Covid Vs Sigara

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

ilk bakışta güldüm, çok saçma dedim, ama sanki var gibi mi böyle bişey ?

Çevrenizdeki covid hastaları, ne kadar sigara içiyorlardı ve ne kadar ağır geçti?

Tam da sigarayı bırakmanın arefesinde... :d

İddialar oldukça ilginç

Tabletten linki yakıştıramıyorum aq sağ klik link image table... şeysini kullanan yoksa kaldıralım artık :(

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Ekşisözlük diyorsa doğrudur.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Sigara içenlerin daha çok zarar gördüklerini dünya sağlık örgütü açıkladı. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Bağışıklık Sistemi sağlığı öneminin yukarı pik yaptığı pandemi sürecinde "ölüm korkusuyla millet bağışıklık sistemi düşmanı olan sigarayı bırakırsa yarra yerüğ" diyen tütün baronlarının ahber tarzı habercilik anlayışına sahip haber bültenlerine ve bilimle alakası olmayan lablara gerekli paraları yedirerek algı oluşturmaya çalışması sonucu ortaya çıkmış bir sıçımdır ve sıçmığın şifasına inanıp eline yüzüne süren çoktur.

edit: Babannem hayatında ne sigara içti ne de sigara içilen ortamda bulundu. Covid testi pozitif çıktı üç gün sonra da negatif çıkınca gönderdiler olayın üzerinden 2 ay falan geçti sağlığı yerinde.

Nikoteen tarafından 15/Eyl/20 03:57 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Sigara kanımca zararlıdır. Ak günde 3.4 dal boş sigara içen biri olarak diyorum ki bıraksakta kurtulsak. Cebe zarar, kokusu, pisliği vögff... Bırakmamız dileğiyle. 

alektamovikmovik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı

Sigara kanımca zararlıdır. Ak günde 3.4 dal boş sigara içen biri olarak diyorum ki bıraksakta kurtulsak. Cebe zarar, kokusu, pisliği vögff... Bırakmamız dileğiyle. 

Maske kadar zararlı değil ...

Tüm gün karbondioksit solumak orta vadede sıkıntı yaratır.

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

tütün için aga. güvenmiyosanız tütüncülerdekilere adıyamandan getirtin 1 senedir tütün içiyorum, başka sigara içince boğuluyorum resmen.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Şöyle söyleyim kovid sonrası akciğerlerimin yaklaşık %20 si etkilenmiş.

Çok alkol almam sigara ağzıma sürmem.

Doğal olarak ciğerler %80 çalışsada beni çok etkilemedi. Basketbol oynuyorum 10 km civarı yürüyüş yapabiliyorum.(Bu arada ciğerleri bu aşamada zorlamamam gerekiyormuş daha kısa yürüyüşe çevirdim)

Eğer ciğerleriniz sigaradan dolayı %70 olsa %20 de mu meret etkilese %50 ye düşecek perfprmansı. Bu sefer ciddi etkileneceksiniz.

Sağlığınıza dikkat edin.

Sigara kendi paranızla kendi sağlığınızı bozan hayat kalitenizi düşüren zehirdir.

Kovid i atlatmış ve eski sigara fabrikası teknik işler müdürü olarak yazıyorum.

Üretim sürecini görseniz daha ağzınıza sürmezsiniz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    real_agabey bunu yazdı

Şöyle söyleyim kovid sonrası akciğerlerimin yaklaşık %20 si etkilenmiş.

Çok alkol almam sigara ağzıma sürmem.

Doğal olarak ciğerler %80 çalışsada beni çok etkilemedi. Basketbol oynuyorum 10 km civarı yürüyüş yapabiliyorum.(Bu arada ciğerleri bu aşamada zorlamamam gerekiyormuş daha kısa yürüyüşe çevirdim)

Eğer ciğerleriniz sigaradan dolayı %70 olsa %20 de mu meret etkilese %50 ye düşecek perfprmansı. Bu sefer ciddi etkileneceksiniz.

Sağlığınıza dikkat edin.

Sigara kendi paranızla kendi sağlığınızı bozan hayat kalitenizi düşüren zehirdir.

Kovid i atlatmış ve eski sigara fabrikası teknik işler müdürü olarak yazıyorum.

Üretim sürecini görseniz daha ağzınıza sürmezsiniz.

yok mu video sürece ilişkin?

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Sormak istediğin yada merak ettiğin nedir?

Toplam Hit: 3072 Toplam Mesaj: 23
ters orantı covid sigara