Cronus - Bir Türlü Bulamadığım 2017 Filmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    sezeruludag bunu yazdı

BENDE 2019 YAPIMI COMA FİLMİNİ ARIYORUM AMA HER YERDEN KALDIRMIŞLAR TELİF HAKKI NEDENİ İLE BULAMADIM GİTTİ

Stremio'da var hocam.. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı
    sezeruludag bunu yazdı

BENDE 2019 YAPIMI COMA FİLMİNİ ARIYORUM AMA HER YERDEN KALDIRMIŞLAR TELİF HAKKI NEDENİ İLE BULAMADIM GİTTİ

Stremio'da var hocam.. 

Tr alt yazılı bulamadm varsa paylaşırmısınız,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı
    yanak bunu yazdı
    sezeruludag bunu yazdı

Stremio'da var hocam.. 

https://www.strem.io/s/movie/coma-6087226

Türkçe altyazı Rusça dublaj

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı
    yanak bunu yazdı
    sezeruludag bunu yazdı

Stremio'da var hocam.. 

bu filmi altyazisi ile bir yere upload etseniz herkes faydalansa

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı
    yanak bunu yazdı
    sezeruludag bunu yazdı

Stremio'da var hocam.. 

Senin mesajından sonra Stremio yükledim tr alt yazıyı açmadı benim bulduklarım senin verdiğin linke tıklayınca programı indir sayfasına gidiyor pc de izlemek istiyorum başka nasıl açabilirim senin verdiğin linki üstat,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı
    yanak bunu yazdı
    sezeruludag bunu yazdı

Stremio'da var hocam.. 

Rusça Dublaj değil filmi orjinali rus :D

Hatasız Kod Olmaz... :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

justice league zack snyder 8.4 almış mesela.

film dark knight'ın 10 da 1i etmez

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    sezeruludag bunu yazdı
    yanak bunu yazdı
    yanak bunu yazdı
    sezeruludag bunu yazdı

Stremio'da var hocam.. 

Yav alışkanlık işte, anlayın :))

@Robinson_Crusoe android tel varsa programı indir eklentileri yükle ondan sonra olur, biraz kurcalarsan eklentileri bulursun. Pc veya ios uygulaması hakkında bi bilgim yok, şimdi yanlış bilgi vermiyim..

Olmazsa filmi aç sağ üstte trafik kukası işareti var, filmi harici playerdan açıyo. Vlc player veya Mx playerdan açarsan online altyazı indirebilirsin ki bu söylediklerim yine android için geçerli..

Baktın bu da olmadı bi hayırseverin başka bi yere yüklenmesini bekliycez :)) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı
    sezeruludag bunu yazdı

Stremio'da var hocam.. 

hay yaşa :) 

stremioda çok yaşasın :)

Hatasız Kod Olmaz... :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı
    sezeruludag bunu yazdı
    yanak bunu yazdı
    yanak bunu yazdı
    sezeruludag bunu yazdı

Stremio'da var hocam.. 

Yav alışkanlık işte, anlayın :))

@Robinson_Crusoe android tel varsa programı indir eklentileri yükle ondan sonra olur, biraz kurcalarsan eklentileri bulursun. Pc veya ios uygulaması hakkında bi bilgim yok, şimdi yanlış bilgi vermiyim..

Olmazsa filmi aç sağ üstte trafik kukası işareti var, filmi harici playerdan açıyo. Vlc player veya Mx playerdan açarsan online altyazı indirebilirsin ki bu söylediklerim yine android için geçerli..

Baktın bu da olmadı bi hayırseverin başka bi yere yüklenmesini bekliycez :)) 

Telefon ios olmadı pc de denedim olmadı, olmadı tablette denerim ama tablet v 10 android ama rootlu değil olurmu onda,

Toplam Hit: 2441 Toplam Mesaj: 23
cronus filmi cronus 2017