folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Corona Virüsünü 15 Yıl Önceden Yazan Kehanetler Kitabı..

Corona Virüsünü 15 Yıl Önceden Yazan Kehanetler Kitabı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

abi çeviri yanlış yapılmamış mı ? bir anda ortaya çıktığı gibi aniden kaybolacak ve 10 yıl sonra tekrar görülecek ve sonra da bir daha görülmeyecek demiyor mu ? 

Ceviri bullshit evet

Maske falandan bahsetmiyor ingilizcesinde.

Ve ayrica tamda dedigin gibi, hastalik gelecek ve bir anda kabolacak ve 10 yil sonra tekrar gelecek sonrada yok olacak diyor..

Kitabi ceviren kendi kitabini yazmak istemis heralde.

anca gidersin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı
    garga bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

abi çeviri yanlış yapılmamış mı ? bir anda ortaya çıktığı gibi aniden kaybolacak ve 10 yıl sonra tekrar görülecek ve sonra da bir daha görülmeyecek demiyor mu ? 

Ceviri bullshit evet

Ve ayrica tamda dedigin gibi, hastalik gelecek ve bir anda kabolacak ve 10 yil sonra tekrar gelecek sonrada yok olacak diyor..

Bana sorsalar ingilizcem o kadar iyi değil diyorum. Adam kitap çevirmiş mq

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı
    garga bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

Ceviri bullshit evet

Kitabı çeviren Türkçe kelime karsiliği para almış herhalde ahahsgsg

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

anlaşıldı bunun türkçesi okunmaz..

Çevirmen badem çakır..

https://www.kitabinabak.com/cevirmen/badem-cakir--kbk/324096677da519786cd2331ff8634469

Sosyal medya hesabını bulamadım..bulan olursa yardıralım

Hatasız Kod Olmaz... :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByFth
    ByFth's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

kapak Trkçe içerik ingilihçe

abi ben bu konularda şöyle düşünüyorum

12312424124124   tane şey söyleniyor 

illa 3 5 tanesine bişeyler isabet ediyor. 

cok haklısın hocam twitterda da bu şekilde 30 milyon tane kehanet yazıyorlar biri tutunca diğer twitleri sil ohh kebab gibi kahinlik valla

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Belki de hastaligin cikis yeri burasidir? :D Cinden biri bu kitabi okuduysa.. :D 

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ya beyler herkes bir şeyler sallıyor tutarsa ben geleceği gördüm oluyor adı. Ona bakarsanız 2008'de Metal Fırtına 4 Turan diye bir kitap çıkmıştı. O kitabı okudum ben. Kitapta Çinliler sadece kendi vatandaşlarının genlerini tanıyıp onları etkilemeyecek ama diğer ulusların genlerine sahip kişilerin ölmesini sağlayan bir virüs üstünde çalışıyordu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Koca kitapta 2005ten 2020ye kadar yazdığı kehanetlerden sadece 50 kelimelik kısmının doğru çıkması bence daha ilginç. 15 yıldır hiç duymadık bu kadını :/

:D doğru

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

https://yadi.sk/i/Ec97cyDWGTkbBA

o fotoğraftakinden farklı biraz çevirisi sanırım(hatta google translete gibi amk:D ). mevcut konu sayfa 191de

ugur0 tarafından 21/Mar/20 22:31 tarihinde düzenlenmiştir

imza
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Koca kitapta 2005ten 2020ye kadar yazdığı kehanetlerden sadece 50 kelimelik kısmının doğru çıkması bence daha ilginç. 15 yıldır hiç duymadık bu kadını :/

:D doğru

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 5940 Toplam Mesaj: 37
corona kehanet medyum coronavirüs