folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Corona Virüsünü 15 Yıl Önceden Yazan Kehanetler Kitabı..

Corona Virüsünü 15 Yıl Önceden Yazan Kehanetler Kitabı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

durmuş saat günde 2 defa doğru gösterir hesabı binlerce sallamış 1 tanesi tutmuş

kafa yormaya gerek yok buna inanan merak eden varsa ciddi sorunları vardır

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Wuhan'daki vahşi hayvan pazarı birçok bilimsel makaleye gelecekte virüs salgınlarına yol açabileceği için konu olmuş bir mekan. Twitter'da aratırsanız görebilirsiniz, bu saatte bulmaya üşeniyorum. Bu mevzu baya göstere göstere gelmiş bir hadise.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Her senaryoya sallamış tutmuş demekte tam ulaşmıyor hedefe aslında , bir çok detayı tutturmuş tek değişken olsa onu yakalamış olsa anlarım ulan tüm detayları tutturmuş :D. Garip ne diyeyim

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gamahawk
    gamahawk's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ya beyler herkes bir şeyler sallıyor tutarsa ben geleceği gördüm oluyor adı. Ona bakarsanız 2008'de Metal Fırtına 4 Turan diye bir kitap çıkmıştı. O kitabı okudum ben. Kitapta Çinliler sadece kendi vatandaşlarının genlerini tanıyıp onları etkilemeyecek ama diğer ulusların genlerine sahip kişilerin ölmesini sağlayan bir virüs üstünde çalışıyordu.

Hatirladim hatta amerikalilara binlerce viruslu tisort satip onlari hasta etmeye calismislardi :) 

hawk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Her senaryoya sallamış tutmuş demekte tam ulaşmıyor hedefe aslında , bir çok detayı tutturmuş tek değişken olsa onu yakalamış olsa anlarım ulan tüm detayları tutturmuş :D. Garip ne diyeyim

Anladığım kadarıyla bu biraz bileşik kehanet olmuş. 

Yazar 2020de böyle bir hastalık olacak. 10 yıl sonra yeniden tekrarlayacak falan demiş.
    Çevirmen , herkes maske ve eldivenlerle gezecek diye orijinal kehanete ekleme yapmış + 10yıl olayında çevirisiyle yazarın kehanetini sikip atmış.

Aslında ilginç bir durum.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Hayır hocam tutan detaylar var evet, ama hepsini tutmamış bence, şöyle ki, yıl ve hastalığın etki edeceği vücut bölgesi 12 den tutmuş, korunma giysileri ifadeleri de 12 den tutmuş, bir kış yaratacağı panik ifadesi de öyle, ama gizemli gelip gizemi çözülmeden gidecek ifadesi tutmamış, virüs gizemli değil bilimimize göre, ne olduğu tam olarak biliniyor, ve ilacıda bulunmuş, sadece türlü sorunları olan insanı hesaba katarak, seviye ayarlaması yapılıyor, her ilacın vücuda aynı zamanda zararı vardır, bir çok farklı nedenlerle bu zararlar ifade edilebilir, mesela hiper tansiyonlu hastaya tesiri gibi, bu şekilde ilacı ayarlıyorlar, her insanın kullanımına uygun hale getiriyorlar, buda haliyle zaman alacak, ama 10 yıl sonra geri gelir ve daha güçlü gelirse orasını şimdi bilemem.. Belki gerçekten de daha tesirli bir canavar olarak geri gelebilir.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 5891 Toplam Mesaj: 37
corona kehanet medyum coronavirüs