folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Çorumda Otobüs Devrildi - 21 Yaralı

Çorumda Otobüs Devrildi - 21 Yaralı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Çorumda otobüs devrildi ve 21 yaralı var. Firmayı tahmin etmeniz hic zor değil evet aklınızdan geçen firma. METRO

Merak ettiğim bu firmada denetim falan yok mu? Ve hala insanlar neden bu kadar tercih ediyor?

http://aa.com.tr/tr/turkiye/corumda-otobus-devrildi-21-yarali/580357

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

nays metro turizm

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

ALLAH yardımcıları olsun acil şifalar diliyorum.

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Bu nasıl bir firmadım amk. Türkiye'nin en ücra köşelerine kadar giden ancak bir o kadar da denetimsiz bir firma.

Daha geçen hafta çalışanı kamyonu devirdiydi

bu günde otobüsü devrildi.

Amk geçen sene mi ne kaza olmuştu, metronun sahibi "paralelin oyunu" demişti. Daha ne diyeyim bilemedim.

İşallah ağır yaralı ölü felan yoktur.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Paralel yağmurun oyunu. Büyük Türkiye'ye engel olmaya çalışan şer odaklarının son hamlesi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

paralelli lelli ya lellii  galip ne anan belli ne baban belli -_-

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Nasil bir firmadir bu ya istese bu kadar haber konusu olamaz 

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Adamlar mafya. Esenler otogara giriş 15 dakikaya kadar ücretsiz normalde ve Büyükşehir Belediyesi istiyor bunu. Ama işletme hakkı olan Metro turizm araç başı 10 lira alıyordu. En son durum buydu hatta belediye okkalı bir ceza kesmişti. Şuan ne yapıyorlar bilmiyorum. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Hocam bu orospu çocuklarının firması kara delik gibi. Zibil gibi şöför ve araçları var. Üstüne birde hem şirket içinde hemde devlet nezdinde denetim sıfır. Bu ibnenin evlatları o yüzden tek şöförle uzun yollara çıkıyor, dikkatsiz sürüyor ve önüne geleni muavin yapıyolar. Yolcular ise bu firmanın çok sayıda,türkiyenin hemen hemen her yerine ve birçok saatte seferi olduğundan dolayı ister istemez otobüslerine biniyorlar. Üstelikte birçok köklü firma bunların vandallığı yüzünden sektörü terk etti yada satıldı. Anlayacağınız ulaşım sektörü malesef metro turizmin elinde. Bunlara dur diyecek bir babayiğitte yok çünkü sağlam müdürlere sağlam rüşvetler ödüyolar. Bu ülkede paran varsa herşeysin, yoksa hiçbirşeysin. Bu adamları durduracak tek şey, toplumun birlik olarak bu firmayı kullanmaktan vazgeçmeleri ve üzerlerinde hem psikolojik hemde fiziksel baskı kurmaktır. 

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Adamlar mafya. Esenler otogara giriş 15 dakikaya kadar ücretsiz normalde ve Büyükşehir Belediyesi istiyor bunu. Ama işletme hakkı olan Metro turizm araç başı 10 lira alıyordu. En son durum buydu hatta belediye okkalı bir ceza kesmişti. Şuan ne yapıyorlar bilmiyorum. 

Aynen devam kardeşim. İçeriye girerken alınan kartı onaylattırman lazımmış. Hikayeye bak. Bunlar mafya mafya. İçeride 10 dk durmadım para istedi. Yoldan geçeni şöför ve muavin yapıyorlar. Bunların anlaşması bitmek üzere büyükşehir terminaller için yeni çalışma yapıyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

anladığım kadarıyla şöförler masturbasyon yaparken otobüs kullanıyor her yer rezillik firmada

akmarky tarafından 29/May/16 15:15 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3617 Toplam Mesaj: 26
kaza metro