folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Covid-19 Testin Pozitif Çıkması

Covid-19 Testin Pozitif Çıkması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

selam arkadaşlar, geçen hafta yaptırdığım sürüntü testi sonucunda bende pozitif çıktım. süreçle ilgili bilgi verebileceğim bir konu olursa diye bu konuyu açıyorum. 

öncelikle bende herhangi bir belirti yok bunu belirtmek isterim. Ee o zaman neden gidip test yaptırdın derseniz eğer, çok yakınımda olan bi sağlıkçıda çıktığı için bizde mecbur gidip yaptırdık ve benim sonuç pozitif. 

geçen hafta cuma yaptırdım ve benle birlikte aynı anda yaptıranların sonucu ertesi akşam açıklanırken benim sonucum 5 gün sonra aile sağlık hekimim tarafından aranarak söylendi. Kendisi bana negatif olduğumu söyledi ve yinede dikkatli ol kapı pencereyi havalandır diye telkinde bulundu. negatif çıkmam sonucunda çevreme söyledim herkes sevindi. bazı temas ettiğim kişiler benim sonucu duyunca tekrar sokağa çıktı. Ancak aynı gece e-nabiz'a girip baktığımda pozitif yazıyordu.

Sabah aile sağlığı arayarak durumu sordum, onlarda "aa evet ya bi karışıklık olmuş" dediler. onların önündeki negatif liste sayısıda bir gün önceye göre azalmış zaten. Sonrasında şu tip tweetler gördüm ve tek olmadığımız anladım. https://twitter.com/nagihanyilkin/status/1250471360528355342

dün ilçe sağlıktan aradılar dışarı çıkma dediler. sonra 5 günlük ilaç gönderdiler Tamiflu ve Plaquenil.

Bugun bi numara whatsappdan yazdı evden çıkma dedi. sonra kapıya ilçe sağlıktan geldiler dışarı çıkmamam adına bi kağıt imzalattılar. sonra yine başka bi birim aradı yine dışarı çıkma dedi. 

bu arayan birimlere eve gelip test yapabilir mi diye sordum o konuda kimse bişey yapamıyor. temas ettiklerime test yaptırın dedim onuda yapmadılar numarasını verin biz onlarıda arayalım dediler.

Finalde 1 haftadır evdeyim, gelecek hafta yine kendi imkanlarımla gidip test olacağım. Bakalım o zaman sonuçlar ne olacak. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

geçmiş olsun 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hocam. o yakınızda pozitif çıkan sağlık çalışanıyla nasıl bi etkileşiminiz oldu peki? tokalaşma sarılma aynı ortamda bulunma gibi 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun. 

valla heralde ülkeyi komple test etsek % 30 40 zaten korona çıkar 

kime sorsam 

boğazı ağrıyor

başı ağrıyor 

benim 25 martta boğazım ağrıdı  hala ağrıyor .  

bu testi nerde yaptırdın  ?  özelde ücreti ne kadar acaba . bide isteyene yapılıyormu özelde. 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Gecmis olsun

Ek: hicbir belirti yok ise hastane de örnekler karismis olabilir mi?

underzero tarafından 17/Nis/20 14:32 tarihinde düzenlenmiştir

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Çok geçmis olsun.

anca gidersin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun evdekilere bulaşmıştır onlara nasıl önlem aldılar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

@tosun

sağol hocam

@RotKerim

arabayla bi kaç yere gittik. evet sağlık çalışanı

@samaccc

devlette yaptırdım. bi arkadaşım özele gidip yaptıracak bilgi alınca yazarım. o kişide de bir belirti yok bu arada. 

@underzero

benim 5 gün geç açıklanması biraz şüphe uyandırdı açıkcası. bi negatif dediler ertesi gün pozitifsin dediler. o yüzden bir takım şüphelerim var. 1 hafta sonra tekrar gidip yaptıracağım o zaman kesin sonuç alırım diye düşünüyorum.

@garga 

sağol hocam

@Robinson_Crusoe

öyle bir ihtimal var maalesef. belirti yok suan kimsede. ama tetikte bekliyoruz. sosyal mesafe ile önlem aldık. odadan çıkmıyorum pek. kapı kollarını çamaşır suyuyla falan temizleme, sürekli evi havalandırma gibi önlem söyledi aile sağlık, bunlara dikkat ediyoruz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Aman karantina kurallarini SIKI tut.

Kimseyle görüsme mümkün ise odadan bile cikma.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

üstad hiç bir belirti falan yokmu rahatsızlığın falan ?

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Geçmiş olsun. 

valla heralde ülkeyi komple test etsek % 30 40 zaten korona çıkar 

kime sorsam 

boğazı ağrıyor

başı ağrıyor 

benim 25 martta boğazım ağrıdı  hala ağrıyor .  

bu testi nerde yaptırdın  ?  özelde ücreti ne kadar acaba . bide isteyene yapılıyormu özelde. 

şöyle bi durum var. geçen haftalarda benim de boğazım ağrıyordu. ve bi miktar ateşim vardı hissediyordum. o gün de tesadüfen bi iş başvurusuna gitmiştim. orda ön muayene testleri falan yapıyorlardı iş yeri revirinde. ateşim 37,4 çıktı. hemşire doktara söyledi maskesini taksın gelsin dedi. girdim şu var mı bu var mı falan filan rutin sorular ama iş yerinin herkese sorduğu sorular. coronoya özel değil.

tamam çıkabilirsin dedi. doktor bey ateşim biraz yüksek çıktı hastaneye gitmeme gerek var mı dedim. başka belirti yoksa öksürük nefes darlığı gitmene gerek yok tehklikeli bi ateş değil dedi. benim içim rahat etmedi devlet hastanesine gittim. biraz ateşim var boğazım ağrıyor dedim ateş ölçtü 37,1 çıktı aynı şeyleri söyledi. bi sağlık ocağına git. ateş düşürücü yazdır dedi. daha kötü hissersen kendini hemen gel  dedi. şu an burası senin için riskli dedi. gittim serum falan yaptırdım. bademcillerim iltihaplanış oda ateş yapmış. geçti çok şükür ama korktum yani.

velsahıl kelam test yaparlar diye düşünüyordum ben de ama yapmadılar.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
Toplam Hit: 6959 Toplam Mesaj: 54
korona