folder Tahribat.com Forumları
linefolder Domain - Hosting - Reseller - Dedicated Server - Virtual Server - IRC Shell - Seedbox
linefolder .Com Sadece 10 Tl, Online, Üstelik Sizin Adınıza, Güvenebilirsiniz, Firmalaşıyoruz!

.Com Sadece 10 Tl, Online, Üstelik Sizin Adınıza, Güvenebilirsiniz, Firmalaşıyoruz!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

sabah 4:00 gibi siteden 2 domain ve birde linux host siparişi verdim.

kendisiyle aynı ilçede yaşıyoruz zaten. (ben üniversite dolayısıyla şuan Adanadayım)

saat 5:45 gibi msn'den bana siparişini gördüm istersen hemen aktifleştireyim dedi. (ben daha ücreti yatırmamıştım bile)

7:00 gibi garanti bankası atm'sinden ücreti yatırdım eve gelen kadar host bilgilerim felan mailime gelmişti (yürüme mesafesiyle 15 dakika)

ve domainler gerçekten benim adıma kayıtlı :) (bu önemli çünkü bazı firmalar kendi adlarına register ediyor böyle olursa sizin hak iddaa etme konusunda pek bi şansınız kalmıyor)

güven konusunda hiç bir endişem yok. şu güne kadarda bi kişinin olumsuz yorumunu görmedim zaten :)

az insan çok huzur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

AbdullahAzad bunu yazdı:
    -----------------------------

sabah 4:00 gibi siteden 2 domain ve birde linux host siparişi verdim.

kendisiyle aynı ilçede yaşıyoruz zaten. (ben üniversite dolayısıyla şuan Adanadayım)

saat 5:45 gibi msn'den bana siparişini gördüm istersen hemen aktifleştireyim dedi. (ben daha ücreti yatırmamıştım bile)

7:00 gibi garanti bankası atm'sinden ücreti yatırdım eve gelen kadar host bilgilerim felan mailime gelmişti (yürüme mesafesiyle 15 dakika)

ve domainler gerçekten benim adıma kayıtlı :) (bu önemli çünkü bazı firmalar kendi adlarına register ediyor böyle olursa sizin hak iddaa etme konusunda pek bi şansınız kalmıyor)

güven konusunda hiç bir endişem yok. şu güne kadarda bi kişinin olumsuz yorumunu görmedim zaten :)

selamlar,

çok teşekkür ederim ilgin için,

çokda böyle sanki tek ben yapıyormuşum gibi görünmek istemiyorum lakin, ihtiyacı olanlar için elimden geleni yaparım işte.

herkese teşekkürler,

site ile ilgili yorum/eleştirilerinizi kabul ederim,

kolay gelsin...

not: .com indirimi 30 Marta kadar devam edecek.

Twitter: @CanKirca
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GreyAloneWolf
    GreyAloneWolf's avatar
    Erkek

Sevgili Müridler,

Can arkadaşımızdan, hosting hizmeti ve alan adı alan şansız müridlerden bir taneside benim. Şansız diyorum çünkü, kendisi şu ana kadar hiçbir TÜRK hoster'a yakışmayacak bir şekilde;

1- Her konuda çok fazla yardımcı oldu. Öyle ki, bir siteyi ayağa kaldırmadığı kaldı, ne bu kadar ilgi canım. Sıkılırım ben...

2- Alan adını şipşak 2 dakika 13 saniyede tescil ettirdi. Ulen ben o formu doldursam 15 dakika sürerdi. Auto completer'mı kullanıyorsun :)

3- Windows makinede, sınırsız e-mail, sınırsız veritabanı... Bu ne biçim hizmet kardeşim??? Diğer firmaları batırmaya mı çalışıyorsun???

Şaka bir yana, iyiki varsın Can kardeş. Sayende internette 10 dönüm tarlamız oldu, hemde tapusu kendi üzerime :) Darısı diğer müridlerin başına.

http://bizdahaolmedik.blogspot.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

GreyAloneWolf bunu yazdı:

Sevgili Müridler,

Can arkadaşımızdan, hosting hizmeti ve alan adı alan şansız müridlerden bir taneside benim. Şansız diyorum çünkü, kendisi şu ana kadar hiçbir TÜRK hoster'a yakışmayacak bir şekilde;

1- Her konuda çok fazla yardımcı oldu. Öyle ki, bir siteyi ayağa kaldırmadığı kaldı, ne bu kadar ilgi canım. Sıkılırım ben...

2- Alan adını şipşak 2 dakika 13 saniyede tescil ettirdi. Ulen ben o formu doldursam 15 dakika sürerdi. Auto completer'mı kullanıyorsun :)

3- Windows makinede, sınırsız e-mail, sınırsız veritabanı... Bu ne biçim hizmet kardeşim??? Diğer firmaları batırmaya mı çalışıyorsun???

Şaka bir yana, iyiki varsın Can kardeş. Sayende internette 10 dönüm tarlamız oldu, hemde tapusu kendi üzerime :) Darısı diğer müridlerin başına.

Selamlar,

bu güzel post için teşekkür ederim.

Twitter: @CanKirca
Toplam Hit: 4870 Toplam Mesaj: 35