Cronus - Bir Türlü Bulamadığım 2017 Filmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Filmin konusu;
    Toplumdan uzakta yaşayan ve hafıza kaybı hastalığı olan bir kişi, uyandığında ölülerden hatıraları çıkaran bir cihaz icat ettiğini fark eder. Bu hatıraları da kim olduğunu bulmak için ve kendisinin daha mükemmel bir versiyonunu çıkarmak için kullanacaktır.

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Kaka film oldugundandir muhtemelen.

Amma velakin, prime'da var kendileri.

https://www.amazon.com/gp/product/B089D2XR7G

https://www.primevideo.com/detail/Cronus/0H3COPJN08RZ2UCLZ559WEWNZH (Turkiyede yayinda degil elbette)

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    end bunu yazdı

https://www.primevideo.com/detail/Cronus/0H3COPJN08RZ2UCLZ559WEWNZH (Turkiyede yayinda degil elbette)

Türkçe de değil anlaşılan.
    Farkettim ki; IMDB de 6 ve 7 arası puan alan filmler genellikle mindfuck dedikleri yani kafa yorucu olduğu için herkesin odaklanamadığından anlayamadığı ama anlayanın sonunda hayran kaldığı filmler oluyor. 

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Film izlerken goygoy yapıp , haşır huşur cips yiyip filme odaklanamadıkları için anlamıyorlar.  Üstüne yarak gibi filmdi diye yorum yapıyor siktiğim dalyarakları.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Filmi bulsan bile Türkçe altyazısı yok. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Film izlerken goygoy yapıp , haşır huşur cips yiyip filme odaklanamadıkları için anlamıyorlar.  Üstüne yarak gibi filmdi diye yorum yapıyor siktiğim dalyarakları.

aynen

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı

Filmin konusu;
    Toplumdan uzakta yaşayan ve hafıza kaybı hastalığı olan bir kişi, uyandığında ölülerden hatıraları çıkaran bir cihaz icat ettiğini fark eder. Bu hatıraları da kim olduğunu bulmak için ve kendisinin daha mükemmel bir versiyonunu çıkarmak için kullanacaktır.

konusu ilginç'miş.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    rahmandaburda bunu yazdı
    end bunu yazdı

Türkçe de değil anlaşılan.
    Farkettim ki; IMDB de 6 ve 7 arası puan alan filmler genellikle mindfuck dedikleri yani kafa yorucu olduğu için herkesin odaklanamadığından anlayamadığı ama anlayanın sonunda hayran kaldığı filmler oluyor. 

ben aksiyon seviyorum, güzel aksiyon filmleri daima 5-7 arasında puanlı oluyo.

mesela geçen "underground  6" izledim, 6.1 almış. oysa çok kral film. ama insanlar aksiyon sevmedikleri için düşük puan veriyolar xd çok saçma amk. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PaBLo_eSCoBaR
    PaBLo_eSCoBaR's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=LoZP5fS7lY8&t=2105s

youtube da var, bulduğum site de burası

https://primewire.unblockit.buzz/movie/941877-watch-cronus

PaBLo_eSCoBaR tarafından 21/Mar/21 01:07 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

BENDE 2019 YAPIMI COMA FİLMİNİ ARIYORUM AMA HER YERDEN KALDIRMIŞLAR TELİF HAKKI NEDENİ İLE BULAMADIM GİTTİ

Hatasız Kod Olmaz... :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    sezeruludag bunu yazdı

BENDE 2019 YAPIMI COMA FİLMİNİ ARIYORUM AMA HER YERDEN KALDIRMIŞLAR TELİF HAKKI NEDENİ İLE BULAMADIM GİTTİ

Çok hoş filmdir bu holywood alternatifi olarak , izleyin mutlaka

CRONUS ta güzel film

Kurtlar tasma takmaz....
Toplam Hit: 2442 Toplam Mesaj: 23
cronus filmi cronus 2017