folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çorumlular Neden Sevilmez?

Çorumlular Neden Sevilmez?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bi çorumlu olarak merak ediyorum neden hep çorumlularla dalga geçilir neden hep çorumlular ezilir kötü gözle bakılır bu her zaman böle bunun bi nedeni warmı yani dalga geçerken bi şeyleri bilerekmi dalga geçiosunuz yada ssadece millet dalga geçio die mi hade bekliom kardeşlerim döktürün...

hayatta yenilmiş olan kazıkların toplamına "tecrübe" denir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek
    amele oldukları ıcın :D

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    hösttt:D ya kardeş bizim ailede amele yok mesela ben ünide okuom diğerlerdie öle pederde öle amcada öle ama bilmiom bu geçerli bi neden değil bence:D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    çorumlular cana yakın değildirler diyebilirim. özellikle misafiflere felan. muameleleri iyi değil diye bilirim. burada çok örneğini gördüm asker ve polis amcalardan..

kendinize ayığ olunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Kimsenin yapamadığını çorumlular yaptı

Başarı Öyküleri : Corum United

Melbourne`da uc yil once biraraya gelen ve cogunlugu Corum kokenli, hepsi de taksi soforu ve orta halli olan 24 kisi, 2000 yilinin Ekim ayinda 5 bin dolar sermayeli bir sirket kurdu. Daha sonra sirketin kasasina her biri haftada 100 dolar koymaya basladi.

Bir sure sonra sirkette biriken parayla iki taksi plakasi alan grup, ortaklardan her hafta para almanin yanisira bir de bu plakalarin gelirine sahip oldu. Kendilerini "United 24" olarak adlandirilan ve kurduklari sirkete de bu adi veren grup, isi buyuterek gectigimiz aylarda satiliga cikan Brunwick Semti`nde ve Sydney Road uzerindeki Spotlight Magazasi`nin binasina talip oldu. ve ellerindeki plakalari satip depozit yaparak bu binayi 4 milyon 200 bin dolara satin aldi.

"United 24" un yoneticileri Huseyin Bakar, Murat Dogan ve Ali Kaya, "Iki kisinin biraraya gelip bir sey yapmakta zorlandigi bir toplumda biz 24 kisi uc yildir gayet iyi geciniyoruz. Dusuncemizi ilk anlattigimizda muhasebecimiz bile gecinemiyecegimizi dusunup dudak buktu. Artik uyelerimizden her hafta para toplamaktan vazgectik. Cunku ayda 30 bin dolari bulan kira geliri, aldigimiz binanin kredi taksitlerini odeyecek durumda. Simdi baska yatirimlara bakiyoruz" dedi.

Bu arada grubun kurallari arasinda, basta sirkete yeni uye almamak uzere, sirketten ayrilmak isteyen olmasi halinde hissesini once sirket uyelerine teklif etme zorunlulugu ve sayet sirketten kimse almayinca disaridan birinedevredebilmesi de bulunuyor.

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    ANKARA KAYSERi FELAKETİM 02.07.2004
    Selam Arkadaşlar.

Beni herkes tanır Ben Kayserili Durdu. Size Ankara Kayseri arası bir felaketimi anlatayım. Geçenerde Ankaraya gitmiştim kayseriye dönecektim ki bir medikal firma aradı ve Kayseri erciyes üniversitesine mal göndermek istediklerini söyledi 210.000.000.TL ye tamam dediler anlaştık. saat 20:00 de gel malı yükleyelim dediler. Her neyse malı yükledik malın yanında bitane de iki ayaklı mal verdiler yanıma. Vay başıma gelenler ne bileyim ben böyle olacağını yanıma verdikleri çorumluyla o yol çekilirmi yaa.. Yani beni bidaha arasalar 500.000.000.-TL ye götür deseler bile götürmem. Ya çorumluda bir çene var düşman başına bile diyemem acırım düşmanıma. Yav kardeşim adam trabzona mal teslim etmiş hastanenin deposu yanmış yaa. olurmu böyle bişey yaa. daha neler neler o uğursuz herifi görmek bile istemiyorum. Neyse kamyoncu dostlarım aklınızda bulunsun o çoruluyla yola çıkmayın

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    çorumlular cana yakın değildirler diyebilirim. özellikle misafiflere felan. muameleleri iyi değil diye bilirim. burada çok örneğini gördüm asker ve polis amcalardan..

peki "senin yaptığnı çorumlu yapmaz" sözü nerden gelir ben çoruma hiç gitmedim çünkü orda kimse yok ama bizimkiler misafirperverdir en azından bizim sülale neyse konuşun konuşun öğrencez elbet

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    okeyde bi çorumlı kızla tanışmıştım çok ii kızdı valla diğerleri de öyleyse adamlar bana göre ii ler

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    ne diyonuz siz bende çorumluyum

cana yakın dreyil misafirperver deyil nedemek bunlar

peki biz yani çorumluların böle olduklarına nasıl kanaat getirdiniz ?? tanıdığınız bi çorumludan dayak falanmı yediniz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    ohhh bea en sonunda bi hemşo :D konuş kardeş kim tutar seni

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    MoRTaL_SworD bunu yazdı

amele oldukları için:D

------------------------------------------------

benim bildiğim amele pis olur peki ameleyizde niye türkiyenin en temiz şehri çorum
Toplam Hit: 21999 Toplam Mesaj: 52