folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Çorumda Otobüs Devrildi - 21 Yaralı

Çorumda Otobüs Devrildi - 21 Yaralı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Köpekler bildiğin mafyalık ile iş görüyorlar. Ulan oğlum ABD bu salatalıkları es kaza alırsa cidden tüm yalakaları yarağı köküyle yer 

Birinci vazifen,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyetini,ilelebet,muhafaza ve müdafa etmektir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

up olsun feysbukta saçma salak açıklama yapmış kadının biri

akmarky tarafından 30/May/16 09:02 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Paralel yağmurun oyunu. Büyük Türkiye'ye engel olmaya çalışan şer odaklarının son hamlesi.

beyler bu adam cemaate yardım yapardı baya en son kesti o yardımı , paralel tehdit etti seni mahvederiz diye bu da etmiyorum yardım falan diye de rest çekti ve cemaat bunu maahveetti. hapis olayları falan. başına ne iş açışldıysa hepsi fetö tarafından açıldı. 

olay budur. bu da çemkiriyor yani. 

İmzalar Kaldırılsın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı
    Austen bunu yazdı

Paralel yağmurun oyunu. Büyük Türkiye'ye engel olmaya çalışan şer odaklarının son hamlesi.

beyler bu adam cemaate yardım yapardı baya en son kesti o yardımı , paralel tehdit etti seni mahvederiz diye bu da etmiyorum yardım falan diye de rest çekti ve cemaat bunu maahveetti. hapis olayları falan. başına ne iş açışldıysa hepsi fetö tarafından açıldı. 

olay budur. bu da çemkiriyor yani. 

Şahısları bu ifadelerle savunursanız yarın her yaptığı halta paralel der, her başı sıkıştığında şer odakları der kurtulur. Zamanında yenilen hurmaların tırmalaması bunlar. Gerisi zerre umurumda değil.  Bu adam twitter'dan kaza haberlerine "paralel şöför" dese tüm kazaları şöförlerin üzerine yıkabilme potansiyeli var.

Ülke sirk gibi. Futbol takımı sezondaki başarısızlığını "rakibi duayla, elden tutmayla şampiyon yaptılar" diyerek örter, otobüs firması şer odakları peşimizde diye ver yansın eder, hükümet her yanlışını paralele paslayıp kendini aklar. Diyorlar ya vatandaşı olmasam eğlenceli ülke diye, hakkaten öyleyiz.

Austen tarafından 30/May/16 12:44 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Metro turizm zevkli yolculuklar diler...Uzman muavinlerimiz ve ambiyansımızla siz değerli yolcularımıza farklı ve sıra dısı bir heyecan yaratmak ilk önceliğimizdir .Aracımızda duşakabin bulunmaktadır

Kaptanınız konuşuyor birazdan hafif ıslaklık hissedebilirsiniz sağlep Servisimiz başlamak üzeredir sonra yok ben duymadım uyuyordum bilmem anlamam

..Morali hep bozuk olan insan..
Toplam Hit: 3616 Toplam Mesaj: 26
kaza metro