalansın istedim.

(daha paketler eklenecek, düzenlenecek, hakkımızda ve bilgi bankası gibi alt sayfalar düzenlenecek, YS belgesi eklenecek vs... :))

!***Detaylar***

.com domain yalnızca 10 TL, üstelik KDV dahil!

Evet, .com uzantılı domain'leri, KDV dahil 10 tl'e, kendi bilgilerinizle, kendi adınıza tescil ettirebilirsiniz!

Hemen, aşağıdaki linklerden dilediğinizi tıklayın, dilediğiniz hizmeti satın alın!

.com domain+100MB Hosting=15TL/yıl!

Adres:

http://www.kircahosting.com/cart.php?a=add&pid=2

.com domain tescil (10 tl/Yıl, KDV dahil)!

Adres:

http://www.kircahosting.com/domainchecker.php

***Ödeme metotları***

1. Paypal: Sitemiz üzerinden, paypal ile yaptığınız alışverişlerde, hizmetiniz otomatik olarak aktifleştirilecek  ve bilgileriniz e-mail ile gönderilecektir.

2. Banka havalesi: (Tercihen) Garanti bankası ile yapacağınız havale/eft işlemlerinizi, bize bildirdikten sonra, en geç 10 dakika içerisinde hizmetiniz aktifleştirilecek, bilgileriniz e-mail ile gönderilecektir.

3. 2Co: 13.03.2010 tarihinden sonra, sitemiz üzerinden,, SSL güvenliği ile, 2Co servisi aracılığıyla kredi kartınızla alışveriş yapabilecek, anında aktifleşecek hizmetinize  ait detayları e-mail ile alabileceksiniz.

***İletişim:***

1. 7/24 :Tel: 0554 469 6881

2. MSN: cankirca@hotmail.com

3. Mail: info, destek, odeme@kircahosting.com

İlgi gösterecek herkese şimdiden teşekkürler,

iyi çalışmalar!

Twitter: @CanKirca
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Can ustadan arkadasim icin host almistim.Hatta domain'i de kendisi kaydettirmisti.Sag olsun cok yardimci oldu..

bir cok referansi var zaten Tahribat.Com'da..

Firmalasmaniza sevindim, umarim daha iyi yerlere gelebilirsiniz..Cunku hak ediyorsunuz :)

Hayirli olsun :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

arkadaşlar,

tekrar tekrar anımsatıyorum, sitedeki fiyatlar saçma, eksik-fazla, yanlış, düzeltiliyor.

bir de, windows host da bulunmakta, bilginize.

cuneyd bunu yazdı:
    -----------------------------

Can ustadan arkadasim icin host almistim.Hatta domain'i de kendisi kaydettirmisti.Sag olsun cok yardimci oldu..

bir cok referansi var zaten Tahribat.Com'da..

Firmalasmaniza sevindim, umarim daha iyi yerlere gelebilirsiniz..Cunku hak ediyorsunuz :)

Hayirli olsun :)

Selamlar,

güzel dileklerin için teşekkür ederim, kafama koydum, Türkiye'den host alınmaz düşüncesini yıkacağım :)

buyurun arkadaşlar, aklınızdaki domainleri alın, koyun bir kenara dursun, 10 tl çok bi para değil biliyorsunuz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

İnanılmaz yardımsever bir insan, inan bu duruma en çok sevinenlerden biri benimdir. istediğin yerlere gelirsin inş, senle çalışmaya devam. :) 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun dostum 

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

başarılarının devamını dilerim. hayırlı olsun:)

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

olivetti bunu yazdı:

başarılarının devamını dilerim. hayırlı olsun:)

-----------------------------yahu olivetti,

sitesi niye yok diye sen mi demiştin bana Xd

hayırlısıyla olacak inş.

teşekkür ederim.

arkadaşlar, siteyi ziyaret ettiğinizde, yorumlarınızı yazar mısınız rica etsem?

13'üne kadar 5 gün daha var, o arada yapılacak değişiklikleri yapayım.

emin olun, kimseyi yüzüstü bırakmaya, hayal kırıklığına uğratmaya niyetim yok,

zaten domain olayı kampanyaya girmeseydi,  bu kadar erken duyurmayacaktım, madem ucuz, alın dursun bir kenarda.

bu arada, olur da aldıktan sonra benden ayrılmak isterseniz, konuşuruz, bir hesap açarız size

ana sistemden, transfer ederim size.

sorun değil.

konunun yukarıda kalmasına sebep olacak, yardım edecek, tek bir harf bile yazma lutfunda bulunacak, yorum yapma ayrıcalığını göstereceklere çok teşekkür ederim.

yalnızca 10 tl, kdv dahil .com!

100MB ile 15,

500 MB ile sadece 25 tl!

saygılar..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hayırlı olsun..

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

durmak yok devam hizmette sınır yok =)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

hımmm, tam inceleyemedim. Ama  favorilere ekledim. :) 

Mevzu derin | Papikolas Planet
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

hayırlısı olsun kardeşim. yardımım olacak konu olursa ulaşırsın. :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
Toplam Hit: 4858 Toplam Mesaj: 35